Вулики «Apimaye Termo» лідирують на конкурсі «Краща продукція року» Економ-клас

Вулики «Apimaye Termo» лідирують на конкурсі  «Краща продукція року» Економ-клас 

 

 Інформація оновлена 21.02.2017.

конкурсі  «Краща продукція року» Економ-клас

 

Редакція журналу «Агросвіт України» знаходиться в постійному пошуку  новинок у всіх галузях сільського господарства і в тому числі і в бджільництві. В журналі «Агросвіт України» № 6-2012 надавалась інформація про воскопрес Кулакова (ВПК-1), який дає можливість забезпечити повний вихід воску із первинної сировини. Весь отриманний віск 100% належить до першого сорту категорії пасічний із максимальним збереженням усіх фізико-хімічних властивостей. Ще декілька років тому про такий воскопрес ми не могли і мріяти. В № 1,2-2013 ми знову здивували читачів інформацією про турецький робочий термовулик «Apimaye Termo», який може мати різну конструкцію (одно-, дво-, три-і чотири корпусний) та вулик-нуклеус на чотири гнізда. За конструкцією і комплектацією ці вулики відносяться до еліт-класу. В порівнянні з традиційними вуликами українського виробництва - це всерівно, що порівнювати Мерседес з Запоржцем. Мати на пасічному точку один чи декілька таких вуликів - це доволі престижно, а якщо сформувати із них всю пасіку, то це буде супер клас.

В багатьох країнах світу на рівні з термовуликами «Apimaye Termo» еліт-класу широко застосовуються вулики такої ж конструкції економ-класу.

Що уявляє собою вулик «Apimaye Termo» економ-класу?

Багатофункціональне днище, роздільна решітка, унікальна годівниця і кришка комплектуються від вулика еліт-класу, а магазинні відділення виготовлені із дерева, як у звичайних багатокорпусних вуликах. За замовленням магазинні відділення можуть комплектуватися дерев’яними рамками або пластиковими еліт-класу.

Конструкція робочого вулика економ-класу.

 

1.                      Багатофункціональне днище.

2.                      Вхідний бджолиний сепаратор.

3.                      Замки, які скріплюють днище до корпусу.

4.                      Решітка пилкоуловлювача.

5.                      Решітка для бджолиного кліща.

6.                      Замки, які скріплюють корпуси.

7.                      Розплідне відділення.

8.                      Рамки.

9.                      Маточна решітка.

10.                  Медове відділення.

11.                  Накривна дошка з годівницею.

12.                  Кришка годівниці.

13.                  Поворотна кришка.

14.                  Кришка вулика.

В порівнянні з традиційними багатокорпусними вуликами, - вулики «Apimaye Termo» економ-класу забезпечують значно кращі умови для розвитку бджолиних сімей й набагато зручніші при обслуговуванні і транспортуванні з одного пасічного точка на інший.

Отримати докладнішу інформацію та придбати вулики «APIMAYE TERMO» економ-класу різних конструкцій (одно-, дво-, три- і чотирикорпусні) можна звернувшись за тел.: 

 067-656-59-39. 097-233-91-32, 095-548-05-28