Асортимент саджанців абрикос, аличі, сливи для закладки приватних і промислових садів

 

Пропонуємо саджанці абрикос, аличі, сливи для закладки приватних і промислових садів весною і восени. В розсаднику можна придбати саджанці абрикос, аличі та сливи оптом і в роздріб. 

Плоди абрикоса, аличі, сливи, персика і нектарину є гордістю кожного садівника, який власноруч вирощує їх на присадибній ділянці. Адже щоб правильно доглядати за ними, треба знати чимало таємниць. Детальніше про сучасну технологію вирощування абрикос, персика і нектарину ви можете ознайомитися на диску CD-R «Садівництво», який можна замовити за тел.: 097-233-91-32, 067-656-59-39, 095-548-05-28, 095-548-06-87.

 

Вважають, що довголіття представників деяких народів Східної Азії та Близького Сходу пов'язане зі споживанням великої кількості абрикосів. Їх регулярне вживання допомагає боротися з недугами нирок та гіпертонічною хворобою, яка їх супроводжує. Адже у цих плодах дуже багато сполук калію, тому вони мають сечогінні властивості, виводять з організму надмірну кількість води та хлоридів. Народна медицина Індії радить вживати по 8-20 штук абрикосів три рази на день для боротьби з гіпертонією. Плоди мають і судинорозширювальну дію, що також допомагає долати гіпертонію, однак вчені досі не розгадали механізм цієї дії. Натомість пакистанські вчені довели, що регулярний прийом абрикосів корисний при анемії, яка може супроводжувати гіпертонію та інші серцеві недуги. Адже в абрикосах багато заліза - це кровотворний засіб. 100 г плодів впливає на процес кровотворення, як 250 г печінки.

Увага! Активне лікування абрикосами заборонене хворим на цукровий діабет та при ожирінні.

Сливи дуже корисні для хворих на гіпертонію, особливо тоді, коли є набряки. Ці плоди мають капілярозміцнювальні та протисклеротичні властивості завдяки вмісту фенольних сполук, флавоноїдів, антоціанів. Щодня вживайте не менше ніж 10-20 слив (свіжих, сушених, чорносливу), можна додавати їх до салатів, каш, запіканок. Свіжі плоди мають сечогінну дію, зменшують всмоктування холестерину з кишечника, що має велике значення для профілактики атеросклерозу. Для людей із хворим серцем ці плоди корисні й тим, що містять у своєму складі велику кількість вітаміну В2, заліза, калію та інших макро- та мікроелементів.

Хоча у сливах мало вітаміну С, зате у них багато вітаміну Р та калію, а це також корисно для хворих на гіпертонію і на ниркові недуги.

«Знеболювальний десерт».

Коли болить серце, можна вживати такі ліки. Чорнослив заливають кип'яченим молоком, щоб воно покрило біомасу на 1-2 см, настоюють протягом години, додають цукру за смаком, перемішують та переносять у ледь нагріту духовку. Тримають у духовці, доки чорнослив не стане м'яким, і їдять як десерт.

Увага! У зв'язку з тим, що солодкі сорти сливи містять багато цукру, їх треба вживати в обмеженій кількості при ожирінні та цукровому діабеті.

У декого надмірна кількість спожитих плодів може спричинити шлунково-кишкові розлади. Жінкам-годувальницям також не можна зловживати сливами - це може зашкодити «маленьким животикам».

 

Сорти саджанців абрикос: Харгрант, Харкот, Червневий (Надранній), Мелітопольський чорний, Мелітопольський ранній, Ананасний Діма, Зоряний.

Сорти саджанців аличі: Байрон-Голд, Арбузна, Крупноплідна, Алича колоновидна, Алича Оцарк Прем’єр.

Сорти саджанців сливи: Угорка, Чачакська рання, Блюфрі, Найбола, Стенлей, Декоративна червона, колоновидна Імперіал, Чачакська найбольє.

 

Характеристика сортів саджанців абрикос, аличі і сливи

 

Абрикоси

 

Харгрант - 100 гр, жовто-оранжевий, без рум’янця, достигає на початку серпня.

 

Харкот - 60-80 гр, оранжевий з легким рум’янцем, достигає в кінці липня, сорт канадського походження.

 

Червневий (Надранній) - 40-60 гр, солодкий, дуже урожайний, жовтий з рум’янцем, достигає в другій декаді червня.

---------------------------------------------------------------------------

• Абрикос Мелітопольський чорний. Чорний абрикос походить від гібридизації абрикоса звичайного з аличею, через що іменується абрикосо-аличею. Сорт Мелітопольський чорний вирізняється хорошою зимостійкістю, стабільним високим врожа­єм. Плоди масою 50 г, овальні, темно-бордові, опуше­ні. М'якоть червона, соковита, медова зі слабкою ніж­ною кислинкою. В смаку відчувається не тільки смач-нюший смак абрикоса, але й відтінок смаку сливи Знімальна стиглість: середина липня.

