Захист врожаю черешень, вишень від сойок, шпаків та інших птахів

Усі ми любимо птахів, але інколи вони бувають дуже нестерпними, наносячи нам збиток на 50%, а то і 100%.

На жаль, боротьба з пернатими шкідниками займає не п'ять хвилин. Спрямовані на вигнання противних птахів заходи обертаються в справжню війну, яка може відібрати у Вас усі сили й час. Інколи і 3000 розстріляних патронів не дають позитивного результату.

Ефективні дії не припускають закупівлі рушниці й гучних хлопавок чи захисних сіток, а вимагають правильної підготовки до цієї боротьби.

У цій статті ми розглянемо методи боротьби із птахами, які застосовуються в більшості європейських країн. В США, Канаді і майже у всіх європейських країнах з птахами борються точно так само як і на аеродромах, використовуючи біоакустичні і візуальні відлякувачі. Це тільки в Україні садівники бігають по саду з рушницями або встановлюють гримихаючі пушки чи дорогостоящі сітки.

Щоб забути про сітки, рушниці і пушки потрібно 1 раз обзавестися біоакустичним і візуальними (макетами хижих птахів або зображення ока хижака) відлякувачами. Це допоможе віднадити від вашого саду докучливих птахів.

Декілька років я переконував садівників і ягідників скористатися європейським досвідом, але одні відносилися до цього з недовірою, а інші в силу своєї жадібності вважали, що це зайві фінансові витрати і нерідко втрачали за одну добу майже весь врожай.

На сьогоднішній день справа зрушилася з місця і вже багато садівників, ягідників і рибників скористалися цією порадою.

Відлякувати зграю птахів, що зібралася поласувати вашою черешнею, вишнею чи іншими ягідними культурами, потрібно раннім ранком. В універсальній установці «Коршун-8» утримується 8 записів тривожних лементів родичів і 8 голосів птахів – хижаків, яких бояться ваші недруги. При включенні цих записів одночасно вся зграя одержить сигнал небезпеки й тривоги. У такому стані пернаті вже точно не подумають про смачну рибу, а постараються скоріше полетіти. Успішне проведення операції залежить від правильного підходу – розполохувати зграї потрібно протягом 3-7 днів, посилаючи звукові імпульси з різних країв саду.


Процедуру необхідно повторювати у вечірній час, коли пернаті збираються спати. Як правило, вони ночують зграями, збираючись в одному місці. Якщо вони відчують занепокоєння, то обов'язково перемістяться в тихе місце. Залежно від нахабності ваших птахів, захід слід повторювати кілька днів підряд. Окрім установки «Коршун-8» ви можете скористатися акустичними відлякувачами «Коршун-16», «Сапсан-3» і візуальними відлякувачами «Крук», «Хищник», «Глаз» і «Сова».


Візуальні відлякувачі необхідно розміщувати по периметру об'єкта захисту, щоб птахи з різних сторін могли добре бачити, хто «опікує» цю територію.

Пам’ятайте, що для гарних результатів необхідно поєднувати кілька видів відлякувачів птахів, інакше птахи можуть звикнути до однакового впливу біоакустики або до візуальних відлякувачів.

Тепер ви знаєте кілька ефективних методів боротьби з пернатими, але вони можуть варіюватися для кожного виду. Якщо ви витрачаєте багато сил, а вигнати непроханих гостей не виходить – звертайтеся до нас! Ми допоможемо проаналізувати ситуацію й запропонуємо оптимальні шляхи вирішення Вашої проблеми.

Представники компанії постійно тестують свої акустичні й візуальні відлякувачі птахів на всіляких об'єктах, щоб максимально краще зрозуміти психологію поведінки птахів і їх реакцію. Цей досвід допомагає давати поради клієнтам про те, як ефективно відлякувати пернатих шкідників.

Відлякувач птахів «Крук» - це вже перевірене багатьма людьми встаткування, які залишилися задоволені співробітництвом з компанією.

ОБСЛУГОВУВАННЯ: До кожного клієнта у компанії індивідуальний підхід, тому що тільки так можна дійсно якісно допомогти людині розв'язати проблему із птахами.

В Інтернеті надається безліч сумнівних пропозицій по цим приладам. Але для того, щоб уникнути зайвих непорозумінь користуйтесь фірмами, які мають досвід в опробуванні приладів на різних об’єктах.

Це обладнання можна застосовувати не тільки в садівництві і ягідництві, а і в рибництві.

Більш докладну інформацію про практичне застосування указаних приладів ви можете отримати прочитавши статті на нашому сайті в розділі публікацій «Рибництво»: «Акустичний відлякувач птахів «Коршун-8» і «Коршун-16» при боротьбі з бакланами, чайками та іншими птахами на ставках» і «Візуальний відлякувач птахів «Крук при боротьбі з бакланами, чайками та іншими птахами на ставках».

Отримати додаткову консультацію та придбати устаткування для акустичного відлякування («Коршун-8», «Коршун-16», «Сапсан-3» і візуального відлякування птахів («Крук», «Хищник», «Глаз» і «Сова» можна за тел.:

067-656-59-39, 097-233-91-32.