Горіхова пенсія

Середня пенсія в Україні одна із найнижчих в світі. Після так званої революції гідності кількість безхатьків зросла у 8 разів, а обкрадених людей, які довіряли національній валюті і зберігали свої заощадження в гривнах в банках чи дома складає 90%. Але варто зазначити, що 10% населення України прославляє революцію гідності, тому що завдяки саме цій революції суттєво збагатилися. До цієї категорії відносяться: банкіри, держслужбовці-управлінці, керівники державних підприємств, працівники благодійних фондів по АТО, урядовці, депутати Верховної Ради та представники президентської команди Петра Порошенко. Якщо розвивати Україну за сценарієм Прем’єр-міністра Володимира Борисовича Гройсмана та Президента Петра Порошенко, то ми досягнемо рівня початку 2014 в кращому випадку тільки в 2032 році. Треба відверто зізнатися, що їм вдалося відкинути економіку України на пару десятиліть назад. Тож тепер надії українців на пристойну пенсію дуже примарні.

Уряд Гройсмана підкидує нам ідею про недержавні пенсійні фонди, але хіба раніше у нас їх не було? І де вони подівалися?

Тож не будемо наступати на одні і ті ж самі граблі ще один раз.

В якості більш впевненого додатку до пенсії я хочу запропонувати вам горіховий сад. Іншими словами це буде своєрідна горіхова пенсія. Це буде чудовий додаток до пенсії.

Щоб організувати середній бізнес з продажу горіхів, треба засадити ними щонайменше чотири – п’ять гектарів землі, для малого бізнесу – два-три гектара, а тим, хто розраховує на швидшу віддачу, менші інвестиції та, відповідно, й прибутки, вистачить і п’ятнадцять-двадцять соток. Від продажу «метеликів», тобто акуратно розлущених горіхів, з такої ділянки можна вторгувати достатньо грошей, щоб сплатити комунальні послуги та придбати щось потрібне для родини. А якщо у вас буде під горіхами 40-50 соток, то можна дозволити собі круїз до Єгипетських пірамід, Тайланду та інших країн світу.

Тож тут є над чим замислитися. І найголовніше це те, що ви не будете залежати від чиєїсь бездарної політики. Держава – це ваша родина.

Хто міг уявити собі таке, що смотрящий базару буде Прем’єр-міністром України. Ніхто ж не гарантує, що подібні смотрящі Гройсмани не можуть повторитися в наших владних структурах.

Тож посадивши навіть невеличкий горіховий сад, ви можете бути спокійним за свою старість. Але і тут можуть виникнути деякі проблеми. І найголовніша із цих проблем – це цінова політика на горіх, друга – це врожайність, третя – якість горіха і четверта – вплив кліматичних умов.

Всі ці проблеми тісно пов’язані між собою. Якісний горіх, з високою врожайністю, який можна реалізувати по високій ціні можна тільки при посадці щепленого горіха. Сорти горіха мають відповідати кліматичним умовам вашої місцевості. Застосування органічних препаратів Ліно-сол+, Ріверм, Валміцин та мульчування допоможуть вам отримати високоякісну продукцію та вдалу зимівлю горіхового саду.

Щоб уникнути зайвих помилок, уважно прочитайте на диску чи на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій Садівництво статті «Перспективи створення горіхового саду» та «Підвищення зимостійкості горіха волоського».

«Перспективи створення горіхового саду» http://www.auv.com.ua/15-sectionchief/gardening/429-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%81%D0%B0%D0%B4%D1%83

«Підвищення зимостійкості горіха волоського» http://www.auv.com.ua/15-sectionchief/gardening/428-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%D0%B9%D0%BA%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%85%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE

Шановні садоводи!

Фальсифікат саджанців грецького горіха складає на ринку України біля 98%.

Щоб уникнути непорозумінь та не закопати гроші в землю, а це трапляється дуже часто, представництво Національної асоціації с/г дорадчих служб України по садівництву завжди готове надати вам консультативну допомогу щодо вибору та замовлення саджанців і догляду за ними.

Інформація, яка наведена нижче допоможе Вам уникнути лохотрону (фальсифікату) як при покупці саджанців горіха грецького, так і при догляді за садом. Радимо докладно ознайомитися з наданою інформацією:

Інтенсивна технологія вирощування грецького (волоського) горіха (все від «А» до «Я»)

Зміст інформації, що розміщена на диску:

- Селекції та сорти грецького горіха, які можуть плодоносити на теренах України.

- Закладка горіхових садів - перспективний напрямок у садівництві на найближчі 40-50 років.

- Горіхи, що не бояться найлютіших морозів .

- Уникнення фальсифікату при виборі саджанців грецького горіха (інформація надається вперше в Україні).

- Щеплення грецького горіха.

- Посадка саджанців грецького горіха. Перевага літніх посадок.

- Подолання стресу та забезпечення 99-100% приживлюваності при висаджуванні саджанців (інформація надається вперше в Україні).

- Вимоги до ґрунту, тепла, освітлення і вологи.

- Формування крони і обрізка, лікування ран, уникнення фальсифікату серед садових замазок, який складає 99,6% (інформація надається вперше в Україні).

- Голландська технологія закладання горіхових садів, яка дозволяє повернути витрачені гроші за 3-4 роки за рахунок змішаної посадки.

- Догляд за горіховим садом.

- Малозатратна технологія обробітку ґрунту в міжряддях, яка суттєво покращує родючість ґрунтів з застосуванням активного ротора (інформація надається вперше в Україні).

- Використання органічних добрив для збільшення рентабельності горіхових садів та отримання статусу органічна продукція(інформація надається вперше в Україні).

- Прискорення плодоношення горіхових садів на 2-3 роки (інформація надається вперше в Україні).

- Шкідники і хвороби та боротьба з ними.

- Захист горіхових садів від вимерзання в зимовий період та покращення їх зимостійкості.

- Чому не варто закладати промислові сади скоростиглими і низькорослими горіхами типу «Ідеал» і їм подібним?

- Високоефективне рідке органічне добриво «Ріверм» - найкращий помічник для садоводів, овочеводів і рослинників.

- Механічна і ручна лущілки грецького горіха продуктивністю до180 кг/час. (Новинка в Україні). Ціна доступна для селян і підприємців.

Нам буде легше надавати вам консультацію, коли ви прочитаєте інформацію, що надана на диску.

Диск з цією інформацією можна замовити за тел.:

067-656-59-39

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Скачування диску через файл обмінник займає 2 хвилини.

Підготував Володимир Тарасюк, експерт дорадник