Російський «сюрприз» українським пасічникам в препараті Vitafeedgold

Vitafeedgold – це ветеринарний препарат польського виробництва. Він призначений для лікування і профілактики бджіл проти нозематозу, але може бути і все навпаки.

Оригінальний препарат - це збагачена рідина яка здатна:

- ефективно знищувати паразитів Nozema apis и Nozema cerenae, які викликають у бджіл понос;

- біостимулятор, багатий натуральними складовими;

- легкий і безпечний в застосуванні;

- гарантує гарний розвиток розплоду.

Препарат використовують восени після останньої відкачки меду або весною перед першим обльотом.

Потрібно віддати належне, що цей препарат уже отримав довіру в українських пасічників і доволі широко застосовувався восени для профілактики бджіл проти нозематозу. Та як це не дивно, з різних куточків України до нас звернулись пасічники з питанням: - Чому при застосуванні цього препарату суттєво ослабляється сила бджолиних сімей?

Ми перевірили цей препарат і, на жаль, отримали негативний результат. Поставка цього препарату відбувалася з Росії. Скоріше за все, що це російська підробка, яка націлена нанести шкоду українському бджільництву і усугубити наші відносини з Польщею.

Те, що в Росії багато сил, які ненавидять українців і здатні до будь-яких військових диверсій не тільки на Сході і на Півдні України, а і в економіці знає кожен із нас.

Прикро, що в Україні є компанії, які співпрацюючи з російським бізнесом, допомагають їм в досягненні цих цілей.

Більшість українських бізнесменів, які співпрацюють з російським бізнесом оправдовуються тим, що і Президент України Петро Порошенко не тільки співпрацює, а і має бізнес у нашого агресора Росії та сплачував податки на підтримку фінансування російської армії.

Шановні українські бізнесмени, після завершення своєї каденції Петро Порошенко разом із своєю родиною і своїми прихвоснями як і Віктор Янукович втече за межі України, а вам тут жити, працювати і дивитися людям в очі. Тож замисліться над своїм майбутнім і зробіть правильний вибір. А поки що, всі хто співпрацює з російським бізнесом, в тому числі і Петро Порошенко заслуговують ганьби.

Ревізор Агросвіт України не може рекомендувати польський препарат Vitafeedgold (Vita Feed Gold) для профілактики нозематозу у бджіл, тому що ринок України перевантажений російською підробкою, яка призводить до ослаблення і знищення бджолиних сімей. Російська упаковка і етикетка практично не відрізняється від польської. Тож краще утриматися від застосування цього препарату.

Ревізор Агросвіт України

067-656-59-39