Хто в березні сіяти не починає, той про своє добро забуває!

Хто в березні сіяти не починає, той про своє добро забуває! 

 
         Сьогодні сільгоспвиробникам пропонують безліч різних моделей посівної і обробної мінітехники як вітчизняного, так і закордонного виробництва.Підприємство «Агросервіс», працюючи над конструкцією свого мотоблока, урахували потреби приватних селянських і фермерських господарств, розробили й впровадили цілий ряд принципово нових запатентованих рішень по всьому комплексу агротехнічних робіт. Особливий інтерес викликає сівалка вакуумна точного висіву. Ця новинка немає аналогів і забезпечує точний багаторядний висів насіння різних культур. Урахувавши побажання багатьох фермерів і селян, що уже мають мотоблоки, «Нева», «Зірка», «Кіпор», «Мотор Січ» і ін., підприємство передбачило можливість агрегатування зазначеної сівалки із цими мотоблоками. 

Сівалка вакуумна призначена для висіву каліброваного звичайного і дражированого насіння. Сівалка забезпечує поділ насінневого матеріалу на одиночне насіння, пунктирне укладання насіння в посівну борозну з точним дотриманням заданої відстані між ними й загорнення насіння в ґрунт. Одночасно з посівом сівалка забезпечує внесення гранульованих мінеральних добрив безпосередньо в рядки висіянмого насіння.

За допомогою комплекту додаткових пристосувань, мотоблок «Днiпрo-6R» успішно справляється не тільки з передпосівною обробкою ґрунту, посадкою різних культур, але й з мульчуванням, підняттям цілини, аерацією й рекультивацією газонів, підгортанням, прополкою й викопуванням коренеплодів, обприскуванням польових і плодових культур, скошуванням трав, збиранням снігу й транспортуванням вантажів. У вигляді стаціонарної установки «Днiпрo-6R» може бути трансформований у зернодробарку, кормоподрібнювач, подрібнювач гілок і сіна.

Незважаючи на те, що багато сучасних мотоблоків можуть комплектуватися плугами різних конструкцій, в умовах невеликого господарства цю операцію все-таки краще і корисніше проводити за допомогою грунтофрези. У цьому випадку одержуємо більш рівну поверхню обробленої ділянки й оптимально здрібнений ґрунт. При цьому здрібнювання й перемішування рослинних залишків і бур'янів є більш прийнятним варіантом, чим приорення за допомогою звичайного плуга. Крім цього, за допомогою грунтофрези набагато ефективніше відбувається знищення личинок і кладок яєць різних шкідників. «Дніпро-6R», укомплектований потужною грунтофрезою, з легкістю справляється із цим завданням навіть на важких ґрунтах, демонструючи при цьому завидну продуктивність - до 0,10 га/год. На легких грунтах та при виконанні інших операцій: аерація й рекультивація газонів або прополка бур'янів і мульчування, «Дніпро-6R» можна оснастити більш легкою фрезою.

З установкою додаткового редуктора-ходозменшувача й ходових коліс, мотокультиватор трансформується в компактний тяговий модуль. Простий і надійний ходозменшувач, на установку якого піде не більше 10 мінут, з успіхом замінює такий складний вузол як коробка передач, присутній у конструкціях дорогих імпортних мотокультиваторів.

«Дніпро-6R» з тяговим модулем, оснащений металевими колісьми з грунтозацепами, може комплектуватися дисковим або лемішним підгортальником для підгортання просапних культур і нарізки борозен під посадку картоплі й інших овочів, а так само копальником для збирання коренеплодів. З таким набором знарядь «Дніпро-6R» заслуговує на особливу увагу з боку хліборобів, на чиїх ділянках картопля є пріоритетною культурою. Адже, відповідно до статистики, більша частина оброблюваної в Україні картоплі надходить на ринок саме з невеликих присадибних ділянок.

Тяговий модуль, оснащений стандартними колісьми на пневматичному ходу, може комплектуватися універсальною однобарабанною косаркою, щіткою або лопатою-відвалом для збирання снігу. В останньому випадку, що б уникнути пробуксовки, на диски коліс можна встановити додаткові вантажі.

Ще одним оригінальним додатковим елементом до тягового модуля, є причіпний двоколісний адаптер з невеликою вантажною платформою й сидінням для водія. У такому виконанні «Дніпро-6R» перетворюється в компактний транспортний засіб, за допомогою якого можна перевозити як малогабаритні вантажі, так і виконувати цілий ряд сільськогосподарських операцій. Так, шляхом установки плоскоріжучих стійок, можна одержати повноцінний прополювальний агрегат, чотирьохколісна конструкція якого дозволяє точно підтримувати задану робочу глибину. Крім цього, на адаптер можна встановити невеликий штанговий обприскувач із робочою шириною захвата до 5 м. Штанги обприскувача можна перевести у вертикальне положення, перетворюючи, тим самим, польовий обприскувач - у садовий.

Для здрібнювання гілок дерев( діаметром до 40 мм), чагарників, трави, залишків багаторічних квітів, - існує приставка до мотоблока «Дніпро-6R» - подрібнювач, який переробляє природну сировину в чудове добриво. А при здрібнюванні стебел кукурудзи, сіна, соломи, буряка й інших овочів виходить повноцінний корм.

Володимир Зоряний, експерт дорадник

Придбати мотоблок «Дніпро-6R» та вакуумну сівалку до нього, отримати консультацію можна за тел:

067-656-59-39, 

097-233-91-32, 095-548-05-28