Насіннєва картопля

Насіннєва картопля  

 

Мадлен - столовий сорт Нідерландської селекції з жовтою шкіркою та кремово-жовтою м’якоттю.Дуже смачний сорт. Бульби овально-продовгуваті з дрібними однорідними за розміром вічками. Хороший врожайний сорт. Мадлен підходить для вирощування на різних типах ґрунтів. За кулінарним типом це твердий сорт з низьким вмістом сухих речовин.

Строки дозрівання 66-75 днів.

Потенційна врожайність 55-65 т/ra.

 

 

Вінета - ранній високоякісний сорт Німецької селекції. Характеризується доброю смаковою якістю. Цей copт є дуже високоврожайним, картоплини однорідні з шершавою жовтою шкіркою та світло-жовтим кольором м’якоті. Має хороші відгуки від українських споживачів. Стійка до хворо і механічних пошкоджень та засухи, не вибаглива до грунтів, добре зберігається.

Строки дозрівання 70-80 днів.

Потенційна врожайність 60 т/га.

 

 

Тоскана - середньостиглий сорт  Німецької селекції. Кулінарний тип «В». Дуже хороші смакові властивості. Високоврожайний сорт з великою кількістю картоплин під кущем. Форма бульб продовгувато-овальна з гладенькою жовтою шкіркою. М’якоть кремова. Тоскана підходить для миття в промисловому виробництві.

Період дозрівання 80-85 днів.

Потенційна врожайність 45-50 т/га.

 

 

Лабелла - середньоранній столовий сорт Німецької селекції. Кулінарний тип «В». Високоврожайний сорт з великою кількістю рівномірних картоплин під кущем. Форма картоплини овальна, колір шкірки червона з жовтою м’якоттю. Засухостійкий сорт з великою вегетативною масою. Стійкий до хвороб та механічних пошкоджень.

Потенційна врожайність 45-50 т/га.

 

 

Агата - ранній столовий сорт Нідерландської селекції. Новинка на українському ринку. Високоврожайний сорт з невисокою вегетативною масою. Стійка до хвороб. Форма картоплини овальна, з жовтою шкіркою. М’якоть кремово-жовта. Агата є одним з найкращих сортів для миття та пакування.

Період вегетації 60-65 днів.

Потенційна врожайність 40-45 т/га.

 

 

Тоска - середньоранній столовий сорт Австрійської селекції. Новинка на українському ринку. Висока врожайність з середніми та великими картоплинами однорідної форми. Дуже гладенька жовта шкірка і світло жовтим кольором м’якоті. Характеризується високою кулінарною цінністю. Стійка до потемніння після варіння. Дуже добре зберігається.

Строки дозрівання 65-75 днів.

Потенційна врожайність 45-55 т/га.

 

 

Беллароза - дуже ранній столовий сорт Німецької селекції. Відмінні смакові властивості. Бульби мають ледь шершаву червону шкірку від світло-жовтого до кремового кольору м’якоті. Деякі картоплини досягають ваги 800 гр і більше. Беллароза не вибаглива до ґрунту та наявності поливу. Має хорошу стійкість до посушливих умов клімату та стійка до проростання.

Період вегетації 60-65 днів.

 Потенційна врожайність 45-50 т/га.

 

 

Ред Соня - ранній столовий сорт Німецької селекції. Гладенька червона шкірка з кремово-жовтою м’якоттю. Новинка на українському ринку. Сорт невибагливий до грунтів. Смачна, не темніє після варіння, має дуже привабливий вигляд.

Період вегетації 55-65 днів.

Потенційна врожайність 45-55 т/га.

Для придбання насіннєвої картоплі:

 

 звертайтесь до нашої компанії за тел.:

097-842-10-25, 066-224-13-04, 068-773-53-07, 050-352-46-56