Методи боротьби із птахами на черешнях, грецьких горіхах, фундуку, в саду, на ягідних, баштанних і зернових культурах

Методи боротьби із птахами на черешнях, грецьких горіхах, фундуку, в саду, на ягідних, баштанних і зернових культурах

 

 Усі ми любимо птахів, але інколи вони бувають дуже нестерпними, наносячи нам збиток понад 50% при достиганні черешень, грецьких горіхів, фундука, яблук і груш, винограду, лохини (голубіки), полуниці та інших плодових і ягідних культур.

Нерідко сильно страждають від птахів баштанні культури (кавуни і дині). Ніхто навіть приблизно не підраховував втрати зернових від сніданків, обідів та вечерь птахів біля зерносховищ та на токах, а вони вимірюються сотнями тисяч гривень.

На жаль, боротьба з пернатими шкідниками займає не п'ять хвилин. Спрямовані на вигнання противних птахів заходи обертаються в справжню війну, яка може відібрати у Вас усі сили й час. Ефективні дії не припускають закупівлі рушниці й гучних хлопавок, а вимагають правильної підготовки до цієї боротьби.

У першу чергу, необхідно визначити – який тип пернатих поселився на вашій території. Усі види відрізняються своїми звичками й методи, які допомогли в боротьбі з горобцями не завжди підійдуть для вигнання ворон і навпаки. У цій статті ми розглянемо загальноприйняті методи боротьби із птахами й розповімо, як проводити ці заходи.

Щоб зрозуміти всю суть проблеми, краще уявити собі реальну ситуацію. Зграя шпаків може нараховувати від десятків до декількох тисяч особин. А тепер представимо, що ця чудова компанія вирішила снідати й вечеряти у вашім винограднику чи на шовковицях! Звичайно ж, втрати будуть колосальними! Теж саме відбудеться, якщо зграя ворон відвідає горіховий сад чи сойки нагрянуть на черешні. Або вони всі разом поснідають полуницею чи лохиною (голубікою). Щоб цьому перешкодити - буде потрібно 1 раз обзавестися біоакустичним і візуальними (макетами хижих птахів або зображення ока хижака) відлякувачами. Це допоможе віднадити від вашого горіхового саду, черешень, яблунь, груш, винограднику та ягідних культур зграї шкідників. На додаток можна використовувати мертві тушки родичів, розміщені по периметру саду. Вони натякнуть птахам, що годуватися тут небезпечно.

Відлякувати зграю птахів, що зібралася поласувати вашим врожаєм, потрібно раннім ранком. В універсальній установці «Коршун-16» утримується 8 записів тривожних лементів родичів і 8 голосів птахів – хижаків, яких бояться ваші недруги. При включенні цих записів одночасно вся зграя одержить сигнал небезпеки й тривоги. У такому стані пернаті вже точно не подумають про смачні ласощі, а постараються скоріше полетіти. Успішне проведення операції залежить від правильного підходу – розполохувати зграї потрібно протягом 3-7 днів, посилаючи звукові імпульси з різних країв саду.

Процедуру необхідно повторювати у вечірній час, коли пернаті збираються спати. Як правило, вони ночують зграями, збираючись в одному місці. Якщо вони відчують занепокоєння, то обов'язково перемістяться в тихе місце. Залежно від нахабності ваших птахів, захід слід повторювати кілька днів підряд.

Візуальні відлякувачі необхідно розміщувати по периметру об'єкта захисту, щоб птахи з різних сторін могли добре бачити, хто «опікує» цю територію.

Пам’ятайте, що для гарних результатів необхідно поєднувати кілька видів відлякувачів птахів, інакше птахи можуть звикнути до однакового впливу біоакустики або до візуальних відлякувачів. Ще одним засобом запобігання крадіжок можуть стати обладнані годівниці, розташовані по периметру. Але вони будуть ефективні тільки для невеликої зграї. Та і самі годівниці потрібно постійно поповнювати. Тож цей спосіб далеко не кращий.

Тепер ви знаєте кілька ефективних методів боротьби з пернатими, але вони можуть варіюватися для кожного виду. Якщо ви витрачаєте багато сил, а вигнати мешканців саду не виходить – звертайтеся до нас! Ми допоможемо проаналізувати ситуацію й запропонуємо оптимальні шляхи вирішення Вашої проблеми.

Ми особисто тестуємо свої акустичні й візуальні відлякувачі птахів на всіляких об'єктах, щоб максимально краще зрозуміти психологію поведінки птахів і їх реакцію. Цей досвід допомагає нам давати поради нашим клієнтам про те, як ефективно відлякувати шпаків, ворон, грачів, голубів, сорок, галок, чайок, горобців і інших пернатих шкідників.

Відлякувач птахів "Коршун" - це вже перевірене багатьма людьми встаткування, які залишилися задоволені співробітництвом з нами.

ОБСЛУГОВУВАННЯ: До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, тому що тільки так можна дійсно якісно допомогти людині розв'язати проблему із птахами.

 

Отримати додаткову консультацію та придбати устаткування для акустичного відлякування («Коршун-8», «Коршун-16», «Сапсан-3» і візуального відлякування птахів («Крук», «Хищник», «Глаз» і «Сова» можна за тел.:

067-656-59-39, 097-233-91-32,

095-548-05-28, 095-548-06-87.

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.