Saturday, January 21, 2017
Email
Зробити Стартовою
канал RSS
Register
BUDDY Tape - плівка для окулірування та зимового щеплення, самозникаюча PDF Друк E-mail
Написав Administrator   
Середа, 24 листопада 2010 10:17

BUDDY Tape - плівка для окулірування та зимового щеплення, самозникаюча

(Новинка. Революція в садівництві.) 

 

 Інформація оновлена 21.02.2016.

Кожен садівник і квітникар знає, яку вирішальну роль в щепленні садових і декоративних культур займає матеріал, яким обгортається місце щеплення. Поява клейких поліетиленових плівок дозволила в десяток разів підвищити продуктивність труда. Але не існує межі для досконалості. Поява плівки BUDDY Tape, яку пропонує ТОВ «Шетеліг Україна» зробила справжню революцію в садівництві і квітникарстві. Застосування цієї плівки дозволить не тільки покращити приживлення привоїв, а і суттєво підвищити продуктивність труда.

Які переваги плівки BUDDY Tape перед звичайною клейкою поліетиленовою плівкою?

   БІОРОЗКЛАДАЄТЬСЯ, плівка зникає сама під дією сонячного проміння, в залежності від погоди на протязі місяця, тому плівку не потрібно знімати назад з кожного саджанця, а це значить, що заощаджується час на виконання цієї клопіткої операції.

   ЕЛАСТИЧНА, зроблена з унікального матеріалу поліолефіну, тому смужка з 5 см при обмотуванні розтягується до 20 -40см. Тобто на одне щеплення достатньо смужки довжиною 5 см.

   БРУНЬКА ПРОБИВАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ НАМОТАНУ ПЛІВКУ, так як плівка розтягується при рості рослини. При застосуванні звичайної плівки – це неможливо.

   САМОКЛЕЄТЬСЯ при розтягуванні, не потрібно зав'язувати, тому швидко намотується. До речі, останнім часом на ринку України дуже важко знайти якісну поліетиленову плівку.

   ГІДРОІЗОЛЯЦІЙНА, водонепроникна, з вмістом воску. Завдяки чому збільшується відсоток приживання саджанців. Що таке віск та які він має корисні властивості знає кожен садівник.

   ДОЗВОЛЯЄ РОСЛИНІ ДИХАТИ при повному покритті місця щеплення, водночас міцно захищаючи від інфекцій та комах.

   НЕ ПЛУТАЄТЬСЯ, короткі смужки, розтягуючись при намотуванні, не плутаються у руках, що підвищує продуктивність праці.

Рулон з стрічкою довжиною 40 м та насічками відрізків кожні 5 см, ширина відрізків 2,5 см. Тобто, одним рулоном можна зробити 800 щеплень.

 

Ось результати дослідження М.С. Олійника: - "Швидкість відставання обмотника від окуліровщика зменшується. Зрізаний щиток живця не чекає, поки прийде обмотник, за рахунок цього розрив часу в процесі окуліровки стає мінімальним. Тому зрізане місце щитка не окислюється завдяки зменшенню часу контакту живця з повітрям".

Зі слів Миколи Сергійовича, його донька Наталія, як обмотник, встигала в'язати за двома окуліровщиками-аспірантами і, навіть, лузати насіння. При цьому один з окуліровщиків ставив 3500, а інший - 2000 окулянтів за зміну. Не треба нічого зав'язувати!

"Якщо, припустимо, при звичайній плівці 7% живців не приживеться, то тут вони приживаються, і вже цим покривають різницю вартості плівки. А ще й не треба витрачати кошти і час на знімання плівки через три тижні! За час з серпня по вересень плівка зробилася однорідною масою", - підкреслив відомий садовод з Черкащини Микола Сергійович Олійник.

Окрім чудо-плівки BUDDY Tape компанія «Шетеліг Україна» пропонує безліч товарів для промислового і аматорського садівництва і квітникарства.

Великої поваги заслуговує великий асортимент професійних садових секаторів, пилок і ножів FELCO, про які можна сказати чотирма словами: надійність, довговічність, ефективність і ергономічність. Ці професійні інструменти не тільки полегшать Вашу роботу в саду і на квітнику, а і вірно служитимуть Вам все Ваше життя.

 

Отримати докладну інформацію, замовити та придбати плівку BUDDY Tape, садові секатори, пилки і ножі FELCO можна

за тел: 067-656-59-39, 095-548-05-28, 

097-233-91-32,  095-548-06-87 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

  

Останнє оновлення на Понеділок, 11 січня 2016 15:19
 

Більш ранні статті:

Шлях

Home Ветеринарія BUDDY Tape - плівка для окулірування та зимового щеплення, самозникаюча
Copyright © 2017. журнал Агросвіт України. Designed by joomla fan