Даємо, щоб забрати! – влада Порошенко

До дорадчої служби «Ревізор» звернулися кияни з питанням незрозумілого зникнення грошей з карток «Киянина», які видані їм у відділеннях «Ощадбанку». На їх картки, як малозабезпеченим, надходили різного роду грошові допомоги від Президента України Петра Порошенко та мера міста. Про цю допомогу старенькі люди не завжди знали і цим вирішили скористатися в управлінні «Ощадбанку».

Дорадча служба «Ревізор» уважно вивчила це питання і з’ясувала.

Відкриття та обслуговування карткових рахунків здійснюється згідно Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб. Відповідно до пункту 6.1 Тарифів за обслуговування поточних рахунків з використанням платіжних карток, затверджених постановою правління АТ «Ощадбанк» від 13.07.2017 р. (зі змінами та доповненнями) обслуговування неактивного карткового рахунку в місяць становить 20,00 грн.

Таким чином, починаючи з 13.07.2017 року, якщо ви своєчасно не заберете грошову допомогу Президента України чи Мера міста, то «Ощадбанк» їх забере собі.

Для уникнення подальших непорозумінь та незручностей, - Заступник начальника Головного управління з роздрібного бізнесу «Ощадбанку» О.М. Римарев радить, - перевіряти стан рахунків у будь-якому відділенні Банку, через Контакт-центр Банку або самостійно, в разі вашої реєстрації у системі дистанційного банківського обслуговування «Ошад 24/7».У будь - якому разі нам прикро за спричинені незручності. Сподіваємось на Ваше розуміння та на нашу подальшу співпрацю, - відповів він.

У мене виникає просте і наївне питання: чи часто наші бабусі і дідусі отримують грошову допомогу?

А перевіряти потрібно щомісячно. Хіба це не знущання над людьми? 

Розрахунок простий. Зазвичай, грошову допомогу малозабезпеченим надають в травні, а з травня по жовтень, щоб в якійсь мірі заощадити кошти на життя, старенькі люди знаходяться на дачах. Тож не востребовані ними гроші будуть перераховані «Ощадбанку». Тобто грошова допомога надається, щоб забрати її в зворотному напрямі.

Ми дожили до того, що тепер навіть «Ощадбанк» законним шляхом обкрадає пенсіонерів.

Чи можливо це було при Януковичі?

Ні, неможливо.

Так вони крали, але так низько не опускалися і те, що давали пенсіонерам, назад не забирали.

При поганому Януковичі, з трудом, але правди можна було добитися. А при гарному Порошенко правди взагалі не доб’єшся. Його команда діє за принципом: «Собаки гавкають, а караван іде далі».

Чи є у нас перспектива?

Звичайно є, якщо народ України не буде голосувати на чергових виборах Президента України за три «г»: Порошенко, Тимошенко і Зеленський, а проголосує за чесну, порядну людину екс-голову СБУ Ігоря Смешко, який здатний вивести країну із того болота в яке вона потрапила завдяки зусиллям діючої влади.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник