Світом правлять темні сили

Світом правлять темні сили 

Археологічні знахідки підтверджують, що люди воювали та убивали один одного навіть тоді, коли на весь земний шар їх було не більше 2-х тисяч чоловік. Війни, кримінал, жорстокість, заздрість, здирництво, зради, жадібність, хвороби, втрати близьких людей та все негативне, що нас оточує постійно, і з чим ми перетинаємося щоденно заставляє нас замислитись над тим, які ж сили правлять світом: світлі чи темні.

Релігія стверджує, що це випробування, яке послано нам Всевишнім за гріхи наші. Але тут виникає питання: які має гріхи дитина, яка тільки народилася на світ і чи повинна вона нести відповідальність за своїх батьків та інших пращурів, які чимось прогнівили Бога?

Людина знаходиться на вершині піраміди серед всього живого, що існує на нашій Планеті, але таке поняття як вдячність і турбота про соціальну групу частіше зустрічається серед тваринного світу, а ніж поміж людей.

По роду своєї діяльності я майже щоденно надаю безліч безкоштовних консультацій, завдяки яким люди уникають помилок, та досягнувши своєї цілі біля 0,5% із них згодом зателефонує, щоб сказати просте слово - дякую. За рідким випадком 4 людини із 100 згадають про те, щоб висловити слова подяки.

Подивіться навколо і Ви на власному досвіді переконаєтесь, що крок до люті в сотню раз коротший, ніж до доброчинності. Наприклад: Ви роками робили своєму знайомому чи знайомій добро, але в якийсь момент по вагомій для Вас причині Ви не змогли піти на поступки чи допомогти їй і з цього моменту ця людина вважає Вас найзапеклішим ворогом.

Подібне не варто брати близько до серця, бо так влаштований всесвіт, в якому перемагають темні сили. І щоб зрозуміти це, давайте гіпотетично подивимося на структуру нашого Всесвіту (можливо тут криється розгадка):

- зірки, планети, луни, комети, астероїди, метеорити та ін. складають 0,4%;

- міжгалактичний газ - 3,6%;

- темна матерія - 22%;

- темна енергія - 74%.

Природа темної енергії — це головна загадка фундаментальної фізики XXI століття. Темна енергія (англ. dark energy) у космології — гіпотетичний вид енергії, уведений у математичну модель Всесвіту заради пояснення її розширення із прискоренням.

Темна енергія не збирається в згустки, а рівномірно «розлита» у Всесвіті. В галактиках і скупченнях галактик її стільки ж, скільки поза ними.

Якщо темна енергія здатна створювати антигравітацію, то вона впливає і на все живе на нашій Планеті.

Тож не випадково часто кажуть, що світом править сатана.

Виходячи із структури нашого Всесвіту гіпотетично становиться зрозуміло, чому не більше 4% людей проявляють вдячність за проявлену до них доброчинність, бо зірки, планети і ін. охоплюють 0,4% + міжгалактичний газ - 3,6%, що в сумі дорівнює 4%, а все інше - це темна матерія і темна енергія 96%.

Різні течії віросповідань, які зародились тисячі років тому в якійсь мірі протистояли і протистоять дії темних сил. І тут варто відділити релігію від віросповідання.

Будь-яка релігія - це просто бізнес, а ось віра - це дійсно велика сила, яка може протистояти навіть всесильній темній енергії. І тут зовсім неважливо, яку саме Ви сповідуєте віру. Головне, щоб вона була націлена на добро.

Рівень розвитку суспільства найбільше впливає на протидію темній енергії. Наприклад: в Україні кандидати в депутати Верховної Ради білі і пушисті, а через пару років депутатства їх майже всіх можна розстрілювати за зловживання в збагаченні. Інша справа Швейцарія, тут навіть думки ніхто не має, що депутат іде до влади, щоб покращити свій матеріальний стан. Звичайно, що виключення бувають, але це тільки поодинокі випадки.

Я впевнений, що і в Україні обов’язково наступить такий час, коли виборці будуть гордитися своїми політиками, а не проклинати їх на кожному кроці.

Та не завжди матеріальний достаток всіх членів суспільства є основою доброзичливості людей. Наприклад: в радянські часи люди були значно біднішими, ніж зараз, але в силу того, що абсолютна більшість була в рівних умовах і навіть партійні діячі не мали палаців та не форсили своїм багатством - це не викликало заздрості та негативного ставлення один до одного. Люди ділили разом радість і горе. Рівність між членами суспільства - це основа доброзичливості поміж людьми.

Найбільша проблема України - це зростаючий розрив між різними прошарками населення, який збільшується з кожним роком. Якби Президент України, Уряд, депутати і чиновники усіх рівнів не переймались популізмом та особистим збагаченням і погодились перенести усі труднощі на рівні з простими людьми, то за короткий час Україна була б процвітаючою державою. Та на превеликий жаль поки що у нас все відбувається навпаки. Тож внутрішній ворог в образі наших керманичів набагато небезпечніший, ніж зовнішній.

Та не варто вважати, що темна енергія - це тільки зло.

На мою думку саме завдяки темній енергії відбувається еволюційний розвиток всього  живого на нашій Планеті і в Всесвіті.

За відсутності темної енергії за якихось 10 мільярдів років сили гравітації заставили б всі існуючі галактики злитися в одне ціле і нас би не існувало.

Як кажуть в народі: «Немає худа без добра, а добра без худа».

 

Володимир Тарасюк