В Інституті імені Амосова займаються шахрайством

Поліція відкрила кримінальне провадження через низку фінансових порушень в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Амосова.

Про це повідомляє проект «Марлін» з посиланням на відповідь Національної поліції на звернення народного депутата Сергія Лещенка, передає.

Провадження відкрито слідчим відділом Солом'янського управління поліції в місті Києві за статтею про зловживання службовим становищем.

Йдеться про результати державної ревізії Інституту Амосова протягом 2013-2018 років щодо використання бюджетних коштів за програмою нового механізму фінансування медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах Національної академії медичних наук.

Тоді аудитори відзначили системне порушення договору про медичне обслуговування населення між Національною академією та Інститутом.

Зокрема, Інститутом Амосова були придбані медичні вироби та ліки, які не були використані в рамках програми на суму 28,7 мільйонів гривень.

При цьому вказується, що пацієнти самостійно закупили 48 кардіостимуляторів на 3,3 мільйона гривень, про що Інститут не повідомив академії.

"У результатах ревізії також зазначено про порушення співробітниками Інституту фінансової дисципліни. Зокрема було не дотримано законодавство з питань оплати праці на суму 776,1 тис грн, недоотримано доходів по орендній платі на суму 648,5 тис грн, покриті витрати сторонніх юридичних осіб на  115 2 тис грн, а також зайво виплачені стипендії на 47,1 тис грн ", - окремо відзначили аудитори.

http://crime-ua.com/node/24550 Сб, 20/10/2018 - 16:14

На завершення варто додати, що і раніше нами були встановлені факти процвітання хабарництва працівниками Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова та неякісної діагностики, а точніше імітації діагностики.

Ревізор «Агросвіт України» не може рекомендувати своїм читачам користуватися послугами Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова.