Найефективніший обробіток ґрунту в саду, де вирощується фундук, грецький горіх, фруктові дерева та ягідні культури

Найефективніший обробіток ґрунту в саду, де вирощується фундук, грецький горіх, фруктові дерева та ягідні культури 

В цілях економії фінансових витрат на закупівлю мінеральних добрив рекомендується висівати в міжряддях сидерати.

Посів сидератів та збереження рештків попередніх культур, в тому числі і рештків бур’янів – це основа для відновлення родючості ґрунтів та накопиченню в них гумусних речовин.

 

Нерідко для обробітку грунту в садах застосовують техніку з дисковою бороною. Та це економічно невигідно і окрім цього пошкоджується коренева система дерев, що негативно впливає на початок плодоношення плодових культур і загальну врожайність.

І тут могли б прийти на допомогу мотокультиватори, якби не маленьке але.

На жаль, ні садівники, ні селяни, ні дачники, що застосовують мотоблоки і мотокультиватори, не можуть цього зробити, тому що рештки бур’янів, попередніх культур і сидерати намотуються на фрези і призупиняють обробіток ґрунту. Тому перед культивацією садівники, селяни і дачники згрібали рештки попередніх культур, а бур’яни і сидерати викошували і теж згрібали. В кращому випадку це зносилось в компостні ями чи використовували для мульчі, а в гіршому спалювалося. Тож при такій схемі обробітку ґрунту про відродження родючості ґрунтів не варто і мріяти.

Поява активного ротора, який встановлюється на мотокультиватор замість фрез повністю вирішує цю проблему. Перший активний ротор українського виробництва був встановлений на мотокультиватор «Р.І.Н.О.». Цей активний ротор нічим не поступається своєму італійському аналогові, хіба що ціною. Ціна на активний ротор «Р.І.Н.О.» майже в три рази нижче італійського. Він дозволяє без усякого скошування розпушувати грунт не тільки по сидератам, а навіть при висоті бур’яну понад 1,5 метра та по стоячій кукурудзі і соняшнику.

Після проходження активного ротора в більшості випадків немає необхідності розпушувати грунт фрезами. Глибина розпушування ґрунту після обробки активним ротором складає 5-6 см, що достатньо для усіх садових культур.

Приємно зізнавати, що втілення в життя ідеї з активним ротором повністю вирішило проблему відновлення родючості земель з застосуванням сидератів в садах та на малих площах.

На нашому сайті було надано багато інформації як по моделям, що пройшли конкурс «Краща продукція року», так і по правильному підходу до їх вибору.

Завдяки активному ротору мотокультиватор «Р.І.Н.О.» отримав нове обличчя, яке дало йому можливість ще раз підтвердити, що він заслуговує звання «Кращий мотокультиватор року».

Клієнти, що придбали мотокультиватор «Р.І.Н.О.» в попередні роки мають можливість придбати активний ротор та встановити його замість фрез.

Можлива установка цього активного ротора і на інші моделі мотокультиваторів, але не на усі. Тут потрібен індивідуальний підхід до кожної моделі.

І ще одне приємне повідомлення: не дивлячись на те, що мотокультиватор «Р.І.Н.О.» визнаний кращим мотокультиватором року, цінова політика на усі його комплектуючі зберігається на доступному рівні.

Прайс - лист на міні-техніку ТОВ „Р.І.Н.О"

(підприємство - виробник)

Продукція

1

Мотокультиватор:(двигуном «BRIGGS&STRATTON» потужн. 6,5 к.с , ширина обробки 300, 550, 840мм, вага 52 кг. ( чавунний корпус)

2

Мотокультиватор з двигуном «SADKO» потужп. 6,5 к.с., ширина обробки 300, 550, 840млі, вага 52 кг. (алюмінієвий корпус)

3

Мотокультиватор без двигуна

4

Силовий агрегат з двигуном «BRIGGS&STRATTON», потужн. 6,5 к.с.

 

Підгортач класичний (лемеховий)

 

Підгортач дисковий

 

Підгортач ручний

 

Плуг

 

Колеса металеві (0280мм)

 

Колеса металеві (0520 мм)

 

Ходозменшувач ( Рubert, 80І.О, Husgvarna)

 

Картоплекопач

 

Картоплекопач ручний

 

Активний ротор

 

Фрези (2шт)

 

Сівалка дворядна

 

Просапник

 

Борона

 

Маркер

 

Зчеплення універсальне

 

Зчеплення з 2 держаками

 

Картоплесаджалка

5

Газонокосарка з двигуном «BRIGGS&STRATTON», потужн. 6,5 к.с.

6

Газонокосарка без двигуна

7

Сінокосарка дискова самохідна з двигуном  «BRIGGS&STRATTON», потужн. 6,5 к.с.

8

Сінокосарка дискова без двигуна.

9

Мотопомпа з двигуном «BRIGGS&STRATTON» , потужн. 6,5 к.с

10

Мотопомпа без двигуна

За додатковою інформацією та придбанням активного ротора, мотокультиватора «Р.І.Н.О.» та начіпного обладнання звертайтеся

за тел.:067-656-59-39, 095-548-06-87,

097-233-91-32, 095-548-05-28.