Увага! Вас хочуть обманути!

Увага! Вас хочуть обманути!

Лохотрон, тобто обман чи фальсифікований продукт в Україні завжди був на першому місці. Лохотроном переймаються усі політики, які за місяць до виборів сотворяють чудеса, а після завершення виборів думають тільки про збільшення власних фінансових статків. Не брезгує лохотроном і велика кількість бізнесових структур, які наповнюють український ринок неякісними промисловими і продовольчими товарами.

Далеко не завжди цінова політика є підтвердженням якості товару. Так доволі дороге і широко розрекламоване живе світле пиво «Чешское барное» можна віднести до розряду найдешевшого і найгіршого пива, яке є на українському ринку. Воно має не тільки неприємні смакові якості, а і викликає сильні головні болі. Виробник цього пива ТОВ «Трехсосенский», м. Ульянівськ, Росія. Куди дивиться наша санітарна служба, пропускаючи на український ринок таку отруту незрозуміло. На офіційний запит редакції журналу «Агросвіт України» керівництво підприємства «Трехсосенский» не надало відповіді. Тож Росія поставляє до нас не тільки боєвиків, а і отруту.

Одноразову бритву «Raze ultra» можна було б назвати півразовою. Єдиний пункт надпису на упаковці, який відповідає дійсності - це зручна резинова ручка. Бритися цими лезами неприємно. Виробник лез «Нінбо Каілі Блейд», Китай.

В попередньому номері журналу «Агросвіт України» в статті «Хочеш «насолити» недругу - порекомендуй йому придбати холодильник VESTFROST» мова йшла про невідповідність ціни і якості дорогих холодильників VESTFROST вищого класу.

-  А що можна сказати про холодильники VESTFROST середнього і нижчого класу? - запитують читачі журналу «Агросвіт України».

Незалежно від моделі і країни, в якій виготовлені ці холодильники (Словаччина чи Росія), вони мають однакові недоліки: низькоякісна гума для ущільнення дверцят; недостатній ізоляційний шар на проводах компресора, що суттєво зменшує їх термін служби; швидке намерзання всередині холодильника, що призводить до його підтікання і дуже тендітні шухлядки холодильної камери, які при повній загрузці можуть розламатися в ваших руках. Останні два недоліки характерні для холодильників VESTFROST середнього і нижчого класу.

Автомобіль вже давно перестав бути предметом розкоші. Він увійшов в наше життя як помічник в роботі і друг в сім’ї. І ми і на мить не можемо собі уявити його відсутність. Але з кожним кварталом року ми відчуваємо, що наш залізний кінь обходиться нам все дорожче і дорожче із-за постійного зростання ціни на бензин, дизельне пальне і газ.

Ми живемо з Вами в країні чудес, в якій як у кривому дзеркалі неможливо нічого передбачити наперед: падає курс гривні - росте ціна на автомобільне паливо; гривня укріплюється, а ціна на паливо стоїть на місці або знову росте; у всьому світі ціна на барель нафти знижується, а в Україні ціна на паливо може рости. Та найстрашніше те, що якість бензину постійно знижується.

Ми протягом останніх двох місяців шукали АЗС з якісним пальним та на жаль усі старання були марними.

Не так складно захистити наших залізних коней від неякісного палива, а нас з Вами від фінансових збитків. Є у нас антимонопольний і антикорупційний комітети та маса інших владних структур, але захищають вони не нас з Вами, а олігархів і власні статки.

Порада тут тільки одна: не продавайтесь на виборах. Зрозуміло, що дуже хочеться проголосувати за тих хто більше бреше або за прохідну фігуру, але ж це шлях в нікуди. Спробуйте не піддатися цій спокусі, не вірте лестощам і одноразовим подачкам напередодні виборів, голосуйте не за тих хто гарно говорить і багато обіцяє, а за тих хто постійно щось робить на благо села, міста, району, у кого слова не розходяться з ділом. На жаль, таких людей в нашій країні мало, але вони є в кожному селі і місті… 

Володимир Тарасюк