Хочеш «насолити» недругу - порекомендуй йому придбати холодильник VESTFROST

Хочеш «насолити» недругу - порекомендуй йому придбати холодильник VESTFROST

Придбавши холодильник VESTFROST ви відкриваєте інструкцію, яка починається із солодких слів: 

Шановний покупець

Ви купили якісний і дорогий продукт, який протягом багатьох років буде Вашим надійним другом! Компанія «VESTFROST» дякує Вам за довіру, до нашої продукції. Сподіваємося, Ви скоро переконаєтеся в тому, що зробили вірний вибір.

Заснована в 1963 році, компанія «VESTFROST» є найбільшим на сьогоднішній день виробником холодильної й морозильної техніки в Європі. На 9 заводах «VESTFROST» у Данії більш 2000 людей невпинно трудяться над тим, щоб Ви змогли по гідності оцінити всі можливості сучасних технологій, втілених у нашій чудовій продукції. Ми зробимо все можливе, щоб продукція компанії «VESTFROST» приносила тільки радість і щастя у Ваш будинок.

Компанія «VESTFROST» впевнена у найвищій якості й неперевершеній надійності своєї техніки. Ми єдиний європейський виробник, що надає 5-ти річну гарантію на всю свою продукцію.

Дуже солодко все сказано та вже через пару років експлуатації виявляється, що дверцята морозильної камери не щільно закриваються. Звертаємося по гарантії, але там говорять, що на регулювання дверець гарантія не розповсюджується.

Кругленьку суму оплачуємо за виклик майстра, діагностику і регулювання дверець та на цьому проблеми не завершуються бо вже через пару неділь дверці знову закриваються не щільно. Знову звертаємося до гарантійної майстерні і прибувший майстер заявляє, що ущільнювальна гума неякісна і по технології вона міняється разом з дверцями.

-  Ну що ж міняйте, - заявляєте ми, - це ж заводський дефект.

-  Дефект то заводський, - погоджується майстер, - але гарантія на дефект дверець не розповсюджується.

За якусь нікчемну гуму платить немалі гроші не хочеться і, включивши своє кулібінське мислення, перепробувавши все, - від крохмалю до дерев’яних підпорок, все ж таки вдалося заставити дефектну гуму виконувати свої функції.

Інколи при запуску морозильної камери холодильник трясло, але господар не звернув на це уваги, тому що при повторному запуску все було в нормі.

Згодом, придбавши окрему велику морозильну камеру, господар майже перестав користуватися холодильною камерою, що розташована під холодильником і це була найбільша помилка, бо при завершенні гарантійного терміна згорів компресор і тут уже не допомогло ніяке кулібінське мислення. Як виявилося пізніше, причина виходу із ладу компресора криється в неякісній ізоляції проводів на його обмотці, які при нагріві спікаються. При заміні компресора прийшлося уплатити 1 780 грн.

Холодильник VESTFROST незалежно від країни, в якій його виготовили (Словаччина чи Росія) він має такі болючі місця такі як ущільнювальна гума дверець і компресор (виробник здешевлює продукцію за рахунок зменшення товщини ізоляційного шару на проводах).

Тож якщо Ви уже придбали холодильник VESTFROST, то експлуатуйте його по повній програмі поки він на гарантії, бо потім ремонт Вам обійдеться по вартості холодильника трішки менших розмірів.

При бажанні «підсолити» недругу - порекомендуйте йому придбати холодильник VESTFROST!

Володимир Зоряний