Акустичний відлякувач птахів «Коршун-8» і «Коршун-16» при боротьбі з бакланами, чайками та іншими птахами на ставках

Акустичний відлякувач птахів «Коршун-8»

 

Звуковий відлякувач птахів «Коршун-8 PRO» є сучасною вітчизняною розробкою й призначений для відлякування бакланів, чайок, ворон, шпаків, дроздів, галок, сорок, чайок. Залежно від того, які птахи представляють проблему на вашому об'єкті, пропонується три стандарти або індивідуальний набір звуків на конкретних птахів. Раніше акустичні відлякувачі птахів застосовувались на аеродромах і садах. На аеродромах вони надійно попереджують аварії літаків над злітними смугами, а в садах захищають врожаї черешень, вишень та ягідних культур.

В 2017 році акустичні відлякувачі «Коршун-8» і «Коршун-16» в комплексі з візуальними відлякувачами «Крук» були випробувані на ставках Черкаської і Житомирської областей для боротьби з бакланами, чайками та чаплями. Результат перевершив всі наші очікування. За три дні випробувань всі ці птахи покинули водойми.

Принцип роботи приладу полягає в циклічному відтворенні спеціальних звуків через певні паузи.

У приладі вбудоване сутінкове реле реагуюче на зміну часу доби – це дозволяє приладу самостійно включатися при ранній зорі близько 04:30 – 05:00 годин ранку влітку й вимикатися в сутінках увечері близько 20:30 – 21:00 годин вечора коли птаха вже летять на ночівлю. Прилад встановлюють так, щоб фотоелемент не закривався сторонніми предметами й одержував природне освітлення.

Прилад здатен надійно охороняти площу біля 10 га.

Монтаж

Блок приладу повинен розташовуватися в місці, захищеному від влучення бризів води й прямих сонячних променів. Це може бути спеціально виготовлений навіс або ж існуючий.

Динамік кріпиться за допомогою металевої скоби на висоті 2 – 3 м, це може бути щогла або стіна. При установці динаміка потрібно враховувати його спрямованість тому що найбільша дальність дії буде перед ним. Не можна задирати вверх рупор динаміка, щоб у ньому не накопичувалася вода.

Мережевий адаптер (входить в комплект поставки) може працювати від мережі 220 В. Прилад може працювати від акумуляторної батареї 12 В (акумулятор не входить у комплект поставки).

ВАЖЛИВО! Для досягнення максимального результату у відлякуванні тих або інших птахів, рекомендується спільне застосування акустичних приладів з візуальними відлякувачами, щоб птахи чули й бачили загрозу.

Гарантія 12 місяців. Якщо наш прилад не виправдає Ваших очікувань, Ви можете його повернути протягом 14 днів (від дня покупки). Повернення коштів відбувається на карту "Приват Банку".

Прилад можна експлуатувати  в температурному режимі від -10°С до +40°С.

Габаритні розміри приладу - 169х130х35 мм.

Споживана потужність приладу А/год – 1.0 А/год.

Виносний динамік – 1 або 2 шт.

Потужність виносного динаміка – 20 Ват.

Габарити динаміка – 105х100х100 мм.

Маса приладу (без елементів живлення) – 215 г.

Акустичний відлякувач птахів «Коршун-16»

Акустичний відлякував «Коршун-16» має теж саме призначення, що і «Коршун-8». Принцип його роботи нічим не відрізняється від «Коршун-8», але за рахунок більшої потужності може успішно охороняти площу 15-16 га.

Споживана потужність приладу А/год – 2.0 А/год.

Габаритні розміри приладу - 147х174х50мм.

Маса ( без елементів живлення) – 320 г.

Виносний динамік – 4 шт.

Довжина проводу до динаміка – 8м.

В Інтернеті надається безліч сумнівних пропозицій по цим приладам. Але для того, щоб уникнути зайвих непорозумінь користуйтесь фірмами, які мають досвід в опробуванні приладів на водних об’єктах. Вашій увазі надана інформація по устаткуванню, що пройшла конкурс «Краща продукція року», який проводить національна асоціація с/г дорадчих служб України. Більш докладну інформацію про практичне застосування указаних приладів ви можете отримати прочитавши статті на нашому сайті в розділі публікацій «Рибництво»: «Боротьба з бакланами, чаплями і чайками в рибництві» і «Візуальний відлякувач птахів «Крук».

Отримати додаткову консультацію та придбати устаткування для акустичного відлякування («Коршун-8», «Коршун-16», «Сапсан-3» і візуального відлякування птахів («Крук», «Хищник», «Глаз» і «Сова» можна за тел.:

067-656-59-39, 097-233-91-32,

095-548-05-28.