Підгодівля бджіл в оздоровчому центрі Рогачівського музею сучасної апітерапії робиться тільки медом (зазвичай сотовим медом).
Утримання бджіл неможливе без підгодівлі, яка потрібна в весінній період для нарощування бджіл, в літній – для заохочування матки при відсутності взятку і в осінній період – для нарощування бджіл і заготівлі запасів меду на зимовий період. Зазвичай підгодівля бджіл робиться цукровим сиропом, але в оздоровчому центрі Рогачівського музею сучасної апітерапії цей варіант не підходить.
В своїй діяльності ми спираємося на висновки лікарів традиційної медицини і вчених. Дослідами австрійських, американських і ізраїльських вчених встановлено, що при підгодівлі бджіл цукровим сиропом знижується їх енергетика. Найкраща енергетика досягається при підгодівлі сотовим медом. Такої ж думки дотримувався і відомий український вчений академік Валерій Козак. Крім цього мед в якому є присутність переробленого бджолами цукрового сиропу не може мати лікувальні властивості. Це є фальсифікований мед. Правильніше було б його назвати шахрайським медом.
Для збільшення липового і акаційного меду нерідко використовується перероблений бджолами цукровий сироп. Звичайні аналізи не показують цей фальсифікат. В Україні липових насаджень мізер, а липовий мед можна зустріти майже на усіх базарах. Деякі пасічники при відсутності нормального взятку з акації в 2024 році в середньому умудрилися отримати з вулика по 25-30 кг акаційного меду. Не так складно зрозуміти, що окрім запаху в ньому нічого корисного немає.
Інколи бджолярі вражають своєю фантазією, вигадуючи сорти меду або ж поширюють ті, які є вже неймовірно рідкісними і зустріти їх на звичайній ярмарці практично неможливо. До таких назв, які мають вас насторожити можна віднести: мед з маточного молочка, шипшини, маку, кукурудзи, люпину, ліщини, кульбаби, суниці, ожини, чорниці, ромашки, кавунів, гарбуз, огірків, каштановий тощо.
Прикро, але фальсифікацією меду інколи займаються і доволі відомі пасічники. До речі, імунний мед відомого апітерапевта Савіна, при перевірці спектральним аналізом виявився цукровим сиропом переробленим бджолами. Та воно і не дивно, біля тисячі бджолосімей знаходиться на ділянці в 50 соток. Побачивши таке, зразу розумієш, що це чистої води рекламний трюк, тому що продуктивний радіус роботи бджіл 2 км, а виходить, що тільки для прокорму бджолам потрібно зібрати на найближчих полях 90 000 кг меду, тобто 90 тонн тільки на їжу бджолам (що не можливо). Але ж потрібно ще й продати так названий і запатентований імунний мед і тоді стає ясно, що без цукрового заводу тут не обійтися, щоб протримати таку ораву бджіл на одному місці. Про які супер якості бджолиного меду може бути мова, коли для підтримки життєвого циклу бджолосімей потрібно згодовувати просто величезну кількість цукру.
Будь-який бджоляр знає, що на одному місці може бути тільки кілька десятків бджолосімей. Тому у гостей ХХХХІV Міжнародного Конгресу Апімондія це викликало великий сумнів і вони вирішили перевірити склад імунного меду і виявили не просто невміння правильно розміщувати бджолині будиночки, а звичайне шахрайство, яке поставлено на широку ногу. Тобто не варто розраховувати навіть на те, що в Савіна ви зможете купити просто якісний мед, не говорячи вже про лікування онкології та інших захворювань.
Як бачите, будь-яку добру справу може погубити звичайна жадоба до грошей. А інколи навіть добрі бажання в силу допущених помилок повертаються на зло.
Варто також додати, що цукор в торгівельній мережі України в більшості випадків сильно відрізняється від експортного варіанту. Думаю, що це вже помітила кожна господиня. Головна причина неякісного цукру, - порушення технічних умов його виготовлення, очистки та збереження.
