Прощай назавжди оператор Kyivstar

Прощай назавжди оператор Kyivstar, саме так сказали сотні тисяч українців оператору Київстар після чергового підвищення тарифів на пакети мобільного зв’язку.

Фінанси мобільного оператора Київстар затріщали «по швам» і там в паніці прийняли рішення підвищити ціну ще на деякі тарифні плани.

Оператор Київстар хоче брати кошти за те, чим люди не користуються взагалі або якщо і користуються, то не більше ніж на 25-50%.

Варто також зауважити, що в магазинах Київстар різко погіршилася якість обслуговування, про що неодноразово наголошував Ревізор дорадчої служби. Скоріше за все це пов’язано з тим, що високопрофесійні спеціалісти і менеджери покидають

магазини Київстар і переходять до інших операторів.

"Треба щоб антимонопольний комітет хоч раз провів розслідування??? Київстар вже дістав!?!", "А що робити бабусям, у яких маленький телефон, щоб тільки з дітьми був зв'язок. Про інтернет і мови немає? Совісті у них немає!", "Зв'язок гів...о, інтернет скаче, зато ціни міняють швидко!!!", - пишуть у коментарях.

"А ще хотілося додати. Що до цих фахівців. В яких ми є клієнтами їхньої фірми і які по суті повинні піклуватися про своїх абонентів. Додзвонитися до оператора фізично не можливо. Просто навіть в меню непередбачено такої функції як оператор. А якщо дивом додзвонишся то на запитання чому так, відповідають щоб типу обмежити доступ неадекватних людей. Все нібито зрозуміло, але є два питання. 1. Як додзвонитися до оператора адекватним? 2. Навіщо тоді оператори якщо абонентів уникають? Якщо дзвонять клієнти значить не все так добре у Вас любий Київстар", - додають користувачі.

Декому тарифи вже підвищували кілька разів поспіль, при чому робилося це навіть без відома самого абонента:

"Цього року також хочуть без відома абонента. Та ви що здуріли зовсім вже? Куди дивиться антимонопольний комітет? Значить тварі в долі з ними. Тупо всім перейти на іншого оператора. Занадто добре їм живеться. Та якщо людина купує стартовий пакет став ціни які хочеш, але чого абонент який 20 років має стартовий без його відома роблять що хочуть", "А чому б і ні. В нашій країні, депутати-комбати та «революціонери»революції гідності, яку вже частіше називають негідності, зробили так що, ніхто нічого не контролює. І відповідальних не знайдеться. А людей вже почали знищувати. Друзі це – геноцид", "Найефективніша відповідь гаманцем. Просто відмовитись від послуг", "Дякуємо, Рінат Леонідович. Бабло на гречку", - іронізують українці.

Дійсно, ситуація не однозначна. За останні роки  антимонопольний комітет практично не працював і не працює зараз, тому що в угоду Петі Порошенко, Яценюку, Гройсману та клану, що засів у Верховній Раді України він догоджав олігархам та монополістам. Цей комітет заслуговує назви: Комітет по захисту олігархічних змов.

Я приєднуюся до попередніх пропозицій, якщо кожен із нас скаже: "Прощай назавжди оператор Київстар". А Петі нагадаємо, що за знущання над українцями пора йому на нари.

Підготував Володимир Зоряний