Лжереволюціонери сприяли втраті Україною Криму на 25-30 років

Так уже повелося, що внутрішні вороги набагато небезпечніші зовнішніх. У втраті Україною Криму і російській агресії на Донбасі всі засоби масової інформації звинувачують Путіна. В якійсь мірі це правда, але далеко не повна.

Скоріше за все після виходу цієї статті дехто з політиків звинуватить мене сепаратизмі, але це будуть якраз ті, хто за свої бізнесові інтереси чи по дурості знаходиться на службі у Путіна.

Коли починався майдан я, як і більшість українців не тільки вітав його, а і періодично приймав у ньому активну участь. Але коли прилипли до майдану Тягнибок, Яценюк, Кличко, Турчинов, Порошенко та інші політики, які бачили в ньому шанс прийти до влади, то він почав переростати в революцію.

Можете мене зневажати, але я робив все можливе, щоб зупинити це безглузде дійство. В той час я звертався до людей з проханням, щоб вони заглянули в історію. За усі часи людської цивілізації ще ні одна революція не приносила користі людям, бо революцію задумують романтики, здійснюють герої, а користуються її плодами негідники. І після кожної революції простих людей очікує убогість щонайменше на 10 років, а в гіршому випадку і на 15-30 років. Простий люд бідніє, а правляча верхівка, користуючись плутаниною в економіці наживається і біситься з жиру.

Я поважаю усі віросповідання і наймудрішими книгами вважаю Біблію і Коран, в написанні яких протягом двох тисячоліть приймали участь сотні людей... Можна з чимось не погоджуватися, але в цілому - це джерело мудрості. Задумайтеся над висловом: Моісей водив по пустині євреїв 40 років перед тим як привести їх до землі Обітованої.

А чому він не привів їх за два тижні, місяць чи два?

Відповідь проста. Протягом 40 років народжується два покоління людей і в останнього покоління повністю змінюється світогляд.

Якби Моісей привів євреїв на землю Обітовану за тиждень, місяць чи два, то вони залишилися б такими ж як і були. І нічого в їхньому житті не помінялося б.

На момент так званої революції гідності українці пройшли тільки 22 річний курс на шляху незалежності. Тож і не дивно, що після революції гідності практично нічого не змінилося. І це закономірно, ми маємо Президента, Прем’єр Міністра, Голову Верховної Ради, Голову Національного банку, Міністрів, чиновників саме таких, яких заслуговуємо. Ніхто ж нас не заставляв купуватися на подачки та вірити в брехню при голосуванні за цю команду. Вони є наше дзеркало.

В той час я говорив, що на місце злодія Януковича прийдуть злодії в квадраті.

Давайте проаналізуємо, що відбулося і відбувається зараз в Україні.

У багатьох людей була надія, що з приходом нової влади Україна зробить економічний прорив і кримчани самі попросяться в лоно України. Так воно повинно було бути, якби команди Порошенка, Яценюка, Парубія, Тягнибока, Турчинова, Тимошенко, Кличка представляли собою не групи рвачів, а порядних політиків.

Та про яку порядність можна говорити, якщо бізнес нашого шоколадного президента тривалий час відкрито працював на ворога. Я впевнений, що Порошенко влаштовував і зараз влаштовує Путіна на всі 100% і поміж них існують скриті домовленості.

Якби не було б такої домовленості, то Липецька фабрика Рошен не пропрацювала і одного дня. Надіюсь, що це розуміє кожна людина.

Не Путін зупинив Липецьку фабрику Рошен, а тиск українських і закордонних журналістів на ненажерливого Петю.

«На перший погляд може здатися, що в Україні якийсь дурдом: дії влади є абсолютно дебільними, а в деяких випадках просто зрадницькими. Але це тільки на перший погляд. Насправді все є логічним: гроші не пахнуть.» Юрій Михайлов

Вчені довели, що в жіночому організмі відсутня будь-яка логіка. В діях представників нашої влади теж складно найти якусь логіку. Мабуть у них щось не так з орієнтацією.

Чи захочуть кримчани, донеччани чи луганчани добровільно повернутися до України, в якій царить хаос, розруха, корупція, рейдерство, кримінал, інфляція, стрибки цін, безробіття, паралізація управління в органах влади, злидні, соціальна несправедливість в заробітній платі і пенсіях.

Так склалося історично, що в цих регіонах мешкає багато військових пенсіонерів і по російським законам вони отримують пенсію в 3,5-4 більшу ніж в Україні. Зі слів Гройсмана пенсія військовим пенсіонерам буде збільшена в середньому на 1-1,5 тис гривень. Після такого збільшення пенсія пенсіонерів, що мешкають в Криму всерівно буде вищою в 2,5-3 рази. Тож зрозуміло, що за цих умов кримчанин не захоче жити в Україні.

Та і хто захоче жити в країні, яку загнав Порошенко і вся його братія в боргову яму.

Протягом 2017-го року державний та гарантований державою борг України зріс на 211 млрд 910 млн грн. Станом на кінець минулого року він склав 2 трлн 141 млрд 670 млн грн (85,62% від ВВП). У доларах це 76,31 млрд. Такі цифри наводить Міністерство фінансів України.

Якщо розділити всі наявні державні борги на кожного громадянина, то виходить, що кожен українець винен у середньому 50,5 тис. грн.

