Чия пенсія може досягти 178 тисяч гривень?

Міністерство соціальної політики пропонує скасувати розмір максимальної виплати. В результаті окремі українці зможуть отримати виплати в розмірі понад 150 тис. грн.

Міністерство соціальної політики запропонувало прибрати максимальне обмеження ЄСВ і разом з тим відпустити розміри пенсій. При цьому, для прикладу, з офіційної зарплати в 1 млн грн на даний момент розмір ЄСВ становить 12,2 тис. грн. А пенсія, яку можна отримати при великому стажі з такою зарплатою - до 14,9 тис. грн.

Якщо проект Мінсоцполітики підтримає Верховна Рада, єдиний соцвнесок з мільйонної зарплати складе 157,9 тис. грн, а розмір пенсії може досягати вже близько 150 тис. грн. і більше.

Це адекватна відповідь на зняття обмеження бази нарахування ЄСВ. Якщо ми всю заробітну плату робимо базою нарахування для сплати єдиного соціального внеску, то, відповідно, і пенсія також повинна бути нарахована по всьому внеску", - заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Українці з офіційними занадто високими зарплатами, які отримують виплати по загальному закону, зможуть розраховувати на виплати в десятки разів вище діючих.

На даний момент 134 українці отримують офіційно від 1 млн грн. і більше. Серед них, наприклад, і глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв. Із зарплатою в 1 млн грн при стажі в 30 років, якщо виходити на заслужений відпочинок за новими правилами вже в цьому році, можна було б розраховувати на пенсію в 178 тис. грн, а при стажі в 25 років - 157 тис. грн.

Пан Рева забув ще сказати, що це турбота і про себе, собі подібним та всіх «опричниках» Порошенка, Гройсмана, Яценюка, які освоїли схеми обкрадання українського народу «законним» шляхом. Він не назвав цифри скільки ще є «опричників» із зарплатами 50, 100, 200, 300, 400, 500 тис. грн. і більше. Це в той час, коли більшість українців мають жебрацькі пенсії 1497 – 2000 грн.

Окрім того пан Рева нічого не говорить і про те, що при збільшенні жебрацької пенсії хоч на 100 грн, то пенсія цієї так званої еліти «опричників» буде зростати на тисячі гривень.

Заробітні плати, схеми пенсій і їх збільшення розрахована на те, щоб якомога більше збільшити розрив між бідним українським населенням і прошарком владної «еліти».

Це ще одне підтвердження, що нинішня владна кліка турбується не про державу і її народ, а про себе любимих. Тож не випадково багато людей вважає, що це справжній геноцид українського народу.

Невже для цього гинули люди на Майдані і в АТО???

Підготував Володимир Тарасюк, експерт дорадник