Для депутатів і урядовців війна - це мати рідна

Дивні речі відбуваються в нашій країні: із-за війни рядові українці з кожним днем стають все біднішими і біднішими, а Президент України Петро Порошенко, депутати Верховної Ради України та урядовці багатшають як на дріжджах. Найбільше багатшають ті, що переймаються гуманітарною допомогою підрозділам АТО.

Якщо перевірити аптеки в радіусі 250 км від Києва, то ми будемо дуже вражені тим, що багато з них торгують ліками гуманітарної допомоги, яка була призначена для підрозділів АТО. І це тільки одне із направлень збагачення депутатів і їх помічників. Славна Вінниця, яка породила керівництво нашої держави, торгує військовою амуніцією. Звідки у лідера Радикальної партії Олега Ляшко та інших депутатів взялися такі величезні статки? Подібних прикладів можна навести безліч.

Уряд старається не помічати цієї проблеми, бо кінці сходяться до представників діючої влади.

Спостерігаючи за депутатською метушнею навколо гуманітарної допомоги я згадав старий одеський анекдот:

- Тату, навіщо тобі працювати касиром?

- Ти що синку не розумієш, що кожен день через мої руки проходить величезна купа грошей. Я їх приймаю і віддаю.

- Якщо ти отримав гроші, а потім віддав, то звідки ж береться те багатство, яким ми володіємо?

- Розумієш синку гроші як сало: прийняв 1 кг сала і віддав 1 кг сала, а на руках залишається жир. Гроші теж мають властивість прилипати до рук.

Щось подібне відбувається і з депутатами Верховної Ради України і окремими членами Уряду.

Є ще такий народний вислів: - Той хто кричить держи злодія - він і є найбільший злодій.

Ще не так давно (до Майдану) злиденні «свободівці» звинувачували в крадіжках Януковича і всіх його попередників, а як дорвалися до корита, то їх так понесло, що вже скоро їх будуть знімати для телебачення окремими частинами тіла.

Було б добре, якби пан Тягнибок пояснив звідки у його однопартійців за такий короткий термін взялися такі респектабельні автомобілі, які неможливо придбати навіть за всю депутатську каденцію. А про особисті маєтки тут і говорити нічого.

Тож не випадково пана Тягнибока у Львові уже давно чекають з батогами.

Дійсно, це їхнє право, бо вони ж його й породили.

Ми всі любимо і обожнюємо славний Львів та його мешканців, і тому не будемо відбирати у них їхній хліб. Вони породили партію «Свобода», їм належить право і її знищити та закопати якомога глибше, бо вона вже з душком, який отруює навколишнє середовище. 

Володимир Тарасюк, експерт дорадник