Розкодування супутникових телеканалів

Починаючи з початку січня 2020 р. по телебаченню і Інтернету йшли постійні повідомлення про ошеломляючі черги українців бажаючих за гроші дивитися українські телеканали.

Правдивість цих повідомлень зацікавила «Дорадчу службу «Ревізор». Щоб охопити усі регіони України «Дорадча служба «Ревізор» зробила опитання 2000 респондентів на Міжнародній виставці в м. Києві «Агровесна» 18 лютого 2020 р.

Із 2000 респондентів не знайдено ні однієї людини, яка побажала за гроші дивитися українське телебачення. 30% висловились, що і до кодування вони не дивились ці телеканали, бо їх програми не цікаві і не якісні.

Окрім цього усі опитані учасники виставки заявили про небажання замовляти рекламу на закодованих телеканалах.

Зрозуміло, що власників телеканалів мало цікавить аудиторія, яка їх дивиться, а ось зниження замовлень на рекламу суттєво вдаряє по їх прибуткам, в тому числі і тих олігархів, які впливають на нашого Президента.

Тож не випадково з’явилось повідомлення з офісу Президента.

«В Україні найближчим часом основні телеканали розблокують супутниковий сигнал.

Про це повідомляє пресслужба офісу Президента.

Зазначається, що представники медіагруп дійшли згоди до 16 березня 2020 року забезпечити запуск незакодованих супутникових міжнародних версій своїх загальнонаціональних телеканалів і таким чином знову зробити телебачення доступним для українських громадян.

"Ми дуже хочемо, щоб це справді була міжнародна версія. Ми вас дуже просимо, щоб це була виважена міжнародна версія і з пріоритетним контентом", - заявив Зеленський.

Крім того, оператори супутникового мовлення повинні розробити соціальні пакети з мінімальною абонплатою для соціально незахищених верств. Таким чином, українці отримають доступну можливість переглядати закодовані телеканали.»

Повторні опитання на вулицях Києва показали, що українці і далі будуть ігнорувати і цю пропозицію Зеленського.

Тож ми вітаємо усіх українців в їх суспільному протесті проти бажання олігархів наживатися на неякісному телебаченні. А Зеленському нагадуємо, що на виборах він обіцяв бути не слугою олігархів, а слугою народу. Та поки що ми бачимо, що за усіма показниками він є слуга олігархів.

Усіх хто має іншу думку зателефонуйте за тел. 067-656-59 39 до «Дорадчої служби «Ревізор». Для нас важлива думка кожного українця.

Володимир Зоряний