При тому, що розмір річного бюджету України поточного року, за прогнозами, становитиме 770 млрд грн. Тобто сума боргів перевищує річний бюджет України вже втричі. Зрозуміло, що Порошенко і більшість його братії по завершенню каденції втечуть з України і всі ці борги ляжуть на плечі тих, що залишаться на її теренах.

Про яке бажання кримчан до повернення в Україну може йти мова, коли вони бачать, що кожен тиждень країну покидає майже 100 тисяч українців.

ПЕТЮ – СЛАВІМО ТЕБЕ!!! – можуть кричати європейці,  -  за те, що ти послав нам дармову кваліфіковану робочу силу.

За такий внесок  в ЄС вони б мали визнати нашого Петю: ПОЧЕСНИМ ГРОМАДЯНИНОМ ЄВРОСОЮЗУ.

Що стосується України, то тут Петю тебе очікують тільки людські прокляття.

Так сталося, що за короткий термін народ втратив довіру майже до всіх партійних лідерів. Ейфорія, що існувала на Майдані змінилася повним розчаруванням.

Та і як не розчаровуватись, коли бачиш як зграя ненажер нищить твою країну. Наведу приклад: Україні потрібно 500 локомотивів. Укрзалізниця заключила договір на виготовлення локомотивів з американською компанією General Electric. Загальний обсяг техніки, яка має бути вироблена General Electric на замовлення "Укрзалізниці" становитиме мінімум 200 локомотивів протягом наступних 7 років.

Про це повідомив в.о. глави УЗ Євген Кравцов в ході інспектування будівництва Бескидського тунелю.

Договір передбачає на першому етапі співпраці з General Electric поставку до кінця 2018 року 30 локомотивів. Загальний обсяг техніки, яка має бути вироблена спільно з GE становитиме мінімум 200 локомотивів протягом наступних 7 років.

Але ж 200 локомотивів не вирішує проблему, бо потрібно 500, а це близько 1 мільярду доларів. Тож постає питання, а чи не краще було б заключити договір з General Electric про модернізацію одного із українських заводів, як це зробив Казахстан. Невже інтелект українців нижче ніж у казахів, чи руди у нас немає своєї?

На жаль, таких прикладів можна навести безліч.

Керівництво нашої держави дуже часто розпинається, як воно любить військових, а на ділі - це частіше імітація про турботу за них.

Харків єдине в світі місто, де є шість підприємств, здатних випускати військову техніку. Між тим, за час АТО найбільший в Україні виробник танків, завод ім. Малишева, тривалий час не отримував від Міноборони жодного замовлення. Поки солдати на передовій молили про підкріплення, на бронетанковому заводі стояло понад 500 танків. Причому половина з них на ходу, і могли б допомогти армії. Повідомляв в той час Інформаційно-аналітичний центр «Перевесло». Та влада не реагувала на це.

Скажіть будь ласка, хіба це не злочин нашої влади?

Інколи мені спадає думка, а чи не агент Путіна пробрався в український уряд при формуванні реформ. Держава постійно хоче щось взяти у людей і взамін не дати нічого. Кому хочеться жити в такій країні, де немає майбутнього, а протиріччя між народом і елітами загрожують країні силовим завершенням конфлікту. Спрогнозувати завершення конфлікту не складно: буде диктатура у випадку перемоги верхів й розпад держави у випадку перемоги низів. І те і те погано. Як кажуть в народі: - Хрін не солодше редьки.

Наведу ще один приклад: представники Порошенка розпинаються, що зростуть тарифи на енергопостачання тільки для промислових підприємств, а для населення все залишиться як було. Тож радійте і живіть спокійно.

Ця братва, по іншому її не варто і називати, думає що таким чином людей можна обдурити. Нас так часто дурили, що тепер майже кожна людина знає, що збільшення ціни на енергопостачання для промислових підприємств аукнеться на всіх українців, бо в черговий раз практично на все ціни стрімко піднімуться вверх.

Що стосується обленерго, то тут можна розвити цілий детектив, про те як олігархи дурять українців з подачі Порошенківської команди. Це стосується і облгазів. Та цього їм замало і вони придумали новий спосіб здирництва, коли бідні будуть оплачувати комунальні послуги за багатих. Саме введення окремої  абонентської плати за лічильники дасть можливість тим хто використовує багато енергоносіїв платити менше, а хто економить по бідності, то буде платити ще більше. Тож бідний має біднішати, а багатий багатшати – це головна філософія Петі Порошенка.

Складається враження, що кожен крок сьогоднішньої влади направлений не на розбудову економіки України, а на її руйнування і обездолення простих людей.

Що стосується війни з Росією, то тут існує однозначна відповідь. Цей ворог тільки з виду страшний, але його можна і потрібно перемогти. І якщо не можуть чи не хочуть зробити це наші правителі, то їх потрібно замінити, але без усяких революцій. Це буде перший крок до того, щоб через 25-30 років кримчани попросилися повернутися в лоно України. Тим більше, що за моїм прогнозом до того часу Російська імперія розпадеться і на її теренах створиться декілька країн. У кримчан буде можливість об’єднатися із Ставропольєм або повернутися до України. Будемо надіятися, що до того часу Україна оправиться від наслідків «шоколадного» правління.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник