Комунальний переполох в Офісі Президента Зеленського

Початок 2021 року видався для Зеленського і його Офісу далеко не найкращим. Різке збільшення комунальних платежів викликало цілий шквал протестів у всіх куточках України. Протести це не новина, вони існували при кожному Президентові, але зараз вони легко можуть перерости в такий Майдан, який знесе не тільки Президента Зеленського, а і всі владні структури «Зе».

В Офісі Президента добре розуміють, що на відміну від попереднього Майдану - на руках у людей мільйони стволів, які в будь-яку мить можуть заговорити, опори на поліцію і армію у Зеленського теж немає.

Ще не так давно у Зеленського був значний прошарок населення, який довіряв йому, але з початком 2021 року він катастрофічно зменшився. Зараз до команди «Зе» більшість українців ставляться на багато гірше, ніж до «регіоналів» восени 2013 року і до Порошенко наприкінці його президентської каденції.

Початок 2021 року заповнив Інтернет тисячами анекдотів про владу «Зе». Наведу один із них, який найбільш наглядно відображає реальну картину.

«- Баб Шура – це ви? Ви телефонуєте п’ятий раз за вечір. Що у вас трапилося.

-          Мене зґвалтували.

-          Скільки вам років?

-          Вісімдесят два.

-          Ну тоді я від всієї душі вітаю вас!

-          Дякую, але по Закону ви маєте прийняти мою заяву.

-          Ну добре, опишіть цих зловмисників які вас зґвалтували.

-          Описую: обленерго, укртеліком, облгаз і Президент Зеленський зі своїм Офісом.Згвалтування групове по попередньому зговору, Президент Зеленський і його Офіс в особливо збоченій формі.»

Судячи по настрою українців ми знаходимося напередодні нової революції, яка може розпочатися в будь-яку хвилину. Не складно прорахувати навіть тих, хто в ролі скритих кардиналів будуть підбурювати і направляти революційно налаштовані маси проти владних структур.

Шановні! Я, як і абсолютна більшість українців, погоджуюсь з тим, що ми маємо дилетантську владу на всіх її рівнях, яка під назвою «Слуги народу» фактично є слугами олігархів. Немає сумнівів, що ця злочинна влада може призвести до повного зубожіння більшості верств населення України.

На перший погляд може здатися, що в Україні якийсь дурдом: дії влади є абсолютно дебільними, а в деяких випадках просто зрадницькими. Але це тільки на перший погляд. Насправді все є логічним: гроші не пахнуть, влада турбується про збагачення своїх господарів, тобто олігархів.

Але чи допоможе нам революція? Можу з повною відповідальністю сказати, що революція нам не допоможе. Ми вже маємо гіркий досвід так званої «революції гідності», яку в 2014 році я назвав революцією негідності. Нам знадобиться ще не менше 10 років, щоб по економічним показникам вийти на рівень 2013 року.

Тоді я в статті «За справедливість» та інших статтях попереджував про можливі наслідки революції і за це мене називали ворогом України, але вже через рік в 2015 році запитували, як це мені вдалося так точно спрогнозувати майбутній економічний стан українців і України в цілому.

Також я попереджував, що з часом українці зненавидять учасників так званої «революції гідності» точно так само як більшовиків та активістів жовтневої революції 1917 року. І це відбулося. Зараз абсолютна більшість українців ненавидить учасників так званої революції гідності. А згодом їх будуть переслідувати і цікавитися законністю їх фінансових статків. Все це закономірно. Будь-яка революція – це безглузде дійство. В 2014 році я звертався до людей з проханням, щоб вони заглянули в історію. За усі часи людської цивілізації ще ні одна революція не приносила користі людям, бо революцію задумують романтики, здійснюють герої, а користуються її плодами негідники. І після кожної революції простих людей очікує убогість щонайменше на 10 років, а в гіршому випадку і на 15-30 років. Простий люд бідніє, а правляча верхівка та організатори і активісти революції, користуючись плутаниною в економіці наживаються і бісяться з жиру.

Тож шановні активісти, якщо ви не хочете, щоб вас і ваш рід проклинали до десятого покоління, то не затівайте ніяких революцій. Досить безглуздих смертей.

Можна досягти цілі еволюційним шляхом. Яскравим прикладом може служити необрання на наступний президентський термін Порошенко, хоча він був упевнений в собі на всі 100%.

Правда варто визнати, що в Зеленському і у всіх «Зе» ми помилились, але без усякої революції мітингами, перекриттям роботи Верховної Ради і усіх урядових структур можна добитися дострокових перевиборів Президента України і депутатів Верховної Ради. І щоб викорінити подібне зневажання виборців на майбутнє варто буде Зеленського, його оточення та усіх «Зе» з їх родинами довічно депортувати з України.

Повторюю ще раз, що все це можна досягти законним шляхом без усяких кровопролитних революцій.

Звичайно, зараз переляканий Зеленський, його Офіс та більшість «Слуг народу» роблять спроби замилювати очі людям, але пам’ятайте, що вони є вірні слуги олігархів і прості люди для них нічого не значать. Це вовки в овечій шкурі. Їх головна задача – обдурювання людей. Більше того: усі вони ляльки в руках ляльководів…

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39