Щеплені саджанці горіха волоського
Щеплені саджанці горіха волоського
Маючи міцну і глибоку кореневу систему волоський горіх порівняно непримхливий до умов проростання, що дозволяє успішно вирощувати його на відносно бідних і ерозованих грунтах. Його можна широко використовувати для посадки на схилах, навколо виробничих та інших будівель, при створенні зелених зон навколо міст, парків, скверів, а також як супутню культуру в садо- і полезахисних насадженнях.
Дерева волоського горіха в сприятливих ґрунтовно-кліматичних умовах дуже довговічні і досягають великих розмірів, вік 100 років і більше, висотою 15-16 м є звичайним явищем. В Криму зустрічаються горіхи, яким по 200 і більше років. Створення промислових горіхових садів на Україні реальна дійсність. Практично в кожній області є десятки тисяч га землі придатних для посадки горіхового саду. Усі ці завдання вирішуються тільки за наявності якісного посадочного матеріалу, тобто прищеплених саджанців волоського горіха.
Вегетативне розмноження поки є єдино можливим шляхом збереження і закріплення у багатьох рослин, у тому числі і більшості плодових культур, тих цінних сортових властивостей, які накопичувались і відбирались людиною у процесі багатовікової культури. Тільки прищеплені саджанці волоського горіха, районованих сортів зберігають виробничо-біологічні властивості та якості материнської рослини, гарантована якість і кількість плодів.
До недавнього часу основним способом вегетативного розмноження було окулірування в розсаднику.
В останні роки в ряді країн розроблена нова технологія промислового виробництва прищеплених саджанців волоського горіха. При цій технології застосовується спосіб настільного щеплення в зимовий час, який має ряд переваг у порівнянні з окуліруванням в розсаднику і надає можливість різко збільшити виробництво сортових саджанців.
На відміну від окуліровки, настільне щеплення робиться в контрольованих умовах температури і вологості, що забезпечує високий відсоток приживаності.
Ми посадили розсадник і створили майстерню щодо прищеплення саджанців горіха, отримали повний пакет дозвільних документів, ліцензії і т.д. Усі роботи щодо прищеплення саджанців волоського горіха захищені міжнародними патентами. На сьогоднішній день в розсаднику є велика кількість однорічних і дворічних прищеплених саджанців горіха волоського.
Розроблено, запатентовано і впроваджено спосіб прищеплення саджанців волоського горіха. Застосування сучасного обладнання, технології настільного прищеплення, з використанням камер підгонки та камер теплової стратифікації з подальшим гартом, дозволило добитися приживлюваності 80-82% від кількості прищеплених саджанців.
Особливістю методу є високий відсоток приживлюваності, який досягається високою точністю підтримки температури, вологості і видаленням парів вуглекислого газу.
Пропонований метод щеплення в комплексі з устаткуванням дозволяє виробляти до
300 000 саджанців у сезон.
З повною інформацією по вирощуванню грецького горіха, яка надавалась на конференції по грецькому горіху, що проводилась в ході виставки «Фермер України» Ви можете ознайомитись на диску:
Інтенсивна технологія вирощування грецького (волоського) горіха
(все від «А» до «Я»)
Зміст:
- Селекції та сорти грецького горіха, які можуть плодоносити на теренах України (презентація книги А. Чернякова»).
- Закладка горіхових садів - перспективний напрямок у садівництві на найближчі 40-50 років.
- Горіхи, що не бояться найлютіших морозів .
- Уникнення фальсифікату при виборі саджанців грецького горіха (інформація надається вперше в Україні).
- Щеплення грецького горіха.
- Посадка саджанців грецького горіха. Перевага літніх посадок.
- Подолання стресу та забезпечення 99-100% приживлюваності при висаджуванні саджанців (інформація надається вперше в Україні).
- Вимоги до ґрунту, тепла, освітлення і вологи.
- Формування крони і обрізка, лікування ран, уникнення фальсифікату серед садових замазок, який складає 99,6% (інформація надається вперше в Україні).
- Голландська технологія закладання горіхових садів, яка дозволяє повернути витрачені гроші за 3-4 роки за рахунок змішаної посадки (інформація надається вперше в Україні).
- Догляд за горіховим садом.
- Малозатратна технологія обробітку ґрунту в міжряддях, яка суттєво покращує родючість ґрунтів з застосуванням активного ротора (інформація надається вперше в Україні).
- Використання органічних добрив для збільшення рентабельності горіхових садів та отримання статусу органічна продукція (інформація надається вперше в Україні)..
- Прискорення плодоношення горіхових садів на 2 роки (інформація надається вперше в Україні).
- Шкідники і хвороби та боротьба з ними.
- Захист горіхових садів від вимерзання в зимовий період та покращення їх зимостійкості (інформація надається вперше в Україні).
- Чому не варто закладати промислові сади скоростиглими і низькорослими горіхами типу «Ідеал» і їм подібним (інформація надається вперше в Україні)?
- Високоефективне рідке органічне добриво «Ріверм» - найкращий помічник для садоводів, овочеводів і рослинників.
- Механічна і ручна лущилки грецького горіха продуктивністю до180 кг/час. Новинка в Україні. Виготовляється під замовлення 5 моделей. Виробництво Україна. Ціна доступна для селян і підприємців.
Семінар проводився в ході виставки «Фермер України - 2015». Доповідач: Тарасюк Володимир Володимирович, експерт-дорадник Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.
Диск з цією інформацією
(в повному обсязі - 168 сторінок)
можна замовити за тел.:
097-233-91-32, 067-656-59-39,
095-548-05-28.
Скачування диску через файл обмінник займає 2 хвилини.
Якщо Вам після ознайомлення з наданою інформацією буде щось незрозуміло чи викликатиме сумнів, то зателефонуйте за вище зазначеними телефонами і Ви отримаєте консультацію від Національної асоціації сільськогосподарських служб України.
Володимир Тарасюк, експерт дорадник