Фундуковий сад - це непоганий спадок 

 

     
     
 
Останнім часом фундуком зацікавились дачники, селяни і професійні садівники і це невипадково.  

Ядро фундука використовують в харчовій промисловості, медицині, парфумерії, живописі, а також для виготовлення ліків і швидковисихаючих фарб.

По калорійності ядро фундука перевищує, наприклад, калорійність пшеничного хліба в 2-3 рази, м’яса в 3-3,5 рази і молока в 8-9 разів. Норма щорічного споживання горіхів людиною становить не менш 3,6 кг.

З деревини фундука виготовляють обручі, ручки для дрібного інвентарю, лопат, граблів, сапок, а із тонких прутів, яких дуже багато виростає на кущах, плетуть легкі і зручні корзинки, роблять стільці, крісла качалки та інше.

З деревини фундука отримують дуже дрібний вугіль, який використовують для малювання та приготування пороху.

Кора фундуку багата дубильними речовинами, в якій знаходиться 8-8,5% танідів, а в деревині дуба тільки 5% і тому кору фундука дуже часто використовують для дублення шкіри.

Горіхи фундука можуть зберігатися 2-3 роки в любій тарі, транспортуватися любим транспортом на будь-які відстані, та в любу пору року. Могутня коренева система фундуків знаходиться в верхніх горизонтах грунту, чудово скріплює її і цим самим попереджує змиви і зсуви при великих дощах та зливах.

Придбати саджанці фундука зі 100% гарантією їх якості можна замовити за тел.:

097-233-91-32, 067-656-59-39,

095-548-05-28

Уважно ознайомтесь з інформацією, що наведена нижче - це принесе Вам користь та допоможе уникнути фальсифікату як по якості саджанців, так і по технології вирощування фундука..

Тема: Сучасна інтенсивна технологія вирощування фундука

(все від «А» до «Я»).

 

2.    Уникнення фальсифікату при виборі саджанців фундука (інформація надається вперше в Україні).

3.    Селекції та сорти фундука, які можуть успішно плодоносити на теренах України.

4.    Вимоги до ґрунту, тепла, освітлення і вологи.

5. Посадка саджанців фундука. Перевага літніх посадок.

6. Подолання стресу та забезпечення 99-100% приживлюваності при висаджуванні саджанців (інформація надається вперше в Україні).

7. Застосування Закарпатського природного цеоліту, гідрогелю з гуматами й бентонітом сприяє родючості ґрунтів та заощадженню води при поливах.

8. Використання органічних добрив для збільшення рентабельності фундукових садів та отримання статусу органічна продукція (інформація надається вперше в Україні). Високоефективне рідке органічне добриво «Ріверм» - найкращий помічник для садоводів, овочеводів і рослинників.

9. Догляд за фундуковим садом, обрізка, формування крони, уникнення фальсифікату серед садових замазок, який складає 99,6% (інформація надається вперше в Україні).

10. Малозатратна технологія обробітку ґрунту в міжряддях, яка суттєво покращує родючість ґрунтів з застосуванням активного ротора (інформація надається вперше в Україні).

11. Прискорення плодоношення фундукових садів (інформація надається вперше в Україні).

12. Шкідники і хвороби та боротьба з ними.

13. Захист горіхових садів від вимерзання в зимовий період та покращення їх зимостійкості (інформація надається вперше в Україні).

14. Фундук на медвежому горіхові.

15. Де придбати найперспективніші саджанці фундука за оптимальними (найнижчими) цінами?

Диск з цією інформацією (в повному обсязі) можна замовити за тел.:

097-233-91-32, 067-656-59-39,

095-548-05-28

Скачування диску через файл обмінник займає 2 хвилини.

Якщо Вам після ознайомлення з наданою інформацією буде щось незрозуміло чи викликатиме сумнів, то зателефонуйте за вище зазначеними телефонами і Ви отримаєте консультацію від Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України. Ми завжди готові Вам допомогти.

При відвідуванні будь-яких семінарів бажано володіти цією інформацією, щоб задавати не абстрактні, а складні запитання, які принесуть Вам користь і допоможуть уникнути лохотрону. На жаль, інколи і на семінарах поширюється фальсифікована інформація.

На абстрактні запитання - абстрактна відповідь: ні Вам користі, ні нам наснаги.