Де не варто купувати мобільний телефон, смартфон, айфон?

Для молодшого покоління, яке добре орієнтується в різних мобільних версіях програм, питання, де купувати смартфон чи айфон не таке вже й важливе. А ось для старшого покоління тут є над чим замислитися. Тож не випадково до нас надійшли скарги на магазини Київстар.

Ми перевірили скарги по магазину Київстар, Чоколовський бульвар 1, м. Київ. Перше, що кидається в очі, це цінова політика, яка значно вища, ніж в спеціалізованих магазинах по продажу мобільних телефонів, смартфонів і айфонів, хоча продавець завіряє, що у них однакова ціна. Зайшовши в Інтернет ви побачите, що вас обманюють, пропонуючи акції на безкоштовне користування телефоном, що вже увійшло в його збільшену вартість на 600 грн.

Але ціна не головне: ну переплатите ви зайвих 500-600 чи більше гривень, та це дрібниці в порівнянні з тим, з чим ви зіткнетесь в подальшому. Бо сервіс обслуговування по встановленню програм по 10-ти бальній шкалі в порівнянні зі спеціалізованими магазинами ми оцінили на 5,5 балів. На жаль, фаховий рівень менеджерів-продавців Київстар виявився дуже низьким. Ще складніша ситуація виявлена в райцентрах України.

Тож Ревізор дорадчої служби «Агросвіт України» не може рекомендувати для придбання мобільного телефона, смартфона чи айфона магазин Київстар, що розташований по Чоколовському бульвару, 1, м. Київ.

Для покупки мобільного телефона, смартфона чи айфона вибирайте спеціалізований магазин, яких у нас безліч. Тут ви виграєте в ціні і в якості обслуговування.

Володимир Тарасюк, експерт дорадник

067-656-59-39