Пресерви рибні МАТЬЕ здають свої позиції

Пресерви рибні філе-шматочки оселедець МАТЬЕ тривалий час були улюбленими на теренах України, але при святкуванні Нового 2020 року багато споживачів розчарувались їх якістю і вони звернулися зі своїми скаргами до «Дорадчої служби «Ревізор».

Проводячи журналістське розслідування «Дорадча служба «Ревізор» придбала в магазині «Дари моря» вул. Павлівська, 23, м. Київ рибні пресерви в олії МАТЬЕ філе-шматочки ОСЕЛЕДЕЦЬ ТМ «СІРІУС» виробник ТОВ «Дистриб’ютеоські системи-2003» м. Київ, острів Водників, тел. 044-569-49-31. Дата виготовлення: 5 грудня 2019 року.

Магазин «Дари моря» ми вибрали не випадково. Саме в цьому магазині Кияни придбали пресерви МАТЬЕ, які мали низькі смакові якості.

При перевірці встановлено: дійсно пресерви рибні МАТЬЕ мали низькі смакові якості.

В перевірці смакових якостей рибних пресервів МАТЬЕ прийняла участь і наша редакційна кішка Аліса, яка вже дев’ятнадцятий рік допомагає нам визначати якісну і неякісну продукцію. Вона знає толк в рибі, бо за своє життя з’їла більше 2-х тон рибної продукції, але рибні пресерви МАТЬЕ вона не стала їсти віддавши переваги ТЮЛЬЦІ Естонського виробництва. Як стверджують люди старшого покоління по смаковим якостям ТЮЛЬКА виявилася на рівні радянських часів. Дивно те, що радянські часи наша кішка не застала, але як і старше покоління вона дуже низько оцінила пресерви рибні МАТЬЕ, віддавши перевагу ТЮЛЬЦІ Естонського виробництва. Як бачите кішка Аліса знає, що варто їсти.

Друге зауваження: ми тільки з лупою змогли прочитати на етикетці дані про виробника та склад пресервів рибних. Виходить так, що споживач має ходити в магазин з лупою. На етикетці також не указується вага філе-шматочків ОСЕЛЕДЕЦЬ, а вказана тільки вага НЕТТО та харчова і енергетична цінність. Тому скаргу на те що виробник займається обманом, розмістивши мало філе-шматочків і багато води можна розглядати двояко. Але в будь-якому випадку так не повинно бути. Споживач має бачити, що він купує.

Шановний виробник, указуйте повну інформацію і тоді не буде питань, чому у баночці мало риби і багато води. Що ж до смакових якостей, то постарайтесь догодити нашій кішці Алісі. І якщо вона буде їсти вашу продукцію, то можете бути впевненими, що і людям сподобається.

Адміністрації магазину «Дари моря» та дирекції інших магазинів рекомендуємо більш досконально перевіряти продукцію, яку вам пропонують для продажу, щоб не псувати свій імідж.

Враховуючи виявлені недоліки «Дорадча служба «Ревізор» не може рекомендувати споживачам пресерви рибні МАТЬЕ філе-шматочки ОСЕЛЕДЕЦЬ.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39