Електричний дзвінок ЧАША однотоновий мелодійного бою

Електричний дзвінок ЧАША однотоновий мелодійного бою був найпопулярнішим в радянські часи. Ним облаштовували майже 100% квартир в новобудовах. І це не дивно. Бо цей дзвінок був найпростішим приладом і міг бездоганно працювати десятки років.

Ми дуже здивувалися, коли до дорадчої служби «Ревізор» надійшло два звернення на дзвінок цього типу, придбані в Київському магазині LEROY MERLIN, що розташований на Мінському масиві.

Ознайомившись зі скаргою ми подумали, що покупці придбали якусь китайську або російську підробку.

Для перевірки придбали в тому самому магазині LEROY MERLIN дзвіночок (модель СП 1221) і були дуже здивовані, що він виготовлений в Україні ТМ «ЕЛТОС» http://eltos-bell.uaprom.net

Постачальник: ТОВ «Синергія Лайт» м. Київ, вул. Волинська, 65. Тел./факс (044) 499-03-71.

Зовнішньо дзвіночок не відрізнявся від подібного аналогу радянських часів але був майже в два рази легшим по вазі.

В ході перевірки встановлено, що дзвінок чудово працює при його включенні на 1-3 секунди, а ось на 20-й секунді він згорів. Також встановлено, що дзвіночок виготовлений в Китаї, а не в Україні, як зазначено на упаковці.

Тож є прохання до виробника ТМ «ЕЛТОС» і постачальника ТОВ «Синергія Лайт» вказувати на упаковці, щоб покупці цього дзвіночка вішали поряд з кнопкою інструкцію по його користуванню, де має бути зазначено: «Тримати кнопку нажатою не більше 3-х секунд».

Виходячи з цього у нас є великий сумнів і до інших видів продукції виробника ТМ «ЕЛТОС» та постачальника ТОВ «Синергія Лайт».

Тож «РЕВІЗОР» дорадчої служби не може рекомендувати своїм читачам продукцію виробника ТМ «ЕЛТОС», постачальника ТОВ «Синергія Лайт» і реалізатора магазин LEROY MERLIN.

Ця інформація буде знята тільки після того як ТМ «ЕЛТОС», ТОВ «Синергія Лайт» і магазин LEROY MERLIN доведуть, що виправили ситуацію на краще.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39