Ліно-сол + гарантує високий врожай органічної продукції

Ліно-сол + гарантує високий врожай органічної продукції

Для прихильників органічного землеробства пропонуємо оновлений препарат Ліно-сол + . Плюс означає збагачення витяжки різними формами хилатів і мікрофлори, яка сприяє отримати не тільки екологічно чистий продукт, але і допоможе відновити колишню родючість Вашої присадибної ділянки чи поля. Адже поняття рослину і земля нероздільні. Не дарма досвідчені садівники і городники готуються до нового врожаю з осені. Вони ретельно подрібнюють пожнивні залишки, бур'янисту рослинність, листя, гілочки, роблячи, різні компости і все це перемішують із землею. Досвідчені фермери всю солому залишають на полі, її дрібнять і дискують. Тим самим вони роблять «старт» для роботи мікроорганізмів, які і займаються «приготуванням» природного живильного середовища для Вашого майбутнього врожаю.

Допомогти і прискорити цей процес Ви можете використовуючи препарат Ліно-сол+. При незначних витратах (3-4,5 літра на сотку робочого розчину) з розрахунку 1:50, іншими словами один літр Ліно-сол+ розводьте на 50 літрів води, це і є робочий розчин. Таким чином літрової пляшки вистачає обробити 50-60 соток суцільним методом, працюючи звичайним ранцевим обприскувачем. Цей простий прийом дасть старт «роботі» мікробам і спровокує проростання нової «хвилі» бур'янів. Знищивши які Ви отримаєте на своїй ділянці додаткові поживні речовини: вуглеводи, амінокислоти, вітаміни, органічні солі і т. д. І це все в такому вигляді, в якому легко засвоюється рослинами протягом вегетації. Ось чому висаджуючи розсаду навесні в такий ґрунт, Ви забезпечуєте стартове харчування і повноцінний розвиток рослин. Потім по вегетації обробляєте шляхом обприскування рослин препаратом Ліно-сол + з розрахунку 0,5-1 л на сотку (в залежності від густоти стояння рослин на Вашій ділянці) за сезон від двох до чотирьох разів з інтервалом 7-12 днів. Це дозволить рослинам отримати не тільки повноцінне харчування але і максимальний імунітет від «стресових» ситуацій (заморозки, посуха тощо) Обробку бажано проводити в ранкові години, в безвітряну погоду, при температурі від +10 С до +25 С. Препарат засвоюється рослинами протягом 3-4 годин. Якщо Ви застосовуєте Ліно-сол+ вперше, і у Вас є ще якісь сумніви в його життєтворній силі, то Ваші сумніви зникнуть в перший же сезон обробки. Бажаємо Вам не тільки високих, але і екологічно чистих врожаїв.

Навчальний центр сільськогосподарських дорадчих служб України рекомендує застосування Ліно-сол + в цілях: збільшення врожаю, отримання органічної продукції та покращення родючості ґрунтів.

Придбати Ліно-сол + безпосередньо у виробника та отримати додаткову консультацію можна за тел.: 097-233-91-32, 067-656-59-39,

095-548-05-28