Гордон звинуватив Порошенка в змові з Януковичем

Те, що в Україні досі не назвали винних у розстрілі мітингувальників під час Революції гідності, може свідчити про змову нинішньої і колишньої влади.  Таку думку в ефірі телеканалу NewsOne висловив український журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон, передає УКРОП з посиланням на ELISE JOURNAL.

«Я дивлюся на кадри [Революції гідності] - і у мене серце калатає, наче це було вчора.  У центрі Києва в беззбройних людей, які прикриваються дерев'яними щитами, стріляють, як в куріпок.  Мені дуже соромно за свою країну, за свою державу, яка на протязі чотирьох років не спромоглася назвати тих, хто це зробив.  Чотири роки минуло, і жодна собака в країні,  не знайшовся жоден державний муж, який би сказав: «У ці дні людей вбивали такі-то за наказом таких-то», - сказав Гордон.  На його думку, це свідчить про «повну імпотенцію держави».  «Це повна неповага до пам'яті тих, хто загинув.  А гинули там святі люди.  Гинуть завжди святі, користуються цим завжди негідники.  Це завжди відбувається, це і сталося в нашому випадку.  Одні загинули, а інші крадуть гроші досі, вже чотири роки.  Ось і вся історія Революції гідності, якщо бути коротким », - зазначив журналіст.  Він підкреслив, що «стоять на Майдані одні, гинуть одні, а наверх виноситься гівно, яке там появилося невідомо як».  «У мене таке враження, що ті, хто сьогодні при владі, в змові з тими, хто був при владі тоді.  І ця змова триває досі.  У мене немає іншого пояснення », - заявив журналіст. http://xn--j1aidcn.org/%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD-%D0%BE%D0%B1%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BB-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE-%D0%B2-%D1%81%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B5-%D1%81-%D1%8F/

Я і мої колеги повністю погоджуємося зі словами Дмитра Гордона і готові підписатися під кожним його словом. Але на мою думку це свідчить не тільки про змову Порошенка з Януковичем, а і бажанням приховати від української і світової спільноти правду про те хто і звідки стріляв. Найкращими свідками цього злочинного дійства були дерева, що росли в місцях загиблих людей.  Я бачив на них кулі,  по яким нескладно було встановити траєкторію, по якій можна було визначити місце звідки велась стрільба.  По тим кулям, що я бачив можу стверджувати, що стрільба велась з різних сторін. Зараз перевірити це неможливо, бо з незрозумілих причин зникли дерева. Як кажуть в народі: «Всі кінці опущені у воду».

Хто і навіщо зрізав дерева – це вже наступне питання… 

Підготував Володимир Тарасюк, експерт консультант