Колорадський жук не ворог, а помічник при вирощуванні органічної, екологічно чистої картоплі

Колорадський жук не ворог, а помічник при вирощуванні органічної, екологічно чистої картоплі

Інформація оновлена 2019 р.  

 В Дніпропетровську був установлений пам'ятник колорадському жукові. Можливо на зведення двометрового монумента не пошкодували грошей виробники отрутохімікатів, для яких цей шкідник цілий скарб, що став міцною основою для розвитку бізнесу? Адже для всіх інших - це символ самої ненажерливої комахи, яка щорічно знищує завидну частину врожаю картоплі. І які б засоби боротьби з ним не пускалися в хід, перемогти його не вдається. Справа в тому, що цей жук має унікальну систему пристосовності, що дозволяє йому виживати в самих екстремальних умовах.

Але давайте подивимося на американського гостя з іншого боку.

З повним текстом статті можете ознайомитись на диску CD-R, який Ви можете замовити за нище зазначеними телефонами:

097-233-91-32, 067-656-59-39

Як отримати статус органічного (екологічно чистого) садового господарства ви можете дізнатися в редакції журналу «Агросвіт України». Ми завжди готові прийти на допомогу нашим передплатникам.

Через редакцію можна замовити журнали за попередні роки та диски по агротехнології вирощування органічної, екологічно чистої картоплі без отрутохімікатів, полуниці, грецького горіха і фундука, облаштування присадибних ставків, все про коі, раків та їх вирощування в присадибних і промислових ставках, мала механізація(мотоблоки і мотокультиватори), овочівництво (технологіії вирощування органічної продукції).. Такої докладної інформації Ви ніде не почерпнете.

Довідки за тел.. 067-656-59-39.