Як правильно вибрати місце для лікування на вуликах
- Як правильно вибрати місце для лікування на вуликах? – таке запитання надходить до нас майже щодня.
Після виходу публікацій «Оздоровчий сон на вулику», «Музей сучасної бджолиної терапії розпочав свою діяльність», «Перший у світі музей сучасної бджолиної терапії створюється на Житомирщині», та «Історія лікування на вуликах» більшість пасічників зрозуміли, що для того, щоб оздоровлюватися на вуликах, необхідно відшуковувати активні точки на землі, а це не просто.
Щоб краще зрозуміти суть цього питання наведу деякі витримки із попередніх публікацій.
…«Музей сучасної апітерапії знаходиться на самому півдні Житомирщини на базі навчального центру сільськогосподарських дорадчих служб України. Створенню цього музею сприяло відвідання Житомирщини австрійськими і американськими вченими, яке входило до програми ХХХХІV Міжнародного Конгресу Апімондія, що проходив в Україні у вересні 2013 року.
Це була завершальна поїздка. Перед цим вони відвідали усі місця запропоновані Конгресом по апітерапії, починаючи з Криму і завершуючи Житомиром, але особливого захоплення на їх лицях я не помітив.
Уже вечоріло і я запропонував відпочити і переночувати в навчальному центрі дорадчих служб, створення якого розпочалося у 2013 році.
Ранком я не міг зрозуміти, - чим стурбовані мої гості? Вони раділи немов малі діти, бігаючи зі своїми приладами по ділянці. Періодично вони вигукували: - І тут райське місце, і тут, і тут теж рай!
Ми були дуже здивовані їх поведінкою, але за сніданком все з’ясувалося: на ділянці вони виявили сильний позитивний енергетичний потенціал, який розповсюджується із землі через порожнину, яка мала направлення вглиб земної кори.
На думку австрійських і американських вчених в стародавні часи - це було місце поклоніння богам і саме в цьому місці варто займатися бджолиною терапією. Потужний позитивний енергетичний потенціал, який йде з надр землі буде в десятки разів посилювати біополе бджолиної сім’ї, а це в свою чергу дасть можливість успішно лікувати понад 80% людських хвороб. Представлені ж на Конгресі місця по бджолотерапії не викликали захоплення у наших гостей саме тому, що розташовані вони там, де енергетика землі ніяк не діяла, діяло слабо або діяла негативно. Бджолині сім’ї створюють не тільки своє біополе, а і виконують функцію ретранслятора, і якщо вулики розміщені в місці з негативною енергетикою землі, то вони будуть її посилювати в декілька раз. Тобто замість користі можна отримати шкоду. На жаль, до ХХХХІV Міжнародного Конгресу Апімондія в Україні ніхто не приділяв цьому уваги. Саме цим пояснюються нерідкі негативні відгуки в Інтернеті пацієнтів, що лікувалися на вуликах у В’ячеслава Савіна в Криму та у інших апітерапевтів України, де місця мали негативну енергетику.
До речі, імунний мед Савіна, при перевірці спектральним аналізом виявився цукровим сиропом переробленим бджолами. Та воно і не дивно, біля тисячі бджолосімей знаходиться на ділянці в 50 соток. Побачивши таке, зразу розумієш, що це чистої води рекламний трюк, тому що продуктивний радіус роботи бджіл 2 км, а виходить, що тільки для прокорму бджолам потрібно зібрати на найближчих полях 90 000 кг меду, тобто 90 тонн тільки на їжу бджолам (що не можливо). Але ж потрібно ще й продати так названий і запатентований імунний мед і тоді стає ясно, що без цукрового заводу тут не обійтися, щоб протримати таку ораву бджіл на одному місці. Про які супер якості бджолиного меду може бути мова, коли для підтримки життєвого циклу бджолосімей потрібно скормлювати просто величезну кількість цукру.
Будь-який бджоляр знає, що на одному місці може бути тільки кілька десятків бджолосімей. Тому у гостей ХХХХІV Міжнародного Конгресу Апімондія це викликало великий сумнів і вони вирішили перевірити склад імунного меду і виявили не просто невміння правильно розміщувати бджолині будинки, а звичайне шахрайство, яке поставлено на широку ногу. Тобто не варто розраховувати навіть на те, що в Савіна ви зможете купити просто якісний мед, не говорячи вже про лікування онкології.
Як бачите, будь-яку добру справу може погубити звичайна жадоба до грошей. А інколи навіть добрі бажання в силу допущених помилок повертаються на зло.
Слухаючи зауваження австрійських і американських вчених я поневолі відчував себе винуватцем цих подій.
Після глибокого вивчення цього питання в грудні 2014 року на науково-практичному семінарі, що проводився в Сумському аграрному університеті я офіційно і публічно вибачився за пропагаду лікування на вуликах та пояснив до яких негативних наслідків це може призвести.
