Рідкий концентрат з біогумусу Ліно-сол+

Рідкий концентрат з біогумусу Ліно-сол+

Рідкий БІОГУМУС - універсальне мікродобриво Ліно-сол +.   Це рідкий концентрат, отриманий з біогумусу - продукту переробки підстилкового гною великої рогатої худоби червоним каліфорнійським черв'яком.  Концентрат є екологічно чистим мікродобривом і потужним стимулятором росту і розвитку рослин.  Ліно-сол + містить: органічні речовини, гумати, амінокислоти , вітаміни, природні фітогормони, макро- (азот, фосфор, калій) і мікро- елементи (залізо, магній, кальцій) на хелатній основі, шпори ґрунтових бактерій

Ліно-сол +  має такі властивості:

 • підвищує енергію проростання насіння;

• значно посилює коренеутворення, ріст і розвиток рослин;

 • на ранній стадії пригнічує збудників неправильної борошнистої роси, септоріозу, фітофторозу, макроспоріозу, парші;  сухої плямистості бульби, всі види гнилі;  пригнічує на капусті судинний бактеріоз, на винограді мілдью і одіум;

• виробляє імунітет у рослин проти грибкових захворювань;

• сприяє підвищенню врожайності зернових культур - до 20%, овочевих - до 30% і більше;

• підвищення морозостійкості і засухостойкості рослин;

• скорочує терміни дозрівання врожаю до 5-7 днів;

• виводить радіонукліди і знижує вміст нітратів у сільськогосподарській продукції;

• підвищує вміст білка в зерні;

• покращує якісні показники продукції, яка вирощується (збільшення вмісту в овочах і фруктах кількості цукру і вітамінів);

• відновлює родючість ґрунту.

МАКСИМАЛЬНА ефективність препарату Ліно-сол +  досягається за рахунок його високої концентрації і рідкого підживлення по вегетації рослин.

Переваги Ліно-сол +

1. Повністю розчиняється у воді, яка сприяє отриманню чистого живильного розчину, який можна використовувати як при позакореневому живленні, так і при краплинному зрошенні.

2. Економія часу в приготуванні розчину.

3. Повний і  збалансований набір мікро- і макро- елементів на хелатній основі.

4. Абсолютно сумісний з будь-якими  іншими органічними добривами і отрутохімікатами.

5. Застосування препарату дозволяє при незначних матеріальних витратах і відсутності негативних екологічних наслідків, отримати значне збільшення високоякісної продукції!

Спосіб застосування

Для досягнення максимального ефекту рекомендується дотримуватися наступної технології:

1. здійснити замочування матеріалу перед садінням;

2. провести перше і друге позакореневе підживлення.

Замочування перед садінням:

• насіння сільськогосподарських культур обробляють розчином препарату Ліно-сол +  та води в співвідношенні 1:25 (100 г препарату розвести в 2,5 л води).  Насіння поміщають в розчин в мішечку або в марлевому пакеті на 24 години.  Замочування відбувається при кімнатній температурі +18 - + 20о С

• бульби оброляються розчином препарату Ліно-сол +  та води в співвідношенні 1: 100 (100 г препарату розвести в 10 л води).  Бульбі закладають в ємність з розчином на 8 годин.  Замочування відбувається при кімнатній температурі +18 - + 20 о С. Розчин після замочування бульби можна використовувати для кореневого підживлення кущів (полуниці, малини, смородини, аргусу, і так далі).

• черешків винограду і коріння саджанців фруктових дерев в співвідношенні 1: 100 (100 г препарату розвести в 10 л води);

• насіння і цибулини квіткових культур обробляються розчином препарату Ліно-сол +  та води в співвідношенні 1:25 (100 г препарату розвести в 2,5 л води).  Насіння (цибулини) поміщають в розчин в мішечку або в марлевому пакеті на 24 години.  Замочування відбувається при кімнатній температурі +18 - + 20 оС.

Позакореневе підживлення

Є найбільш ефективним способом підвищення врожайності та захисту рослин від грибкових захворювань.  Оброблення рослин рекомендується проводити в ранкові або вечірні години, при температурі не нижче + 14 о С. Позакореневе підживлення проводиться для всіх сільськогосподарських і квіткових культур методом обприскування розчином препарату Ліно-сол +  та води в співвідношенні 1:50 (0,5 л  на 6 сотих).  Частота і фази розвитку рослин, для яких, рекомендується проводити позакореневе підживлення, надаються додатково.

Підживлення проводиться обприскувачем з дрібнодисперсною фракцією розпилення (у вигляді туману).  Для квіткових культур позакореневе підживлення проводиться розчином препарату Ліно-сол +  та води в співвідношенні 1:50 (50 г на 2,5 л води) не рідше 1 разу на 7-10 днів.

При позакореневому обробленні НЕ !:

 •  не обробляти рослини при температурі вище 30-35 о С;

 •  не обробляти рослини  протягом 2-3 годин після дощу;

 •  не допускати утворення і скочування крапель.

Коренева підживлення рослин

Допускається кореневе підживлення рослин, яке перешкоджає розвитку хвороботворної мікрофлори, гнильних процесів, і знезаражує ґрунт.  Підживлення проводиться розчином препарату Ліно-сол +  та води в співвідношенні 1: 100 (100 г препарату розвести в 10 л води).  Підживлення проводиться не менше 2-3 разів на сезон.

Коренева підживлення квіткових рослин проводиться розчином препарату Ліно-сол +  та води в співвідношенні 1: 100 (100 г препарату розвести в 10 л води).  Проводити полив земляного кома 1 раз в 7-10 днів.

Не допускається приготування розчинів і зберігання препарату в неочищеній після паливно-мастильних матеріалів тарі!

Сумісний з усіма отрутохімікатами!

Препарат розбавляти чистою водою кімнатної температури.

За додатковою інформацією та придбанням рідкого концентрату з біогумусу Ліно-сол + безпосередньо від виробника звертайтесь  за тел:

067-656-59-39, 097-233-91-32,

 095-548-05-28