Сон на вуликах може сотворити те, що не зроблять медичні препарати

Коротко розглянемо питання впливу бджолиної сім’ї на людський організм. Але спочатку хотів би навести декілька висловів:

- хвороба – це стан організму людини та відблиск її мислення;

- тільки віра зможе допомогти здолати труднощі подолання недуги;

- та подолає шлях той, хто йде.

Не можна порівнювати дію впливу бджолосім’ї з дією пігулок або крапельниць, це інше, але суть одна - це здоров’я та довголіття. Хотів би зразу попередити, що позитивний вплив на самопочуття та здоров’я людини є завжди, але кожен їх сприймає по-різному: більшість людей відчуває покращення з першого сеансу, а дехто з другого чи третього разу. Тому, що людина - не механізм, а індивідуальність. Хоча ми і подібні, але все ж таки ми всі різні. І на це необхідно зважувати.

Як впливає біополе бджолосім’ї на людину?

По – перше: Енергетична оболонка - Біополе – хвильова система з торсіонних полів (полів крутіння), заснованих на орієнтовано спрямованому обертанні елементарних часток. Біополе несе інформацію про будову фізичного тіла, постійно приймає відомості з навколишнього середовища й відповідно корегує життєві процеси організму, посилаючи в зовнішнє середовище, відповідну інформацію, здійснюючи зв'язок з родинними структурами, сигналізуючи їм про небезпеку (це доведено у наукових розробках вчених).

Тому кожна частинка всесвіту має своє біополе, яка, певною мірою, впливає одна на одну. Позитивний вплив біополя бджолиної сім’ї на людину, був відомий давно.

По - друге. Вібрації, що утворюються за рахунок руху бджіл, їх крилець, як правило монотонні – ритмічні і тому діють заспокійливо з розслаблюючим ефектом. Якщо розглядати організм людини як сім’ю органів, що в свою чергу складаються з клітин, які подібні і являються найпростішим організмом, приходиш до висновку, що ритм коливань частини клітин органу (що відрізняються своїм ритмом від здорових клітин), призводить до неритмічності - хвороби органу, а в цілому і організму людини.

Тому, вібрація бджолосім’ї у контакті з організмом людини надасть можливість до саморегулювання та налаштування її організму до самовідновлення, тобто позбавлення від недуги.

По - третє. Життєдіяльність бджолосім’ї направлена на переробку нектару, пилку, смолистих речовин - прополісу, та мікроелементів природного походження в результаті виконання своєї основної функції у природі – опилення ентомофільних рослин, що сприяє їх плодючості та підвищенню врожаю.

Під час проведення переробки цих природних речовин утворюються не тільки продукти бджільництва – мед, перга, віск, прополіс та інше, а і випари які створюють стерильну насичену атмосферу летючих аромосполук. Все це через органи дихання, травлення та виділення позитивно впливає та поліпшує стан і роботу нервової, серцево-судинної систем, та і в цілому організму людини.

Четверте, на що варто звернути увагу – це те, що бджолина сім’я чудовий ретранслятор. Тобто, залежно від того, де розташований павільйон може бути позитивна дія на людину, негативна або ж нульова (ні користі, ні шкоди). На жаль, 99% бджолярів, які створюють павільйони для апітерапії забувають про те, що в абсолютній більшості нас оточує негативна енергетика, не враховують енергетику землі і цим наражають себе і тих, кого вони лікують на велику небезпеку. Павільйони апітерапії бажано встановлювати на місцях, де стояли колись в давнину церкви, костьоли, мечеті, капища язичників тощо. Сотні років тому люди були значно ближче до природи і з великою точністю уміли визначати місця як з позитивною енергетикою, так і з негативною. Місця з позитивною енергетикою вони використовували для поклоніння богам, а з занадто великою негативною енергетикою для недобрих справ (чаклувань тощо).

П’яте, на що варто звернути увагу – це рослинний світ який оточує павільйон апітерапії. Є рослини, які придають сили і є рослини, що негативно впливають на енергетику людини. На жаль, і на цей фактор 99% бджолярів теж не звертає уваги і знову ж таки наражають цим людей на небезпеку.

Не варто забувати і про торсіонні поля, які будуть працювати краще, якщо потурбуватися про основу, на якій встановлений павільйон для бджолиної терапії.

Не останнє місце для позитивної біоенергетики місцевості займає вода. Вона володіє магією, яка може впливати як на людей, так і на бджолосім’ї.

Тож при створенні першого в світі музею сучасної апітерапії в с. Рогачі на Житомирщині на місці язичного богопоклоніння ми постаралися дуже прискіпливо врахувати всі перераховані вимоги. Нам дуже приємно, що музей отримав високу оцінку від американських, австрійських і українських вчених.

Подібних аналогів не існує навіть в Австрії, яка тримає пальму першості по лікуванню енергетичним полем бджолиних сімей.

Найкращі результати ми отримали при онкологічних захворюваннях, серцево-судинних, потенції, цукровому діабеті, депресії. Чудові результати були і по іншим захворюванням. Та найбільше нас цікавило укріплення або відновлення імунної системи та сприяння довголіттю людини. Тож музей діє як чудовий оздоровчий центр.

На сьогоднішній день ми задоволені результатами, бо вони перевершили наші очікування.

Володимир Тарасюк

засновник Рогачівського музею сучасної апітерапії

067-656-59-39