БОРОНА ЗУБОВА БЗМ-5,6 НОВИНКА В ШВИДКІСНІЙ ҐРУНТООБРОБНІЙ ТЕХНІЦІ

Борона зубова БЗМ-5,6 новинка в швидкісній ґрунтообробній техніці 


 

 Для рослини, як і для людини головний компонент їжі є повітря

 

Ми навіть не замислюємось над питанням, який компонент їжі для нас найважливішій. Давайте поміркуємо і запитаємо у себе:

-  скільки часу може прожити людина без твердої їжі?, - відповідь - до 30 діб;

-  скільки часу може прожити людина без води?, - відповідь до 7 діб;

-  скільки часу може прожити людина без свіжого повітря?, - відповідь - три хвилини!!!

Отже відповідь красномовна. Найцінніше в харчуванні людини - повітря. То чим же людина відрізняється від рослини? Ми одне і теж творіння Боже. Для рослини, як і для людини повітря - головний компонент їжі. З чого ж складається повітря. Це 20,1% кисню та 79% азоту. Натомість вчені вигадали хімічні (штучні) азотні добрива, які ми вносимо в грунт і тим самим втручаємося в процеси природи, яка за мільйони років усе відпрацювала і не видумувала хімічні ворожі для землі (живих організмів) компоненти їжі. А якщо прислухатись до експертів, які заявляють, що газу, з якого виробляються міндобрива залишилось найбільше на сто років, то з чого ж наші онуки будуть виробляти міндобрива?

Всесвітній Розум усе передбачив, нам лише треба бути уважними, придивлятися до природи, слухати радіо, яке повідомляє про вологість повітря, що навіть в спеку дорівнює 60-80%. Іншими словами азот в повітрі знаходиться в розчиненому, готовому вигляді, а тому, навіть після маленького дощу все буйно починає рости. Отже, коли прополюємо міжряддя культурних рослин вони швидко починають рости і ми за допомогою природи дали їжу рослині - азот. Тому, що б мати гарний врожай необхідно рихлити грунт, насичуючи його природним азотом.

ВАТ «Сільмаш» розробив та поставив на виробництво ряд розрихлювачів ґрунту. Досліди показали, що при застосуванні борони зубової БЗМ-5,6 по озимих весною, коли на поверхні землі утворилась кірка, яка заважає проникненню повітря, врожайність зростає на 10% порівняно з контрольним полем. Такі ж результати дають і глибокорозрихлювачі.

Технічна характеристика

Борона зубова БЗМ-5,6 використовується як для суцільного розпушування ґрунту, так і для обробітку міжрядь по кукурудзі, соняшнику та цукровому буряку.

 

1

Ширина обробітку, м

5,6

2

Швидкість обробітку ґрунту, км/год

6-15

3

Продуктивність, га/год

30-80

4

Агрегатування, трактори тягового класу

1,4-2

5

Маса, кг

1410

 

Микола Зелінський

 

За додатковою інформацією з питань придбання агрегатів швидкісного обробітку ґрунту, які заощадять Ваші кошти, та отримання кваліфікованої консультації зі збереження цінності ґрунтів звертайтесь до виробника за тел.: 

097-233-91-32, 095-548-05-28, 067-656-59-39