Тобто, правильно вибране місце посилює імунну систему людини та сприяє оздоровленню людини, а неправильно вибране місце, що зафіксували гості Конгресу може усугублювати хворобу. На жаль, саме на ці слова бувшого Саянського шамана, а нинішнього Тібетського монаха Варави в свій час я не звернув уваги. Щоб в якійсь мірі спокутувати свою провину на півдні Житомирщині я започаткував створення першого в світі музею сучасної бджолотерапії в місці, де на думку американських і австрійських вчених таке чудове енергетичне поле, якого вони не зустрічали навіть в своїх країнах. Тисячі років тому на цьому місці відбувалося поклоніння язичним богам, а зараз це навчальний центр Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.
Варто зауважити, що ще за два роки до приїзду австрійських і американських вчених Валерій Васильович Козак, академік УАН звернув увагу на наявність в цьому місці позитивного енергетичного потенціалу. Тож пальма першості в цьому відкритті належить саме академіку УАН Валерію Козаку.
Це місце приваблювало ще й тим, що рівень радіації спостерігався значно нижче природного фону. Такі показники були нелогічні, тому що в 15-ти кілометрах (по повітрю) знаходився потужний кам’яний кар’єр, а в протилежному напрямку за 25 кілометрів була чимала радіоактивна пляма. Але факт залишається фактом. Послідуючі заміри підтвердили вірність попередніх. Тож ніякої помилки не було.
Та головна привабливість цього місця не в тому, що тут рівень радіації нижчий природного фону, а в тому, що саме тут під землею знаходиться джерело здоров’я.
Відверто кажучи я хоч і філософ в душі, але закостенілий прагмат і не зразу сприймаю те, чого не розумію. Тим більше не сприймаю те, чого не можу пояснити собі з наукової точки зору. Тож мабуть не випадково висловлювання академіка Валерія Козака і австрійських та американських вчених я сприйняв з деяким гумором. Тому нікому про це не розповідав, хоча десь в глибині душі зароджувалася іскорка бажання повірити в цю містичну гіпотезу.
Весною 2014 року було прийнято рішення встановити експериментальний експонат із трьох бджолосімей для апітерапії конструкції Миколи Лемішева і Володимира Тарасюка.
За три місяці випробувань ми отримали результати, про які навіть не мріяли. Далі було прийнято рішення про розбудову музею сучасної апітерапії. Вже в 2016 році було завершено будівництво другого експонату з дахом у формі піраміди (конструкція Володимира Тарасюка).
Одночасно розпочато доповнення музею незвичайним дендропарком, в якому в перемішку ростимуть фруктові, декоративні і реліктові дерева й кущі. Роботи в цьому напрямі вже виконані на 60%.
В музеї наглядно показано, як можна одночасно покращити здоров’я людини поєднавши позитивну енергетику землі, біополя бджолиних сімей і фітонциди рослинного світу. Летючі фітонциди зеленого поясу створюють міцний заслін для хвороботворних мікробів. Вони здатні вбивати бактерії на відстані та покращувати імунну систему людини.
В 2018 році завершено будівництво третього експонату.
Це унікальний експонат: тут бджоли є під пацієнтом, в ногах, в голові, збоку і зверху над пацієнтом. Це в свою чергу дасть можливість суттєво збільшити силу бджолиних сімей.
Подібних аналогів не існує навіть в Австрії, яка тримає пальму першості по лікуванню енергетичним полем бджолиних сімей.
Усі експонати доповнені набором цілющих рослин.
Приділена увага і воді, яка теж має свою магію і може творити чудеса. Здавна вважається, що по відношенню до людини і всього живого вода володіє чудотворною магією.
Біля експонатів побудований канал с невеличким ставком з замкнутим водопостачанням.
Для надання воді цілющих властивостей в канал і ставок закладено по пів тонни Закарпатського природного цеоліту. Тож бджоли споживають не просту воду, а наповнену цілющими макро-, мікроелементами. Фонтани і водопади, якими облаштовані ставки, теж магічно впливають на людину.
Влітку 2017 і 2018 року музей сучасної бджолиної терапії відвідали вчені з Австрії, Америки та представники з Ірану, які були дуже вражені як грандіозністю цього проекту, так і значними позитивними результатами сеансів, які вони відчули на собі. Особливої честі ми удостоїлися відвідуванням нашого музею тібетським монахом Варавою. На сьогоднішній день це єдина в світі відома людина, яка може інтуїтивно без додаткових приладів визначати місця на землі з високим рівнем позитивної енергетики. Я не виключаю, що люди з такими можливостями є серед шаманів, але мені таких людей не довелося зустріти ніде, не дивлячись на те, що питанням лікування на вуликах я займаюся вже 44 роки. Не зустрічали таких людей і представники з Німеччини, Австрії, Америки і Канади з якими я плідно співпрацював.
