Різке охолодження СОНЦЯ в найближчі 20-30 років
Різке охолодження СОНЦЯ в найближчі 20-30 років
Аналізуючи процеси, які відбуваються на сонці восени 2008 року я прийшов до висновку, що нашу планету очікує не глобальне потепління, а малий льодяниковий період. В квітні 2009 року на Міжнародному форумі FlowersHortech я публічно повідомив, що «Не глобальне потепління, а льодовиковий період очікує нашу планету». В своїй доповіді я націлював сільгоспвиробників на те, щоб вони готувалися не тільки до спекотного літа, а і до ранніх холодів, застосовуючи рідке органічне добриво Ліно-сол+, Ріверм і Валміцин, які здатні захистити рослини, як від жари, так і від ранніх похолодань. Процес глобального похолодання я пов'язував зі зниженням сонячної активності.
Відверто кажучи в 2009 році моє повідомлення було сприйнято скептично, але вже в середині 2016 року британські учені з Нортумбрійського Університету склали прогноз на основі математичної системи процесів, які відбуваються на зірці і пік цих процесів прийде на 25-й і 26-й цикли сонячної активності, які відбудуться в 2022 і 2040 роках відповідно. У цей час процеси в сонячних надрах нейтралізують один одного - відбудеться так званий "мінімум Маундера".
Подібне явище спостерігалося в 16-17 століттях. Фахівці відзначають збіг самого холодного проміжку малого льодовикового періоду ХVІ - ХVІІ століть із "мінімумом Маундера".
Маундеровский мінімум (Maunder Minimum) був відкритий англійським астрономом Эдвардом Уолтером Маундером, який підрахував, що з 1645 по 1715 роки спостерігалося всього близько 50 сонячних плям замість звичайних 40-50 тисяч. Надалі падіння сонячної активності в цей період підтвердилося аналізами вмісту вуглецю-14, а також бериллия-10. У результаті було виявлено 18 мінімумів активності Сонця за останні 8 тисяч років.
Таким чином, через 10-15 років на Землі відбудеться глобальне похолодання. Правда за моїми розрахунками пік низьких температур, які я публічно озвучив ще в квітні 2009 року припаде на період з 2040 по 2050 роки. Тобто, глобальне потепління відбудеться дещо пізніше.
Малий льодовиковий період протриває близько 60-70 років, з осені 2016 року по 2086 рік і може характеризуватися зрушеннями пори року й проблемами із продовольством. Найбільше проблем буде в північній півкулі. Що стосується України, то на більшості її теренів зими проходитимуть можливо трохи прохолодніше, ніж в північнім Підмосков’ї в 1941 році.
Тобто, в Україні буде холодно, але при застосуванні в рослинництві і садівництві таких препаратів як рідке органічне добриво Ліно-сол+, Ріверм і Валміцин та інших препаратів, які будуть винайдені на той час, - це не зашкодить отримувати сталі врожаї на більшості її теренів. Проблемними регіонами України можуть бути Схід, Північ, Львівська обл. і Південь.
Що стосується північних регіонів Росії, то ситуація тут дещо складніша. Теоретично доведено, що відбудеться зміна магнітних полюсів нашої планети, яка призведе до глобальних змін в природі. Можливо це буде не скоро, але вже за останні кілька десятиліть полюси змінилися майже на 900 кілометрів, і тому не дивно, що в північній частині Росії вічна мерзлота починає відступати. Не виключно, що до настання пікових низьких температур Росія зазнає суттєвих проблем. А пікові низькі температури знову повернуться для неї ще більшими проблемами майже по всій країні не тільки з продовольчими товарами, а і нафто та газовидобуванням. В пік низьких температур в Росії загине десятки мільйонів людей. Для Росії цей період буде набагато складнішим, ніж в 1645 – 1715 роках.
В якійсь мірі малий льодовиковий період спровокований глобальним потеплінням на планеті. З однієї сторони теплі вітри проникають на північний полюс, що провокує таїння обширних теренів вічної мерзлоти і льодяного покрову, а в цей же час теплі океанські води розмивають льодовик Пайн Айленд на південному полюсі. Саме холодні води, які надходять до ЕКВАТОРА від танення північних і південних айсбергів, і прискорять малий льодовиковий період.
