Павловнія повстяна сажанці

Плодорозсадник «Садовод» Черкаська обл. реалізує однорічні саджанці павловнії за ціною 55 грн 1 шт. Оптова ціна 40 грн. Можлива договорна ціна. Замовити саджанці можна за тел.067-656-59-39.

Павловнія повстяна (адамове, імператорська, алюмінієве дерево) – листопадне, швидкоросле високе дерево (15-25 метрів), стовбур може досягати 60-100 см в діаметрі. Павловнія широко поширена в Європі, Азії, Північній Америці як паркова культура. Має дуже великі листки – 20 см і більше завдовжки.

Це дерево дуже красиве під час цвітіння – волотисті суцвіття завдовжки до 30 см покриті запашними квітками блідо-фіолетового відтінку, діаметром 5-6 см. Цвіте майже місяць: з середини квітня до середини травня, а інколи і значно довше (до 8-ми тижнів). Суцвіття мають чудовий аромат, який полюбляють бджоли, збираючи прозорий ароматний нектар. Мед з павловнії дуже високої якості, схожий на акацієвий – прозорий, світлий, ароматний. Відноситься до дієтичних і делікатесних сортів меду.

Зацвітає павловнія через 4-5 років після посадки. В однорічному віці її висаджують в розплідник або на постійне місце.

Найкращі умови для павловнії - родючий, помірно зволожений грунт. Однак може рости майже скрізь, крім перезволожених ділянок. Любить теплий клімат, сонячні місця захищені від сильного вітру. При заморозках біля 30оС і більше може обмерзнути, але навесні знову пускає паросткові пагони. Тож не дивно, що вона успішно завойовує всі терени України.

Це дерево росте дуже швидко. В перший рік сягає до 3 м. Стовбур можна формувати від розкидистого до стрункого як сосна. Деревина легка і гнучка використовується для виготовлення меблів. Корінь заглиблюється до 6-ти метрів і витримує до 6-ти спилювань дорослого дерева.

Майбутнє пасічників і лісників за павловнією.

Лише уявіть собі!!! За 5-6 років з 1 га можна отримати до 400 кубометрів товарної деревини. З 1 га можна зібрати до 700 кг меду. Павловнія не виснажує родючий шар ґрунту, дає нові пагони після вирубки і не вимагає повторної посадки дерев. Живе дерево від 70 до 100 років.

Це дійсно казкове дерево.