Порядок відвідування Музею сучасної апітерапії

Музей сучасної апітерапії, який знаходиться на самому півдні Житомирщини розпочав свою діяльність. Надходить багато звернень, щодо його відвідування і проходження оздоровчих процедур.

Як уже повідомлялося в попередніх публікаціях, випробувальний термін оздоровлення людини в апібудиночках музею завершений і починаючи з 2019 року музей сучасної апітерапії може подивитись будь-яка людина, тобто він буде виконувати своє основне призначення.

При випробуваннях, які проходили майже три роки, ми безкоштовно приймали усіх бажаючих. Відмови не зазнала ні одна людина. Більше того, ми пропонували приїжджати до нас зі своїми знайомими лікарями, щоб вони підтвердили позитивні результати сеансів. Найкращі результати ми отримали при онкологічних захворюваннях, серцево-судинних, потенції, цукровому діабеті, грижах, депресії. Чудові результати були і по іншим захворюванням. Найбільше нас цікавило укріплення або відновлення імунної системи та сприяння довголіттю людини.

В подальшому, щодо прийняття практичних сеансів, то вони будуть доступні для спонсорів, які потребують оздоровлення і зацікавлені в подальшому розвитку музею. В якості спонсорської допомоги можуть бути:

- будівельні матеріли для створення наступного павільйону;

- 3-х річні туєві дерева і кущі з закритою кореневої системою;

- одно і 2-х річні саджанці павловнія різних сортів;

- прилад для вимірювання інфразвуку від 1-го до 19 грц;

- очисні роботи від мулу невеличкої природної водойми, яка є парковій зоні музею за допомогою міні-земснаряда або екскаватора;

- покращення дорожнього покриття при заїзді до музею;

- виготовлення вуликів для наступного павільйону;

- камери зовнішнього спостереження;

- міні-техніка для обслуговування паркової зони;

 

- друк книги «Оздоровлення на вуликах», яка включить в себе наступний зміст: історія лікування на вуликах, наукове пояснення дії бджолиної терапії, як правильно вибрати місце для лікування на вуликах, наслідки оздоровлення на вуликах для бджіл, перший в світі музей сучасної апітерапії на Житомирщині, секрет села Рогачі, де розмістився музей сучасної апітерапії (матеріали для друку книги вже підготовлені);

- телескоп (підзорна труба) для спостереження за сузір’ями тощо.

Це зроблено для того, щоб прискорити завершення цього грандіозного і унікального проекту по створенню першого в світі музею сучасної апітерапії (бджолиної терапії). Ми будемо раді будь якій допомозі. Перед придбанням будь-яких товарів для музею сучасної бджолиної терапії обов’язково погоджуйте це за телефоном 067-656-59-39.

Це не паперовий проект типу «лікарні майбутнього», а реальна уже діюча комплексна споруда, яка потребує подальшого розвитку. Подібного ви не знайдете не тільки в Україні, а і за її межами. В цьому не складно переконатися на власні очі та на своєму організмі.

Створення першого в світі музею сучасної бджолиної терапії впише в історію України ще одну славну сторінку та зробить її відомою на весь світ. Ви зможете з гордістю розповідати своїм внукам, що і Ваша частка є в цьому проекті. 

При собі мати:

- простині-2 шт. на людину;

- велике і мале махрове полотенце;

- плед (в прохолодну погоду).

Докладніше про різні нюанси бджолиної терапії ви можете ознайомитись на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій «Бджільництво» і «Наше здоров’я».

З повагою.

Володимир Тарасюк, засновник Музею сучасної апітерапії

Телефон для довідок та консультацій: 067-656-59-39.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.