Чому Петро Порошенко програє на виборах Президента України?

За останні 20 років 100% прогнозів, що друкувались на шпальтах журналу «Агросвіт України» і на сайті www.auv.com.ua збулися з великою точністю. В багатьох випадках ми навіть друкували, що будемо раді, якщо наші прогнози не збудуться. Але, на жаль, все відбувалося так як прогнозувалося.

В 2015 році до мене звернулося багато наших читачів з проханням: надати прогноз про те, чи переможе Петро Порошенко на наступних президентських виборах?

Відповідь була однозначною: на наступних президентських виборах Петру Порошенку перемога не світить.

Тоді це викликало багато критики на мою адресу і це не дивно.

Та цього не буде. Дійсно, президентський апарат, соціологи і політологи попрацювали дуже добре, але вони далеко не все врахували і народ України однозначно не проголосує за Порошенко.

Якщо Петро Порошенко переможе на виборах і в друге стане Президентом України, то це буде єдиний мій не збувшийся прогноз за останні 20 років. Чому я указую саме останні 20 років, тому що попередні прогнози які робилися до 1999 року далеко не всі друкувались в ЗМІ і їх неможливо перевірити.

А тепер давайте розглянемо це питання з іншої сторони: чому саме Петро Порошенко програє вибори?

Таке поняття як чесність не притаманне Петру Порошенко. Його неодноразово звинувачували в земельних махінаціях. Давайте розглянемо тільки деякі з них.

7 лютого 2018 р. позафракційний народний депутат України Віталій Купрій виступив з трибуни парламенту зі звинуваченнями Петра Порошенко в земельних махінаціях:

«Нещодавно Петро Порошенко заявив, що треба знімати мораторій на продаж сільськогосподарських земель. Але хочу нагадати, що сам він є відомим земельним аферистом. Людина, яка, зловживаючи своїми можливостями, продовжує захоплювати земельні ділянки", - сказав нардеп.

Він стверджує, що за главою держави є багаторічний шлейф земельних махінацій, зокрема з купівлею землі під торгівельні центри в Києві, а наразі президент України нібито живе в будинку відпочинку, який захоплений "через земельну оборудку" в селі Козин.

«Я направив звернення, на яких підставах там живе Президент Прем'єр-міністру. Як перейшло йому право власності на майно робітничої турбази. Гройсман не відповів. Геокадастр повідомив, що всі справи, які стосуються будинку Порошенка в Козині вилучені головою Управління держохорони Валерієм Гелетеєм", - розповів Купрій.

Тепер він вважає, що всі покривають Порошенка.

Раніше Хроніки повідомили, щоПорошенко задекларував будинок на Обухівщині.

-  30 жовтня 2016 року Порошенко подав свою електронну декларацію, де задекларував понад 26 мільйонів доларів (кошти на банківському рахунку). Окрім того – права власності у понад 100компаніях в Україні, Росії, Польщі, Іспанії, на Кіпрі, Британських Віргінських островах та у Нідерландах, зарплату у сумі 121 054 гривень та інвестиційні прибутки у сумі 59 298 642 гривень, відзначили у Громадському.

Також Порошенко задекларував будинок, площею 1331 квадратний метр у селищі Козин під Києвом. Вартість цього будинку на дату придбання 30 мільйонів гривень. До того ж, задекларовано ще 3 земельні ділянки в Козині. У Києві президент задекларував 3 земельні ділянки, 2 квартири, площею 134 і 82 квадратних метрів.

Як відомо, у листопаді 2016 року Порошенко додатково вніс у свою електронну декларацію 1,92 мільйона гривень у вигляді відсотків за вкладами в «Міжнародний інвестиційний банк». За офіційною інформацією, Порошенко є акціонером цього банку, де 60% акцій належать йому.

В кінці минулого року Солом’янський районний суд міста Києва задовольнив скаргуВіталія Купрія на не внесення до ЄРДР відомостей про злочин Порошенка та його оточення.

Мова йде про факти, які викладені в журналістському розслідуванні програми Схеми: корупція в деталях — RFERL на Радіо Свобода ще в 2015 році.

Понад десять років тому дві земельні ділянки площею більше гектара, які розташовані в елітному столичному кварталі «Царське село» за непрозорими схемами потрапили в приватну власність президента Порошенка та нардепа Кононенка. На той час ринкова ціна цієї землі сягала декілька мільйонів доларів. Під час цієї оборудки використовувався житлово-будівельний кооператив, у склад якого входили родичі високопосадовців, а також топ-посадовці корпорації «Рошен».

Ознайомившись з текстом подання, суддя Віталій Українець погодився з доводами та виніс ухвалу зобов’язати НАБУ внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення зазначенного в заяві…

Тож розслідуванню по цій справі по завершенню президентського терміну має бути.