Тож незважаючи на численні розмови про глобальне потепління, на Землі може відбутися абсолютно протилежна ситуація, тобто глобальне похолодання.
Для довідки нагадаю, що в ХVІІ столітті із-за морозних зим в Європі і Росії померли мільйони людей. Немало людей загинуло і в таких країнах як Японія, Китай та на Африканському континенті.
Те що це можливо, уже підтвердила осінь 2016 і зими 2017, 2018 років. Восени 2016 року після опадання листви з дерев на абсолютній більшості теренів України був тільки один день з температурою вище +5оС. Тому не випадково приблизно 97% промислових садів не встигли обробити від шкідників препаратом Брунька. Хоча метеорологічна служба своєчасно попередила про раннє настання холодів та садівники не взяли це до уваги і тепер отримають збитки. А взимку2017 року із-за великого покрову снігу на ставках та їх замулення придушилось багато риби. І якби орендарі водойм ще з літа потурбувалися б про аератори, то цього не сталося. В 2018 році глибокі сніги випали на півдні України, а в Америці, Європі і Африці відбулося таке похолодання, якого не спостерігалося в останні 100 років.
Виявилися неготовими до такої зими і в країнах Західної Європи, Америці, а тим більше в Африці.
Тож як кажуть не забувайте готувати сані влітку, а воза взимку і тоді все буде гаразд. До настання пікових низьких температур ми маємо бути готові як до спеки влітку, так і до холоду взимку.
Цей прогноз може мати ще гірші наслідки, якщо в пік холодних температур посилиться вулканічна діяльність, що призведе до загибелі не мільйонів, а мільярдів людей.
В подальшому будуть спостерігатися більш прохолодні весни і осені.
Змінилося відношення до цієї проблеми і у вчених. Не дивлячись на те, що ще точиться багато розмов навколо глобального потепління і навіть всесвітнього потопу, але вже інколи появляються повідомлення про різке охолодження СОНЦЯ В НАЙБЛИЖЧІ 30 РОКІВ FacebookTwitterTelegram Сонце охолоне і стане більш тьмяним до 2050 року. Про це повідомляють РІА Новини, посилаючись на прогнози американських астрономів. Як і в моєму повідомленні, з яким ви можете познайомитись на нашому сайті www.auv.com.ua в розділі публікацій Неймовірно але факт, в статті Не глобальне потепління, а льодовиковий період очікує нашу планету, американські вчені вважають, що ці зміни стануть результатом "гранд-мінімуму" сонячної активності - періодичного події, під час якого магнітне поле Сонця послаблюється, утворюється менше плям і випромінюється менше ультрафіолету. Так, в своєму дослідженні вчені спостерігали за випромінюванням схожих на Сонце зірок протягом багатьох років. На основі цих даних фахівці визначили, що Сонце потьмяніє до середини XXI століття. За розрахунками астрономів, до 2050 року температура зірки може опуститися до маундерівського мінімуму, зафіксованого в період приблизно з 1645 по 1715 роки. Тобто замість звичних 40-50 тисяч плям на Сонці утворюється лише 50, як було більш ніж 300 років тому. Цей відрізок в історії часто пов'язують з малим льодовиковим періодом, проте не всі вчені згідні з такою думкою, вважаючи, що навіть при сильному падінні сонячної активності глобальне похолодання статися не може.
Мені приємно, що британські і і американські вчені через 7 і 8 років підтвердили моє повідомлення, яке я зробив в квітні 2009 року на Міжнародному форумі FlowersHortech про те, що «Не глобальне потепління, а льодовиковий період очікує нашу планету». Що до вчених, які не згідні з такою думкою, то багатьом із них важко розстатися зі своїми ствердженнями про глобальне потепління і всесвітній потоп. Далеко не всі люди здатні визнавати свої помилки.
Володимир Тарасюк, експерт дорадник
Довідки за тел.: 067-656-59-39, 097-233-91-32.