Дорадча служба Ревізор не рекомендує відвідувати гіпермаркет АШАН

Вже протягом тривалого часу гіпермаркет АШАН користується дурною славою. Так, у гіпермаркеті "Ашан" на Либідській покупці зіткнулися з дуже неякісною продукцією. За повідомленням Telegram-каналу "ХК" стало відомо, що на прилавках магазину розмістили прострочені яйця з яких вилізли черв'яки. https://m.znaj.ua/capital/175623-sami-ce-zherit-zhivi-yayechka-z-zapasnim-bilkom-uvignali-kliyentiv-ashana-v-shok-1

Цінники на товарах далеко не завжди відповідають дійсності. Тож взявши з полички товар ви будете здивовані, що на касі вам назвуть іншу ціну.

В м'ясний і рибний відділи краще не заходити – це буде корисніше для вашого здоров’я.

Пройшовши весь магазин ми так і не знайшли органічної продукції. В магазині відсутні як відділ, так і полички органічної продукції.

Та найстрашніше те, що працівники магазину взагалі не реагують на зауваження споживачів. Нерідко реалізуються товари сумнівної якості.

Так ВІО препарат Джерело для очищення озер та ставків не пройшов випробування, яке проводила команда Ревізор дорадчої служби «Агросвіт України».

До нашої служби надійшли звернення на те, що придбані в магазині АШАН в м. Києві препарати Джерело для очищення озер та ставків не дають позитивного результату.

В цілях перевірки ми придбали три упаковки указаного препарату. На упаковці зазначено, що це концентрована суміш корисних природних мікроорганізмів, ферментів та мінералів для запобігання цвітіння води та усунення неприємного запаху.

Потрапивши в водне середовище, бактерії із складу препарату інтенсивно споживають розчинені продукти органічного розпаду такі як аміак, нітрити, нітрати, фосфати, сечовину та ін., зменшуючи таким чином їх концентрації у водоймі.

Завдячуючи швидкому споживанню розчинних форм азоту, фосфору, мінеральних речовин біопрепарат ДЖЕРЕЛО для очищення озер та ставків сприяє самоочищенню водойми, а саме:

-зменшує накопичення донних утворень та ризик розмноження патогенних мікроорганізмів;

-запобігає неконтрольованому росту водоростей, а також утворенню сторонніх запахів.

При розведенні риб в штучних водоймах ДЖЕРЕЛО дозволяє підтримувати здорове водне середовище при високій щільності заселення, зменшуючи ризик розвитку патогенних мікроорганізмів та без підвищення біологічної потреби в кисні.

При перевірці препарату були дотримані всі вимоги наданої інструкції, але позитивного результату ми так і не отримали. Препарат не вплинув ні на запах води, ні її прозорість, ні на наявність фітопланктону.

При повторній перевірці ексклюзивному представнику на території України ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П. було запропоновано прийняти участь в перевірці, але з невідомих причин він відмовився. Також ФОП Джемесюку В.П. було запропоновано, щоб він допоміг нам зв’язатися з розробником цього препарату, але і тут він зіслався на відсутність часу.

Не втішні результати і по іншому препарату, що реалізує ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П. Але про це вже буде окрема розмова після завершення повторних випробувань.

Тож дорадча служба Ревізор «Агросвіт України» не може рекомендувати торговій сіті реалізовувати препарат Джерело для очищення озер та ставків.

ТМ «ДЖЕРЕЛО» ФОП Джемесюк В.П. ми бажаємо як найшвидше виправити ситуацію і повернути втрачений позитивний імідж.

Ця інформація була доведена і до працівників гіпермаркета АШАН, але вони її ігнорували. Тож  дорадча  служба Ревізор не може рекомендувати киянам та мешканцям інших міст України відвідувати мережу гіпермаркетів АШАН. 

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39