Бажано було б почути, що думає Петро Порошенко, щодо цих звинувачень… Тим більше, що його Козинське володіння виглядає потужніше в порівнянні з Межигір’ям Януковича. Тут не вистачає тільки страусів. Ось і виходить, що ми поміняли шило на мило.

Якщо це неправда, то Петро Порошенко має подати судовий позив на позафракційного народного депутата Верховної Ради України Віталія Купрія за наклеп і ми всі про це дізнаємося. А якщо це правда, то як вже повелося – Петро Порошенко буде мовчати і ми будемо знати, що наш Президент дійсно земельний аферист.

Неодноразово Дмитро Гордон звинувачував Порошенка в змові з Януковичем

Те, що в Україні досі не назвали винних у розстрілі мітингувальників під час Революції гідності, може свідчити про змову нинішньої і колишньої влади. Таку думку в ефірі телеканалу NewsOne висловив український журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон.

«Я дивлюся на кадри [Революції гідності] - і у мене серце калатає, наче це було вчора. У центрі Києва в беззбройних людей, які прикриваються дерев'яними щитами, стріляють, як в куріпок. Мені дуже соромно за свою країну, за свою державу, яка на протязі чотирьох років не спромоглася назвати тих, хто це зробив. Чотири роки минуло, і жодна собака в країні, не знайшовся жоден державний муж, який би сказав: «У ці дні людей вбивали такі-то за наказом таких-то», - сказав Гордон. На його думку, це свідчить про «повну імпотенцію держави». «Це повна неповага до пам'яті тих, хто загинув. А гинули там святі люди. Гинуть завжди святі, користуються цим завжди негідники. Це завжди відбувається, це і сталося в нашому випадку. Одні загинули, а інші крадуть гроші досі. Ось і вся історія Революції гідності, якщо бути коротким », - зазначив журналіст. Він підкреслив, що «стоять на Майдані одні, гинуть одні, а наверх виноситься гівно, яке там появилося невідомо як». «У мене таке враження, що ті, хто сьогодні при владі, в змові з тими, хто був при владі тоді. І ця змова триває досі. У мене немає іншого пояснення », - заявив журналіст.

Я і мої колеги повністю погоджуємося зі словами Дмитра Гордона і готові підписатися під кожним його словом. Але на мою думку це свідчить не тільки про змову Порошенка з Януковичем, а і бажанням приховати від української і світової спільноти правду про те хто і звідки стріляв. Найкращими свідками цього злочинного дійства були дерева, що росли в місцях загиблих людей. Я бачив на них кулі, по яким нескладно було встановити траєкторію, по якій можна було визначити місце звідки велась стрільба. По тим кулям, що я бачив можу стверджувати, що стрільба велась з різних сторін. Зараз перевірити це неможливо, бо з незрозумілих причин зникли дерева. Як кажуть в народі: «Всі кінці опущені у воду».

Хто і навіщо зрізав дерева – це вже наступне питання…

Чинний Президент України Петро Порошенко володіє ще двома заводами у Росії. Про це повідомив журналіст-розслідувач, редактор програми «Гроші» Олександр Дубінський.

«У Петра Порошенка в Росії ще як мінімум два великих аграрних бізнеси. Це крохмальний завод і аграрна компанія. Агро-крохмальний холдинг Порошенко розташований там же, де і його кондитерський актив — у Липецьку. Але, на відміну від фабрики, працює і приносить своєму жадібному власнику прибуток. Щоб сховати факт володіння цими активами, Порошенко перепродав їх на офшор Chartomena. Однак ми легко доведемо, що цей офшор входить у групу «Укрпромінвест» і є одним із «центрових» в ланцюжку офшорних компаній Порошенка», — написав він.

З доволі складним і цікавим ходом журналістського розслідування Олександра Дубінського ви можете познайомитись на його сайті.

http://dubinsky.pro/neizvestnyy-rossiyskiy-biznes-poroshenko

На відміну від своїх попередників Петро Порошенко дуже труслива людина.

Кожен раз, відвідуючи Банкову, у мене складається враження, що охорона Порошенко навіть в дітях бачить терористів, які хочуть його знищити. Як це не дивно, але навіть в часи так званої революції гідності кияни і гості столиці мали вільний доступ до будинку Президента України, щоб полюбуватися чудовим архітектурним експонатом – будинком із химерами.

Будинок із химерами – це унікальна цегляна споруда з прикрасами міфологічних та мисливських сюжетів. Свою назву отримала завдяки скульптурним прикрасам, тематика яких — тваринний наземний та підводний світи, атрибути полювання, казкові істоти.

Архітектор Владислав Городецький у1901-1903 роках збудував цей будинок для своєї родини над крутим урвищем на Банковій вулиці. Скульптурні прикраси за власними ескізами виконав скульптор Еліо Саля.