 

Абрикос Мелітопольський ранній. Надраннього терміну дозрівання сорт. Плоди масою -45-60 г, широкоовальні, жовто-помаранчеві, з неве­ликим малиново-червоним рум'янцем. Опушення слабке. М'якоть помаранчева, соковита, середньої щільності, без волокон, приємного винно-солодкого смаку. Сорт вирізняється швидкоплідністю, самогшід-ністю, лабільною врожайністю, зимостійкістю. Зніма­льна стиглість: кінець червня-початок липня.

 

• Абрикос ананасний Діма . Ранній, скороплідний, самоплідний, високоврожайний сорт. Плоди великі, масою - 50-60 г, світло-жовті з восковим нальотом, смачні, соковиті. По стійкості до грибкових хвороб цей сорт стоїть вище анологічних сортів абрикоса.

 

• Абрикос Зоряний - Самоплідний, зимостійкий середнього терміну дозрі­вання сорт. Плоди масою - 49-54 г, округлої форми, зі злегка загостреною, витягнутої вершиною. Шкірочка золотисто-оранжева, слабо опушена. М'якоть світло-оранжева, соковита, ніжна, солодка. Кісточка добре відділяється від м'якоті. Знімальна стиглість: середина липня.

 

Алича

 

 

Байрон-Голд - 200 гр, біло-жовта, достигає на початку серпня.

 

Арбузна - 70-100 гр, червоно-фіолетова, соковита, зі смаком кавуна, достигає в кінці липня.

 

Крупноплідна - 70-100 гр, червона, м’якоть жовта, достигає в серпні.

 

• Алича колоновидна. Найскороплідніша культура серед кісточкових. Крона колоновидного типу, з численними невеликими плодами, які обліплюють дерево практично повністю. Ранньолітнього терміну дозрівання. Плоди середні, до 40 гр, округлі, злегка витягнуті. М'якоть солодкого десертного смаку, соковита, м'яка. Кісточка напіввідділяється. Плоди добре транспортабельні. Знімальна стиглість: кінець червня. Дуже морозо- і хворобостійка, врожайність - висока і регулярна.

 

Алича Оцарк Прем’єр. Середній, зимостійкий, високоврожайний американський сорт. Плоди овальні, великі, масою 70-100 г. М'якоть соковита, дуже ніжна, блідо-кремова, на повітрі не темніє, тонковолокниста, відмінного кислувато-солодкого смаку, ароматна. В 10-річномі віці з дерева до 60 кг плодів. Знімальна стиглість - кінець липня.

 

Слива

 

Угорка - 25-40 гр, продовгувата, синя, підходить для чорносливу, достигає в кінці вересня.

 

Чачакська рання - 45-50 гр і більше, розово-фіолетова, солодка, чудового десертного смаку, достигає в липні.

 

Блюфрі - 75 гр, синя, м’якоть жовтого кольору, дуже солодка, достигає в середині вересня.

 

Найбола - 50 гр, темно синя, м’якоть зелено-жовта, соковита, достигає в середині серпня.

 

Стенлей - 40-45 гр, темно синя, м’якоть солодка, плотна, кісточка легко відділяється, достигає в середині вересня.

 

Декоративна червона - Плоди декоративні, темно-червоні. Вирізняється обільним цвітінням і багатим плодоношенням.

 

• Слива колоновидна Імперіал. Високоврожайний середнього терміну дозрі­вання сорт. Плоди великі, масою 60-80 г, щі­льні, солодкі. Підщепа - алича.

 

• Слива Чачакська найбольє. Пізній сербський сорт. Плоди овальні, великі, масою 55-70 г. М'якоть жовто-кремова, соковита, ароматна, смачна, кісточка добре відділяється. Сорт універсального призначення: споживання свіжим, для заморожування, для виготовлення чорносливу. Знімальна стиглість: середина вересня.

 

Отримати додаткову інформацію та придбати високоякісні саджанці плодових дерев: абрикоси, аличі, сливи,персика, нектарину, вишні, черешні, яблунь, груші, горіха грецького, фундуку, кизилу від ВИРОБНИКА можна за тел.: 097-233-91-32, 067-656-59-39, 095-548-05-28, 095-548-06-87.

В розсаднику також можна придбати і саджанці плодово-ягідних культур: смородини, порічок, аґрусу, малини, ожини, лохини, журавлини, жимолості, горобини, калини, винограду, полуниці (суниці садової).

Двері розсадника завжди відкриті для Вас. Висока якість і прозорість - головний девіз розсадника!