ТЯГНИБОК ПОБУДУВАВ РОЗКІШНИЙ МАЄТОК У ЗАПОВІДНИКУ

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок будує розкішний маєток у заповідній зоні під Києвом. Про це йшлося у сюжеті програми ТСН.ua

Журналістам програми "Гроші" вперше вдалося віднайти житло очільника українських націоналістів.

До маєтку можна доїхати через глухий і заповідний ліс новенькою асфальтованою дорогою. При в'їзді до ділянки встановлений шлагбаум, а навколо є таблички "Заповідник "Стугна".

Інформацію про те, що в цьому районі саме будується лідер "Свободи" підтвердили місцеві мешканці і навіть виконроб Тягнибока.

При цьому, помічник народного депутата Юрій Сиротюк заявив у коментарі "Грошам", що Тягнибок знаходиться у відрядженні в Брюсселі.

Слід зазначити, що у природоохоронному заповіднику будувати суворо заборонено, тому лісників на всяк випадок залякали. "Я у свій час направив своїх людей - так до них вийшли охорона з битою і сказала, якщо хочете, щоб ваші мізки збирали по соснах, тоді виступайте далі", - повідомив лісник.

Також після офіційного запиту на будівництві Тягнибока навіть виконроб забув, на кого він працює.

На земляній ділянці є два будинки на березі водойми серед сосен, один з яких нібито належить братові політика Андрію Тягнибоку.

Обидві ділянки мають спільну будку для охорони, дві хвіртки та ще й одного виконроба. При цьому у декларації про доходи політика не має ані земельної ділянки, ані будинку. Перед виборами він залюбки хвалився журналістам "1+1" лише квартирою у Львові. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/tyagnibok-buduye-rozkishniy-mayetok-u-zapovidniku-309356.html

Олег Тягнибок поки не підтвердив і не спростував надану інформацію. Тому будемо вважати що вона вірна. Хотілось би знати : скільки мільйонів з Майдану  пішло на це будівництво. 

До Майдану родина Олега Тягнибока була бідна як церковні миші. А ось звідки взялося це багатство не складно догадатися…