Мотокультиватор Р.І.Н.О. - кращий мотокультиватор року

Мотокультиватор Р.І.Н.О. - кращий мотокультиватор  року

 

,Інтерес до малої механізації у фермерів-овочевників, садівників, квіткарів, селян та дачників зростає з кожним роком. За останні 20 років позиції мотоблоків та мотокультиваторів мінялися кожен рік.

На конкурсі «Краща продукція року», який проводиться з ініціатива Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України редакцією журналу «Агросвіт України» в 2009 році пальму першості завоював мотокультиватор «Р.І.Н.О.» Машинобудівного підприємства ТОВ «Р.І.Н.О.». В 2010 році він підтвердив це звання і за рішенням Конкурсної комісії визнаний кращим мотокультиватором 2010 року серед мотокультиваторів і мотоблоків середнього класу.

При визначенні кращого мотокультиватора Конкурсна комісія виходила із наступних показників: надійність, зносостійкість, тривалість безперервної роботи, зручність в експлуатації, ремонтопридатність, простота обслуговування, наявність запасних частин, цінова політика та відсутность скарг. Майже по всім цим показникам мотокультиватор «Р.І.Н.О.» отримав найвищі бали. Серед мотокультиваторів і мотоблоків середнього класу найнижчі бали отримала мінітехніка китайського виробництва. Не дивлячись на чудову комплектацію китайської мінітехніки і відносно низькі ціни скарг на неї отримано найбільше.

 

Лідер українського ринку 2009 - 2018 років мотокультиватор «Р.І.Н.О.» має чотиритактний двигун відомої у всьому світі американської компанії «BRIGGS&STRATTON» 6,5 к.с. (двигун вироблений не в Кореї чи в Китаї, а в США), змінне причіпне обладнання за одну-три хвилини дає змогу перетворити його на мотоблок, тобто, який може не тільки розпушувати грунт, а і висаджувати і копати картоплю, підгортати, сіяти, косити й навіть працювати замість насоса для викачування води, відсутність проблем з запасними частинами і сервісним обслуговуванням, відсутність ремінної передачі, легкість в управлінні та відсутність зайвих наворотів, що значно підвищує надійність мотокультиватора, швидка доставка по всій Україні.

Більше 80% міні-техніки, яку виробляє підприємство, експортують до Словаччини, Чехії, Польщі та інших країн.

Переваги мотокультиватора «Р.І.Н.О.» ТОВ «Р.І.Н.О.»

Міні-техніка «Р.І.Н.О.» вирізняється простотою будови пристроїв, компактністю, універсальністю та широким спектром використання.

Є можливість агрегатування широкої гами навісного і причіпного обладнання, що значно розширює можливості застосування базової моделі мотокультиватора: це і ходозменшувач із різними колесами, як металевими, так і пневматичними, різних за діаметрами і призначенням; підгортач, картоплекопач, картоплесаджалка, різні борони та багато іншого.

Можливість використовувати один силовий агрегат на інших виконавчих органах сінокосарках, газонокосарках, мотопомпах, снігоприбирачах.

Можливість просто і швидко зняти чи поставити і закріпити силовий агрегат (двигун з кермом, перехідником і муфтою зчеплення) за допомогою надійного хомута.

Чавунний корпус, на відміну від алюмінієвого або штампованого стального, забезпечує високу міцність і зносостійкість, що забезпечує високу довговічність, а також дає більшу вагу, що значно поліпшує технологічні характеристики, забезпечує швидке заглиблення фрез мотокультиватора в землю, поліпшує зчеплення з грунтом.

Використання ножів фрез із сталі 65 Г з відповідною термообробкою гарантує високу, фактично безмежну довговічність їх служби і якісне виконання функцій.

Використання фрез, скомпонованих секторами, які можна швидко зняти чи поставити і надійно зафіксувати швидкознімними пальцями і шплінтами, дає змогу змінювати ширину захвату, що необхідно під час виконання різних робіт, а також зручність під час транспортування.

Використання черв'ячної передачі, яка працює в масляній ванні, виготовленої за передовими технологіями (кінцеве різьбошліфування витків черв'яка, обов'язкова обкатка кожного редуктора), що забезпечує високу надійність роботи та довговічність (порівняно з ланцюговою чи пасовою (ремінною) передачею).

Використання центробіжної муфти дає можливість відключати обертання робочих органів на холостому ходу, забезпечує якісне зчеплення лише управлінням монеткою газу, тоді як при забезпеченні зчеплення з допомогою пасової передачі необхідно постійно натискати на важіль для натяжки паса.

Мотокультиватор «Р.І.Н.О.» дуже легкий в управлінні. Відсутність необхідності вижиму щеплення спрощує управління ним жіночій статі.

Придбання мотокультиватора «Р.І.Н.О.» на заводі дає можливість уникнути посередників та значно заощадити на коштах.

За два роки на мотокультиватор «Р.І.Н.О.» до конкурсної комісії надійшла тільки одна скарга: «Важко повертати мотокультиватором «Р.І.Н.О.» серед кущів і дерев». Конкурсна комісія уважно вивчає кожну скаргу. Дійсно, якщо на мотокультиватор «Р.І.Н.О.» начіпити додаткові розпушувачі (фрези), то зросте не тільки ширина розпушування грунту, а і радіус повертання, але це не може вважатися недоліком, бо це характерна річ для усіх мотокультиваторів без виключення, в яких ротаційні розпушувачі є одночасно робочою і ходовою частиною.

Повний комплект ротаційних розпушувачів встановлюють на великих площах, а якщо Вам необхідно працювати серед дерев, кущів, споруд тощо, то використовують стандартний варіант.

Якщо у Вас виникнуть інші запитання, то ми оперативно надамо Вам відповідь на сторінках журналу чи по телефону. 

Отримати додаткову інформацію та придбати мотокультиватор «Р.І.Н.О.» можна за тел:

067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник