Бережіть серце, бережіть печінку… Люди прислухаються до цих органів. А хто подумав про те, що так само старанно й постійно потрібно берегти й власні ноги?
Кожна жінка час від часу відвідує взуттєвий магазин, аби придбати якусь модну новинку.
І як це відбувається?
Так уже традиційно склалося, що при цьому люди не думають про ортопедичний бік справи, звертаючи увагу лише на зовнішні, естетичні якості продукції та на добротність матеріалу. А решта – аби не було затісне. А багато хто з наших модниць свідомо йде на певний дискомфорт, бере дещо затісне взуття, аби воно було модним, красивим і відтінювало мініатюрність ступні. А потім за це і розплачуються.
Починається з того, що жінка відчуває дискомфорт, втомлюється навіть після нетривалого ходіння, чого не було раніше.
А першопричиною є незручне взуття, яке призводить до деформації стопи. Жінки старшого віку схильні списувати такий дискомфорт на вік, на втому і рідко хто звертається до лікаря ортопеда, аж поки, як кажуть, не припече, коли вже й терпіти не в змозі.
Так, саме поняття – ортопедично підібране взуття – у на не в пошані на відміну від усього цивілізованого світу. А звідси й поширеність ортопедичних дефектів ніг, зокрема плоскостопості.
Плоскі стопи, втративши здатність амортизувати навантаження, провокують біль та інші незручності під час ходіння, спричиняють набряки, загальну скелетно-м’язову деформацію, викривлення хребта.
Врешті-решт це призводить до серйозних захворювань, які до того ж важко піддаються лікуванню. Від неправильно підібраного взуття потерпають не лише чоловіки та жінки, а й діти.
Чи можна допомогти людям у котрих виникли проблеми з ногами?
Коли захворювання уже виникло, то допоможуть лікарі-ортопеди, а наше завдання – у профілактичній площині, ми прагнемо запобігти захворюванням, допомогти людям не допустити їх. А якщо є захворювання, то зняти біль та прискорити одужання.
У нас виготовляють, не складні на перший погляд, пристосування – ортопедичні подокоректори, які мають полегшити навантаження на стопу. Ми освоїли методику, якій немає аналогів у світі – гідроформування подокоректорів. Це – єдиний об’єктивний спосіб отримання точного відбитку стопи. Наше нововведення враховує індивідуальну анатомічну будову стопи пацієнта, стан його м’язів та сухожиль і навіть масу тіла.
Пружна поверхня подокоректорів забезпечує постійний масаж стопи під час ходіння, поліпшує кровообіг та обмінні процеси в організмі, збагачує шкіру киснем.
Ортопедичні подокоректори – це лікування і запобігання плоскостопості. Вони є таким собі тренажером для м’язів та зв’язок розвантажуючи тіло.
Лікарі-ортопеди рекомендують їх і при артрозах, остеохондрозах, подагрі та травмі ніг. Такі пристосування допомагають людям з надмірною масою тіла та вагітним. Застосування подокоректорів дуже корисні і для хворих на цукровий діабет.
Ортопедичний центр стопи «РІКІ» веде свою діяльність згідно європейським і світовим стандартам якості медичних послуг.
Замовити індивідуальні ортопедичні подокоректори (стельки) для дітей і дорослих людей можна в м. Києві за адресою:
Солом’янський район, поліклініка НАН, вул. Гарматна, 47, каб.111. Тел. (067) 140-29-74, (050) 462-03-55.
Солом’янський район, КМКЛ №4, вул. Солом’янська, 17. Тел. (067) 848-24-97, (066) 780-32-49.
Дніпровський район, дитяча поліклініка, вул. Шептицького, 5. Тел. (066) 215-71-07, (063) 265-36-68.
Дарницький район, Мед. центр «Агапіт», вул. Лебедєва, 14-А, каб. 3. Тел. (067) 390-29-87.
Деснянський район, доросла поліклініка, вуд. Драйзера, 19, каб. 324. Тел. (067) 939-99 80.
Довідки за тел. (067) 209-87-56, (097) 480-72-07.
Ваш консультант – директор столичного спеціалізованого центру стопи «Рікі» Тамара Олександрівна Басанько