Чеська міні-техніка VARI-найкращий вибір

Чеська міні-техніка VARI –найкращий вибір

 

  

За підсумками 2009 року і першої половини 2010 року найбільшою популярністю серед селян і дачників користувалась міні-техніка китайського виробництва. 

Причина банально проста – це перезавантаження українського ринку китайською технікою, широка рекламна компанія і приємлемі ціни. Але з часом ситуація дещо змінилась і як показала Міжнародна виставка «АГРО-2010» покупці, які «обпалились» на «китайському ширпотребі» стали більш вимогливими до якості техніки та обладнання. Окрім того, китайська міні-техніка більш-менш придатна для невеличких дачних ділянок і зовсім не приємлема для селянських, фермерських і комунальних господарств. Як кажуть в народі: «Яка ціна – така і якість». Тому не випадково на виставці «АГРО-2010» найбільше народу юрбилось саме біля чеської міні-техніки «VARI».

Враховуючи побажання читачів журналу «Агросвіт України» ми попросили Петра Швайда – Президента компанії «ДП ДУОКС», представника і ексклюзивного імпортера в Україну відомих всьому світові чеських фірм «VARI», «ABG», «Altius Pumps», «DEKORA Jen??ek» більш детально познайомити з міні-технікою «VARI». 

 - Пане Петре, якими двигунами комплектуються мотоблоки, косарки та інша міні-техніка «VARI»?

Двигун – це серце техніки. Для комплектації мотоблоков, мотокосарок і іншої міні-техніки «VARI» використовуються двигуни «HONDA» різної модефікації, які мають світовий бренд.

Двигуни «HONDA» відрізняються високою потужністю, надійністю, якістю, низькими витратами пального і малим забрудненням навколишнього середовища.

Про достоїнство і переваги говорить той факт, що компанія виробляє понад 20 млн двигунів в рік.

Про якість двигунів можна сказати декількома словами: легкий запуск, малі витрати пального, самий високий крутячий момент, низький рівень шуму, простота в обслуговуванні, малі шкідливі викиди та екологічна безпечність.

 - А які переваги міні-техніки «VARI»?

 - Міні-техніка «VARI» дуже зручна в управлінні, з нею може справлятись навіть жінка. Окрім того, один двигун можна використовувати для всіх видів робіт в полі, в саду, на присадибній та дачній ділянці чи навіть для комунальних потреб (прибирання сміття, відгортання снігу, транспортування тощо).

Наші представники торгової сіті можуть укомплектувати мотоблок для виконання всіх видів робіт (оранка, культивація, боронування, підгортання, посадка картоплі, підгортання, копання картоплі, мульчування газону чи забур’яненої ділянки, косіння, комунальних потреб, транспортування тощо) або для виконання тільки конкретних робіт (косіння, прибирання сміття тощо). В подальшому мотоблоки, які укомплектовані для одного чи декількох видів діяльності можна за бажання доукомплектувати іншим обладнанням.

Переоснащення мотоблока доволі просте і може виконуватись в лічені хвилини.

 - Що з міні-техніки «VARI» Ви імпортуєте в Україну?

 - Для імпорту в Україну ми маємо 4 направлення:

1. Дискові косарки «Ліза» і «Луціна».

«Ліза» – одношвидкісна косарка, яку використовують на рівному рельєфі місцевості. Вона має роздільний міст, що легко повертати і маневрувати між деревами, кущами тощо.

«Луціна» – двохшвидкісна косарка, яку можна використовувати як на рівній, так і на гористій місцевості. Жорсткий міст забезпечує стійкість на підйомах та перепадах місцевості.

 2. Збірна система «VARI-IV» з коробкою передач «DSK 317». Це професійний мотоблок з коробкою передач (3 вперед і 1 назад). Він призначений для обробки грунтів (оранка, культивація, боронування, садіння картоплі, підгортання, копання картоплі, прополка тощо.

Об’єм двигуна (см3):            160

Потужність двигуна (кВт/об/кс):   4,1/3600/5,5

Крутний момент (Н.м./об):             11,4/2500

Установлені оберти двигуна (об):             макс 3600(+/-100)

Об’єм паливного бака (л): 1,1

Паливо без свинцю (октанове число): 91-           95

Об’єм масла двигуна (л):    0,55

Марка масла двигуна:         SEA30,15 W-40

Довжина x ширина x висота (мм):            1490 x 660 x 1510

Тип коробки передач: DSK-           317/S

Тип коробки передач:          шнекова

Кількість швидкостей:         3+1R

Швидкість пересування (км/ч):      2,9 - 9,5 - 12,5 - R3,1

Рукоятки керування з бічним регулюванням :    да

Рукоятки керування з регулюванням по висоті:             да

Колія (мм):     480 або 610

Об’єм масла коробки передач (л):             1,75

Марка масла коробки передач:      SAE90,80 W-90

Аксесуари :   причіпний пристрій Z-01,опора ON-01

Маса (кг):       181

Рукоятки керування можна регулювати по висоті й у бік і вони оснащені запобіжним вимикачем. У випадку відпущення рукояток машина автоматично зупиняється. Машина має 3 швидкості вперед, вільний хід і 1 швидкість назад. Швидкість руху вперед 2,8; 9,5 і 12,5 км/год, назад 3,1 км/год. Перемикання швидкостей виконуться завжди при зупиненій машині. Відстань між колесами змінна (480 або 610 мм). Колеса оснащені ковпаками які заміняють диференціал. До складу комплектації входить і причіпний пристрій Z-01 для приєднання аксесуарів або причепа. Мотоблок VARI IV- це гарний помічник для садівників і фермерів.

 3. Збірна система «TERRA I» і «VARI II» з коробкою передач «DSK 316». Це професійний мотоблок для комунальних робіт (ротаційна щітка, відвал для прибирання снігу, сніжна фреза, дискова косарка, безпальцева касарка).

Може комплектуватися коробками передач DSK 316 PSVN з валом відбіру потужності без заднього ходу і з валом відбіру потужності з заднім ходом.

 4. Мотоблок «VARI ECONOMIC» з коробкою передач «DSK 1S». Це полупрофесійний мотоблок для обробки грунтів (оранка, культивація, боронування, посадка і копання картоплі, підгортання, прополка тощо). 

 Придбати міні-техніку та отримати необхідні консультації можна звернувшись за тел:  097-233-91-32,

067-656-59-39, 095-548-05-28

Володимир Зоряний, експерт дорадник