Ліворуч від центрального фасаду тішив око камерний садок з альпійською гіркою та фонтаном.

«Будинок з химерами» отримав у народі таку назву завдяки скульптурним прикрасам на міфологічну та мисливську тематики на фронтоні.

Скульптурні прикраси за власними ескізами Владислава Городецького виконано його незмінним компаньйоном, міланським скульптором Еліо Саля. У стіну будівлі вмуровані бетонні голови слонів, носорогів, антилоп та крокодила. На колонах причаїлися ящірки. За водостоки правлять голови слонів. На даху гігантські жаби та морські чудовиська. Замість волосся на голові вони несуть ланцюги, фантастичне листя та квіти. На розі будівлі велетенський пітон.

Владислав Городецький — особистість непересічна та загадкова. Окрім захоплення архітектурою, він полюбляв і полювання. Стояв біля витоків створення мисливського товариства у Києві, мріяв взяти участь в африканському сафарі. Тому, можливо, він і оздоблював фасад власними мріями для себе, на своє 40-річчя. Ось як описував будинок мистецтвознавець Сергій Гіляров: з кутків даху спускають свої вуса-щупальця потворні дельфіни, їхні хвости, переплітаючись, чітко профілюють на тлі неба. На спинах дельфінів сидять оголені жіночі фігури з тризубами в руках; уздовж карнизів розмістилися величезні жаби; стовбурами колон, обабіч парадного входу, вилазять бадьорі ящірки; в орнамент капітелей уплетені морди носорогів, а лиштви вікон зображають слонячі голови…

На п'єдесталі кутової огорожі орел роздирає здобич — пораненого лева.

Цікаве і внутрішнє оздоблення. Всі люди, що входили в парадний вестибюль, відчували себе неначе на дні морському.

Можливо, Городецький збирався будувати поруч із «Будинком з химерами» ще одну будівлю. Він придбав сусідню ділянку землі, розташовану на такому ж самому крутому схилі (зараз на цій ділянці є сходи, що ведуть вниз, до театру Франка). Проте на сусідній ділянці архітектор так нічого і не побудував. Восени 1911 року він поїхав полювати до Африки. Занадто великі витрати поставили його в скрутне матеріальне становище. Влітку 1912 він вимушений був закласти своє нерухоме майно, як він думав, на деякий час, а як виявилось — назавжди. Викупити його так і не вдалось.

Не останню роль у тому, що ця споруда набула величезної популярності і визнання, відіграли легенди про історію будинку та прокляття, які від самого початку овивали будинок. Існує думка, що перед тим як покинути будинок, Городецький наклав на нього прокляття. Нібито всі мешканці особняка будуть нещасливі, і лише нащадки Городецького зможуть безперешкодно уживатися з химерами. Прихильники цієї версії вказують на те, що контори, які володіли тут приміщеннями або орендували їх, банкрутували — їхні фонди таємничо зникали, організації розформовувалися. Можливо, тому українцям так не щастить зі своїми Президентами.

Дійсно, будинок з химерами один із найцікавіших архітектурних експонатів м. Києва і щорічно сотні тисяч туристів відвідували його, але так було до президентства Петра Порошенко. Тепер навіть дітки, які приходять з екскурсоводом чи вчителями мають можливість подивитись на цю унікальну споруду тільки з однієї сторони і то через грати огорожі. Петро Олексійович настільки боїться власного народу, що навіть в дітках бачить терористів. А даремно.

-  Петро Олексійович, якщо ви заглянете в очі цих діток, то побачите, що про ніякий тероризм у них і думки не має. Вони просто хочуть подивитися на прекрасне архітектурне творіння.

До речі, не пройти до будинку і з низу, бо там в кущах у камерному садочку з альпійською гіркою ховаються гвардійці, які пильно стежать, щоб ніхто не потурбував спокій Петра Порошенко.

А можливо і не випадково Петру Олексійовичу ввижається загроза в дітях, бо саме їм і їхнім діткам прийдеться розраховуватися за все, що украдено при його правлінні.

Так сталося, що за часів президентства Петра Порошенка рейдерство по захопленню підприємств досягло найвищого рівня. Нерідко цим переймалися люди з його оточення.

Вивчаючи діяльність Петра Порошенко у мене склалося враження, що він на 95% займався власним бізнесом і тільки 5% часу приділяв державним справам. Тож не дивно, що в найважчі часи для України його бізнес процвітав і нарощувався, а український народ зубожів з кожним днем.

Вся його діяльність направлена на те, щоб гарно жилося олігархам, а простий люд має вимирати або шукати кращої долі за межами України.

Можна назвати ще сотню прикладів, які свідчать про непорядність Петра Порошенко і які не дадуть йому змоги вдруге бути обраним Президентом України.

Більше того, по завершенню президентського терміну його очікує доля Віктора Януковича.

Підготував Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39