Сотник назвала причини падіння рейтингу Самопомочі

За словами Сотник, невелика кількість місць у Раді та перехід в опозицію не дозволяє партії реалізувати свої наміри так повно, як того хочеться їм самим та виборцям.

Народний депутат від фракції Самопоміч і голова юридичного комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Олена Сотник розповіла в інтерв'ю НВ про причини падіння рейтингу своєї політсили.

На її думку, падіння рейтингу Самопомочі не може пояснюватися лише скандалом зі львівським сміттям і падінням через це рейтингу її лідера Андрія Садового.

Сотник вважає, що однією із причин є також невелика кількість місць у Раді та перехід в опозицію, що не дозволяє партії реалізувати свої наміри так повно, як того хочеться їм самим та виборцям.

Крім того, нардеп Самопомочі визнала, що її фракція двічі у своїх рішеннях відходила від принципу ліберальної економіки, який декларувала спочатку, "і це могло заплутати виборця".

"Це важливе завдання для всіх нас на наступні півроку - стати чіткими, ясними і зрозумілими", - додала вона.

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/nardep-vid-samopomochi-sotnik-nazvala-prichini-padinnja-rejtinhu-svojeji-politsili-2453788.html

Я не можу погодитися з Оленою Сотник ні на одну йоту. Більшість моїх знайомих голосували за Самопоміч. Усі вони розчаровані цією партією і визнають, що це була їх помилка.

Депутатів судять не по словам, а по ділам їхнім. А в партії Самопоміч і справи нікудишні і слова інколи сміх викликають.

Виходячи з опитань бувшого електорату Самопомочі і на мою думку найбільше шкоди партії нанесло як падіння рейтингу Андрія Садового, так і нефаховий рівень депутатів.

Наприклад: на виступи «великого військового стратега» Семена Семенченко неможливо дивитися без сміху. Але це сміх крізь сльози. Якщо і далі такі діячі будуть у владі, то Україна ніколи не матиме позитивного майбутнього.

Сотник вважає, що однією із причин є невелика кількість місць у Раді та перехід в опозицію, що не дозволяє партії реалізувати свої наміри так повно, як того хочеться їм самим та виборцям.

Мені навіть страшно уявити, що було б, якби у Верховній Раді таких стратегів як Семен Семенченко нараховувалось би десятка три.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник