Розпродаж військової техніки в відмінному стані

Журналістськими розслідуваннями встановлено, що з 2018 року і до сьогоднішнього дня, тобто протягом 5 років і 7 місяців в с. Тальки, Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл. йде розпродаж військової  техніки, яка знаходиться у відмінному стані.

 

 

Ця техніка знаходилася на базах збереження військових частин і для її послідуючої реалізації була створена Громадська організація «Музей військової техніки», ЄДРПОУ 42274948. Дата реєстрації 03.07.2018. Уповноважена особа: Козаченко Богдан Сергійович – керівник. Засновники: Харченко Ольга Григорівна, Козаченко Лариса Володимирівна, Козаченко Богдан Сергійович. Усі вони мешканці с. Тальки.

 

 

З початком повномасштабного вторгнення у них виникли деякі проблеми, бо приїхала поліція, опечатала музей і все взяла під охорону, але справна військова техніка так і не потрапила на фронт, тому що це було невигідно комусь із керівництва Житомирської обл. і Міністерства оборони. Козаченко, Харченко – це пішаки виконавці, а за ними стоять більш вагомі фігури, бо прокрутити масовий продаж військової техніки з військових частин простому смертному неможливо.

 

 

Зараз вироблена нова схема розпродажу цієї техніки: кожна одиниця техніки отримала окремого підставного власника і все виглядає в рамках законодавства. Вам продає техніку не музей, а приватні особи. Адреса для продажу техніки теж змінилася: тут може бути село Барвинівка (за 6 км від с. Тальки або м. Житомир чи інше місце, щоб якось замаскувати походження військової техніки. Пробіг техніки в основному не більше 6 тис км.

Дивно виходить, що ми ходимо по світу з протягнутою рукою, а чудова техніка із ЗСУ розпродається наліво і направо. Впевнений, що подібних випадків безліч.

 

 

Підводячи підсумок можна сказати, що в Житомирській області мабуть відсутні поліція, СБУ, прокуратура, податкова і обласне керівництво або якщо вони є, то дуже плідно співпрацюють з кримінальними структурами. Не випадково по зареєстрованим даним керівництво поліції, прокуратури, СБУ і податкової Житомирської обл. займають перше місце по наявності біткоїну.

Про це я вже писав на початку повномасштабного вторгнення, коли в Бердичівському райвідділі поліції заявили, що не можуть розслідувати злочин, бо із-за війни вони сильно зайняті. Журналістською перевіркою було встановлено, що в поліції цього району тільки один поліцейський займався посадовими справами, а всі інші вирішували свої особисті справи. Як бачимо нічого не змінилося на Житомирщині і дотепер.

Тож, якщо усі ці органи ліквідувати в Житомирській області, то держава тільки виграє на їх утриманні.

Із-за недовіри до Житомирської поліції мої колеги в подальшому будуть уважно відстежувати продаж кожної одиниці військової техніки та інформуватимуть суспільство про бездіяльність Житомирських владних структур.

На фото ви бачите техніку яка мала б бути в збройних силах України.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39