Купити високоякісний мед в Рогачівському музеї сучасної апітерапії

Реалізація меду у нас можлива тільки по попереднім замовленням. Як ви вже зрозуміли з попередніх публікацій, що отримати високоякісний мед з трьох разовою переробкою в великих об’ємах неможливо.

В першу чергу наш мед отримують ті, хто проходить у нас оздоровлення  в машині часу і в бджолиних будиночках (сон на вуликах), тому що це чудове доповнення для закріплення оздоровчого процесу. Далі мед реалізується по замовленням, які надійшли напередодні.

Ми залишаємо невелику кількість меду в резерві, який реалізується в особливих випадках, коли людині це вкрай потрібно.

Тож продаж меду в Рогачівському музеї сучасної апітерапії дещо відрізняється від промислових пасік. Кожну заявку ми розглядаємо індивідуально.

Кошти, що надходять від реалізації меду чи інших надходжень йдуть на розширення оздоровчих можливостей Рогачівського музею сучасної апітерапії, тобто повертаються до людей, які проходять тут оздоровлення. Подібної практики в Україні не існує. Це щось на зразок фестивалю журналу Агросвіт України «Село живе, доки лунає в ньому пісня», який ми проводили декілька років поспіль, доки не перехопило це телебачення. Правда на відміну від нас телебачення перетворило це на заробляння грошей.

Я розумію, що в наш час це виглядає дуже дивно, бо ми уже звикли до тези - гроші вирішують все. Поняття високої людяності серед українців проявилося в 2022 – 2023 роках, але в 2024 році влада це розтоптала.

Ми ж знаходимося в такому віці, що поневолі замислюєшся не над тим, що попереду, а над тим, що залишиться після тебе в пам’яті людей. Ось і вся розгадка створення нашого музею.

Той хто дає, отримує набагато більше задоволення, ніж той що бере – це свята істина, яку українці масово сповідували в 2022 – 2023 роках, а зараз…

Не дивлячись на всі негаразди, які створила влада, раші і наші «партнери», хочеться бути оптимістом та вірити в світле майбутнє України. Не дивлячись на свої матеріалістичні погляди, я впевнений: якщо ти в щось віриш, то це обов’язково збудиться.

Заявка на мед від Рогачівського музею сучасної апітерапії приймаються за телефонами: 097-233-91-32, 067-656-59-39.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

співзасновник Рогачівського музею сучасної апітерапії