Першокласні вулики «APIMAYE TERMO» з’явилися на ринку України

 

 Першокласні вулики «APIMAYE TERMO» з’явилися на ринку України

 

Інформація оновлена 21.02.2016. 

З 60-х по 90-ті роки минулого століття, не дивлячись на підтримку держави, в бджільництві спостерігався деякий застій. Особливо це було відчутно в пасічному реманенті. Але починаючи з кінця 90-х років ХХ століття розпочалася нова ера в бджільництві. З’явилися нові технології в отриманні бджолопродукції, розширився асортимент пасічного реманенту і навіть вулики змінюють свою конструкцію.

В кожному номері журналу «Агросвіт України» ми стараємося видати якусь новинку. Сьогоднішня новинка - це багатофункціональний вулик «APIMAYE TERMO». Конструкція цього вулика враховує біологію бджолиної сім’ї, потреби бджіл та різні екологічні вимоги, що дуже важливо для отримання органічної бджолиної продукції.

Кочівля є основою продуктивності в бджільництві, але далеко не усі конструкції вуликів дають можливість транспортувати бджіл на велику відстань . Завдяки вдалій конструкції вуликів «APIMAYE TERMO» можна запобігти будь-якому негативному впливу на бджіл при тривалому транспортуванні до пасічного точка.

Та найбільш важливими характеристиками вуликів «TERMO» є їхню легкість, модульна структура й створення сприятливого середовища, що забезпечує регулювання змінних кліматичних умов, біології бджолиної сім’ї, її фізіології й життєдіяльності, і нарощування сімей.

Існує декілька конструкцій вуликів «APIMAYE TERMO», серед яких найбільш поширений робочий вулик

Корпус і гнізда мають чудову теплоізоляцію й не піддаються впливу кліматичних змін.

Нижня частина вулика, його основа, забезпечує циркуляцію повітря, а накривна дошка з годівницею й верхня кришка з решітками запобігають утворенню вологи й

цвілі.

Вулик «Termo» має тривалий термін експлуатації, виконаний з УФ захистом, тобто захищений від впливу ультрафіолетових променів, має антибактеріальне покриття та антистатичні властивості. Він виготовлений із пластика високої щільності, що відповідає харчовим вимогам ЄС.

Завдяки матковій решітці, піддону, пастці для бджолиного кліща, пилкоуловлювачу, чудовій вентиляції, вдалому кріпленні корпусів вулик «Termo» став стандартом якості, що забезпечує зручність його експлуатації як в стаціонарних умовах, так і при транспортуванні з одного пасічного точка на інший.

Конструкція робочого вулика 

 

1. Піддон

2. Вентиляційні гайки

3. Вентиляційний трап

4. Піддон для бджолиного кліща

5. Решітка для бджолиного кліща

6. Вхідний бджолиний сепаратор

7. Прилітна дошка

8. Кольорова розетка

9. Затінення для прилітної дошки

10. Верхнє і нижнє кріпильне обладнання

11. Розплідне відділення з ізоляцією

12. Маточна решітка

13. Медове відділення з ізоляцією

14. Замки, які скріплюють корпуси

15. Рамки

16. Малий корпус

17. Малі рамки

18. Накривна дошка з годівницею

19. Кришка годівниці

20. Поворотна кришка

21. Кришка вулика 

Отримати докладнішу інформацію та придбати вулики «APIMAYE TERMO» різних конструкцій (одно, двох, трьох і чотирьох корпусні) можна звернувшись

за тел.:067-656-59-39, 097-233-91-32, 095-548-05-28.