Ізюминка оздоровчого центру Рогачівського музею сучасної апітерапії – це висока енергетика бджолосімей, яку можна досягти тільки при підгодівлі бджіл сотовим медом. Тому підгодівля бджіл цукровим сиропом в оздоровчому центрі Рогачівського музею сучасної апітерапії не застосовується.
Тож не тільки завдяки оздоровчим можливостям музею сучасної апітерапії, а високоякісному меду, який має чудотворні властивості, невеличке село Рогачі стало відоме в Україні і інших країнах світу.
Серед великої кількості запитань по можливості проходження оздоровлення в Рогачівському музеї сучасної апітерапії багатьох цікавить, де можна купити цей унікальний мед, який бджоли переробляють 3-4 рази?
Шановні відвідувачі нашого сайту, наш мед не продається в торгівельній мережі. Як зазначалось на нашому сайті www.auv.com.ua в Розділі публікацій БДЖІЛЬНИЦТВО в публікаціях «Секрет меду Рогачівського музею сучасної апітерапії» та «Купити високоякісний мед в Рогачівському музеї сучасної апітерапії», що кожна людина, яка проходить у нас оздоровлення може отримати мед найвищої якості, який сприяє оздоровленню організму. За корисними для здоров’я властивостями цей мед перевершує навіть той, що приносили бджоли 100 років тому. Аналогів цьому меду не існує.
Реалізація меду у нас можлива тільки за попередніми замовленнями. Як ви вже зрозуміли з попередніх публікацій, що отримати високоякісний мед з трьох разовою переробкою в великих об’ємах неможливо.
Тож в першу чергу наш мед отримують ті, хто проходить у нас оздоровлення в машині часу і в бджолиних будиночках (сон на вуликах), тому що це чудове доповнення для закріплення оздоровчого процесу. Далі мед реалізується по замовленням, які надійшли напередодні.
Ми залишаємо невелику кількість меду в резерві, який реалізується в особливих випадках, коли людині це вкрай потрібно.
Тож продаж меду в Рогачівському музеї сучасної апітерапії дещо відрізняється від промислових пасік. Кожну заявку ми розглядаємо індивідуально.
Кошти, що надходять від реалізації меду чи інших надходжень йдуть на розширення оздоровчих можливостей Рогачівського музею сучасної апітерапії, тобто повертаються до людей, які проходять тут оздоровлення. Подібної практики в Україні не існує. Це щось на зразок фестивалю журналу Агросвіт України «Село живе, доки лунає в ньому пісня», який ми проводили декілька років поспіль, доки не перехопило це телебачення. Правда на відміну від нас телебачення перетворило це на заробляння грошей.
Я розумію, що в наш час це виглядає дуже дивно, бо ми уже звикли до тези - гроші вирішують все. Поняття високої людяності серед українців проявилося в 2022 – 2023 роках, але в 2024 році влада це розтоптала.
Ми ж знаходимося в такому віці, що поневолі замислюєшся не над тим, що попереду, а над тим, що залишиться після тебе в пам’яті людей. Ось і вся розгадка створення нашого музею.
Будь ти дуже багатий - небесам всеодно... Вічно жити на світі - нікому не дано. І з собою в інший світ - нічого не візьмеш. Як прийшов ти ні з чим, так ні з чим ти й підеш.
Той хто дає, отримує набагато більше задоволення, ніж той що бере – це свята істина, яку українці масово сповідували в 2022 – 2023 роках, а зараз…
Не дивлячись на всі негаразди, які створила влада, раші і наші «партнери», хочеться бути оптимістом та вірити в світле майбутнє України. Не дивлячись на свої матеріалістичні погляди, я впевнений: якщо ти в щось віриш, то це обов’язково збудиться. Безнадійно коли на кришку домовини падає земля. Все інше можливо виправити.
Заявки на мед від Рогачівського музею сучасної апітерапії приймаються за телефонами: 097-233-91-32, 067-656-59-39.
Володимир Тарасюк, експерт дорадник
співзасновник Рогачівського музею сучасної апітерапії
Довідки за тел. 067-656-59-39