Секрет меду Рогачівського музею сучасної апітерапії
В Рогачівському музеї сучасної апітерапії є багато такого, чого не зустрінеш ніде в світі. Одною із ізюминок музею є мед, який по своєму складу немає аналогів.
Як би ми не хвалили наш український мед, але за даними Навчального центру с/г дорадчих служб України щонайменше як 85-90% медів мають в своєму складі токсичні речовини. Тож тільки 10-15% меду, що реалізується на ринку України можна назвати умовно корисним для здоров’я. 85-90% медів варто віднести до технічної групи. Більш докладно ви можете про це ознайомитись в попередній публікації «Мед найвищої якості від оздоровчого центру Рогачівського музею сучасної апітерапії», яка розміщена на сайті www.auv.com.ua в Розділі публікацій Бджільництво.
Тож щоб отримати мед вищого ґатунку, який буде мати лікувальні властивості, виявилося дуже складним питанням. На це знадобилося 4 роки клопіткої праці. І цей труд був недаремний. Результати спектрального аналізу нашого меду вразили вчених з Австрії, Америки і Ізраїлю.
Справжній бджолиний мед, який не містить шкідливих сполук, є надзвичайно корисним, адже він зміцнює імунну систему, насичує організм необхідними вітамінами та мінеральними речовинами і здатен оздоровити ваш організм.
До складу меду входить більше 300-т різних речовин, серед яких є натуральні вуглеводи, вітаміни, амінокислоти, білки, органічні та неорганічні кислоти і багато інших сполук.
В чому ж секрет нашого меду?
Все геніальне криється в простоті і лежить на поверхні. Тільки зазвичай ми дивимося далеко або глибоко, тому і не бачимо те, що перед нами.
Я вас дуже здивую, але в даному випадку ми використали принцип отримання гарної самогонки. Якщо самогонку перегнати вдруге, то ми отримаємо кращу якість, а втретє – при одному і тому самому градусі ще ліпшу. При кожному послідуючому перегоні ми позбавляємося від шкідливих домішок до етилового спирту.
Тож якщо бджоли три рази перероблять рамки з медом, то можна отримати мед вищої якості. Для цієї цілі заповнені медом рамки ми ставимо за заставні дощечки і бджоли знову переносять їх в гніздо. Бажано забрані рамки з медом ставити за заставні дощечки в інші вулики, бо бувають випадки, що замість переносу бджоли ще додають в них мед.
На якість меду впливає і вода, яку бджоли приносять у вулик. В цьому питанні ми скористалися порадою академіка Валерія Козака, який був дуже досвідченим вченим по воді. Ми надали воді таку структуру, яка сприяє оздоровленню бджіл і покращує якість меду. На вирішення цього простого питання теж знадобилися роки.
Тепер кожна людина, яка проходить у нас оздоровлення може отримати мед найвищої якості, який сприяє оздоровленню організму. За корисними для здоров’я властивостями цей мед перевершує навіть той, що приносили бджоли 100 років тому. Аналогів цьому меду не існує.
Про інші здобутки та секрети Рогачівського музею сучасної апітерапії читайте в наступних публікаціях.
Реалізація меду у нас можлива тільки за попередніми замовленнями. Як ви вже зрозуміли з попередніх публікацій, що отримати високоякісний мед з трьох разовою переробкою в великих об’ємах неможливо.
Тож в першу чергу наш мед отримують ті, хто проходить у нас оздоровлення в машині часу і в бджолиних будиночках (сон на вуликах), тому що це чудове доповнення для закріплення оздоровчого процесу. Далі мед реалізується по замовленням, які надійшли напередодні.
Ми залишаємо невелику кількість меду в резерві, який реалізується в особливих випадках, коли людині це вкрай потрібно.
Тож продаж меду в Рогачівському музеї сучасної апітерапії дещо відрізняється від промислових пасік. Кожну заявку ми розглядаємо індивідуально.
Кошти, що надходять від реалізації меду чи інших надходжень йдуть на розширення оздоровчих можливостей Рогачівського музею сучасної апітерапії, тобто повертаються до людей, які проходять тут оздоровлення
Заявки на мед від Рогачівського музею сучасної апітерапії приймаються за телефонами: 097-233-91-32, 067-656-59-39.
Володимир Тарасюк, експерт дорадник
співзасновник Рогачівського музею сучасної апітерапії
Довідки за тел. 067-656-59-39