Вперше лікування в пересувних пасічних павільйонах я побачив у Німеччині в 1974 році. Німецькі пасічники розповідали мені, що цьому вони навчилися в австрійських бджолярів-мольфарів наприкінці 60-х років минулого століття. Вдруге я побачив лікування на бджолах в Саянах Красноярського краю в 1979 році. З’єднані між собою чотири вулики використовував для лікування людей шаман Варава.
На мене особисто найбільше враження справив Саянський шаман Варава, який допоміг мені краще зрозуміти оточуючий нас рослинний і тваринний світ та як це використовувати для укріплення здоров’я людини. По праву, в цих питаннях він став моїм першим і самим цінним вчителем. Та одному питанню я тоді не придав значення – це визначенню місця на місцевості для лікування на вуликах.
Якось втомлені складним маршрутом ми зайшли на заїмку, де теж була пасіка, і щоб швидше поправити сили я запропонував Вараві здвинути по парі вуликів і полежати на них.
- Тут немає такого місця, де можна було б лікуватися на бджолах, - відповів Варава.
На жаль, повторюсь ще раз, до 2013 року я не придавав цим словам ніякого значення. При останній нашій зустрічі Варава, який вже не Саянський шаман, а нині Тібетський монах, дещо прояснив це детальніше. До речі, він був не просто шаманом в п’ятому поколінні, а мав медичну і інженерну освіту. А став Тібетським монахом, щоб поглибити свої знання оточуючого нас Всесвіту. З пояснень Варави я зрозумів, що 96% площі земного шару вилучає негативну енергетику, а тільки 4% має позитивний вплив. Та і це не все: для лікування на вуликах можна задіяти не більше 0,1% від 4% з позитивним впливом, тобто в місцях, де є потужні потоки позитивної енергетики. Тож не випадково місця для будівництва храмів будь-якої релігії визначали люди, які це інтуїтивно відчували. І не дивно, що багато старинних храмів зустрічається не в центрі населених пунктів, а на околиці, в лісі і навіть на болоті. Справа в тому, що раніше в царській Росії місця для будівництва храмів визначав монах з Вороніжського монастиря, а після його смерті в 1824 році, щоб не помилитись, церкви будувались в місцях поклонінь язичним богам. Зараз їх будують по принципу звичайного бізнесу: біля навчальних закладів та на території лікарень, де є гарантований прибуток.
Такої самої думки притримуються і німецькі, американські та австрійські вчені, які є фахівцями в цьому питанні..."
Окрім правильного вибору місця ми познали від Варави і про силу слова та в чому секрет змови хвороби. Та про це окрема розмова.
Враховуючи, що бджолині сім’ї вилучають не тільки енергетику, а і є чудові ретранслятори, то дуже важливо при створенні апібудиночків правильно визначити їх розташування на місцевості.
На жаль, приладів по визначенню активних точок землі в Україні не існує. Та і в світі їх не більше десяти. Мені довелося бачити чотири із них. Вони різні за конструкцією, але показують однакові величини.
І тут постає питання: - Як бути? Якщо неправильно визначити місце для апібудиночку, то можна скрито нанести здоров’ю людини шкоду, яка може проявитися через день або через рік чи два. Передбачити це теж неможливо.
Уявіть собі на хвилиночку, що тільки 4% суші вилучає позитивну енергетику, а із них тільки 0,1% підходять для цільового використання. Але бувають випадки, як стверджує тібетський монах Варава, що і на десятки кілометрів складно найти таке місце. Тож при будівництві храмів в основному старалися вписатися в 4%, бо церкву потрібно було будувати в кожному населеному пункті. А якщо вдавалося виявляли дуже активне місце, що вписується в 0,1% від 4%, то в таких храмах дійсно творилися чудеса і це є правда.
Тисячі років тому, волфи визначали активні точки землі для поклоніння своїм богам інтуїтивно. Так само це робить і тібетський монах Варава. Дещо ми перейняли у нього, але це справа складна і на словах не поясниш. Та і як можна описати те, що людина має відчути інтуїтивно? Неможливо описати і відчуття внутрішнього стану. Я особисто йшов до цього 44 роки і якби не монах Варава, то і не дійшов би. Тож особистої заслуги я в цьому не вбачаю.
Мене часто запитують: - Скільки часу необхідно для інтуїтивного визначення активних точок землі?
По різному: від одної до декількох діб, але буває і таке, що активних точок землі на вказаній площі не находиш взагалі. Це всерівно, що шукати голку в копиці сіна.
Тому у мене одна порада: будуйте апібудиночки на місцях язичних богопоклонінь і ви не помилитися. Це не означатиме, що ви впишетеся в 0,1% (від 4%), але точно скажу, що не задієте нікому шкоди.
Бажаю успіхів. Хай Вам щастить.
З повагою.
Володимир Тарасюк, директор навчального центру с/г дорадчих служб України, засновник Музею сучасної бджолиної терапії
Телефон для довідок: 067-656-59-39, 097-233-91-32.