Міні-мотокультиватор НONDA FG110

Міні-мотокультиватор НONDA FG110 

 

З кожним сезоном дедалі більше українських садівників, городників, дачників й навіть фермерів долучаються до багатотисячної армії шанувальників техніки XXI століття: спочатку це була НONDA FG100 Наrmony, а тепер її нова модифікація НONDA FG110, яку в Північній Америці на­зивають “Тiller” — у перекладі українською — “землероб”.

 

Її щасливі власники нині мають змогу поєднати приємний відпочинок й доволі важку працю на своїй улюбленій дачі, у саду, городі, квітниках тощо. Їхня праця, як і праця власників НONDA FG110 в “одноповерховій” Америці стала приємною забавою. А більшість майбутніх власників здивовано запитують. Як “іграшка” 1,1 к.с. може виконувати все, що треба робити сапкою й лопатою???

 

Великий секрет маленького землероба

1. Головний секрет — інструмент

Його самозагострювальні фрези зроблені у вигляді маленьких сап з листової гартованої пружинної сталі. Їхня форма забезпечує гарантоване підрізування коріння бур’янів. Чотири фрези А, В, С, D, що входять у базовий комплект, можна установлювати як разом так і попарно з дистанційними втулками різним способом залежно від поставлених завдань і структури ґрунту в рекомендованих позиціях.

2. Рідний двигун і трансмісія розробки фірми НONDA

Хто краще може використовувати власний двигун? — Напевно розроблювач.

3. Зручність керування

Ручка газу — єдиний орган керування приводить в обертання й зупиняє фрези, а також регулює частоту їхнього обертання від 180 до 260 обертів за хвилину.

Автоматична муфта зчеплення максимально спростила керування.

4. У результаті...

Одержали пристрій, який повністю дав змогу реалізувати унікальні можливості базового інструмента у всіх можливих варіантах його використання.

5. А в підсумку:— “Сапка й лопата з мотором”

у Вас у руках, що у базовому комплекті постачання забезпечує:

-  оранку глибиною до 20—25 см, розпушування, прополювання, або культивацію землі як на овочевих ділянках навколо овочів, так і навколо дерев, кущів, можливість пере­міщення її під час обробітку в будь-якому напрямку, копання ям і канав з різними кутами нахилу стінок тощо;

 

- прополювання (зокрема й по колу) на глибину від 1 до 10 см і шириною від 13 см без пошкодження розвиненої кореневої системи овочів і квітів, кущів, дерев;

- підготовку борозен під висаджування овочевих: картоплі, капусти, помідорів, часнику, цибулі, квасолі, квітів й інших культур та підгортання;

Вага мотоблока 12 кг, дає змогу працювати з ним людям, які не мають великої фізичної сили. Він підкоряється літнім людям, жінкам і навіть дітям. Двигун заводиться з першої максимум другої спроби. Його без проблем заведе дитина.

Мотоблок легкий, має зручну ручку для перенесення в зібраному стані (ручки керування легко складаються й займають мінімальне місце під час транспортування).

Унікальною особливістю мотоблока НONDA FG110 є японський 4-тактний двигун Gx25 Ноnda, що працює в будь-якому просторовому положенні!!! Тепер вам не страшне перегрівання двигуна через недостатнє змащення при тривалій роботі з нахиленим мотоблоком.

Мотоблок НONDA FG110 дав змогу повністю змінити ідеологію мотоблока, як ми її розуміли дотепер. Нині не Ви йдете за ним, підкоряючись його вимогам, а Ви — ХАЗЯЇН і направляєте його в будь-який потрібний Вам бік.

Це дає змогу незважаючи на його маленьку вагу орати на глибину до 25 см з будь-якою потрібною Вам шириною обробітку від 0,13 до двох метрів. Адже Ви можете під час роботи, рухатися вперед і переміщати мотоблок ліворуч — праворуч і назад.

Розпушуючи, просапуючи, або культивуючи землю навколо рослин, можна рухатися з ним у будь-якому потрібному Вам напрямку. За лічені хвилини, знявши бічні фрези, ви можете обробляти проміжки між овочевими культурами від 13 см НONDA FG110 забезпечує подрібнення землі до рівномірної дрібно грудкуватої структури.

Завдяки такій вражаючій ефективності Вам не доводиться прикладати зусиль для роботи з мотоблоком НONDA FG110, а тільки злегка стримувати його заповзяття.

Прополювання — робота, яку мало хто полюбляє з городників. От де НONDA FG110 справді допоможе, і Ви назавжди забудете про цю неприємність. Просте змінювання частоти обертання фрез ручкою газу (єдиною ручкою керування мотоблоком) і конфігурації розташування фрез залежно від характеристик вашого ґрунту, дозволяє НONDA FG110 культивувати й просапувати на будь-яку обрану вами глибину. Це повністю підконтрольне Вам прополювання видалить будь-які бур’яни, не пошкодивши розвинену кореневу систему Ваших овочів. Фрези мотоблока виконані у вигляді маленьких сап з листової гартованої пружинної сталі. Це важливо, оскільки їхня форма забезпечує підрізування коріння бур’янів й збільшує ефек­тивність прополювання. Чотири фрези, що входять у базовий комплект, можна установлювати різними способами залежно від поставлених завдань і структури ґрунту. Конфігурація й розташування фрез дає змогу провадити як поверхневий обробіток (культивацію або прополювання), так і просапні роботи на різ­них ґрунтах (легких, важких і кам'янистих). Залишивши тільки внутрішні фрези, можна починати ювелірне прополювання (13 см), фрези зроблені так, що вони не пошкодять рослину, і Ви можете підійти до стебла рослини на відстань 0, 5—1 см. Ви можете полоти зі змінною глибиною, нульовою поблизу стебла й заданою на протилежному кінці фрези. Варіанти розташування фрез завжди дадуть змогу забезпечити якісний обробіток Вашого ґрунту. Підготовку борозен під садіння картоплі, цибулі, помідорів, капусти та ін., легко можна здійснити в режимі об­робітку фрезами від 13 см. При цьому Ви ведете мотоблок на себе. Залежно від заданого Вами режиму заглиблення борозни будуть мати потрібну глибину від 5 до 20—25 см і більше при повторному проходженні. Підгортання Ви можете здійснювати як двома внутрішніми фрезами, так і при бічному нахилі мотоблока на 45 градусів (розташування фрез як для бічного сканування). При цьому Ви ведете мотоблок на себе. Продуктивність прополювання й підгортання перевищує 4—5 соток на годину. Адже, зазвичай, саме жінки прополюють й підгортають, а НONDA FG110 саме той мотоблок, з яким вони легко впораються.

Мотоблок НONDA FG110 широко використовують не тільки на дачних і присадибних ділянках, а й під час прополювання великих плантацій полуниці, цибулі й інших овочевих культур. 

6. І найголовніше

Не думайте, що Ви все знаєте. Читайте інструкції по експлуатації й обслуговуванню, що додаються, й виконуйте їх. Будьте законослухняними. Тоді у Вас не буде проблем. 

За докладнішою інформацією та придбанням мотокультиваторів НONDA FG110 звертайтесь до безпосереднього імпортера за тел.:

067-656-59-39, 097-233-91-32,

095-548-05-28.